www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. června 2024, Svátek má Zdeňka, zítra Jan

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR Sprintrally 2007

Houpačka aneb sezóna 2007 v podání Mad Max racing teamu

foto

27. února 2008 • 03:00

Vstup do národního šampionátu a hned první závod třetí a čtvrtá příčka. Pak sice už ani jediná soutěž, kde by oba týmové vozy viděly společně pomyslný šachovnicový praporek, pro obě posádky ale co cílová rampa, to úspěch. A když se pak body podtrhly a sečetly – bylo z toho dvojnásobné obsazení stupňů vítězů konečného hodnocení sezóny sprintrally ve třídě A/1400.

žádný příspěvek celý článek »

Subaru Impreza N14 dorazilo i do Plzně pro Jana Sýkoru

foto

15. února 2008 • 00:30

Nová rallyová sezóna se sice již lednovou IQ Jänner rallye rozběhla, ale pro Honzu Sýkoru a Martinu Škardovou začne teprve 19.-20. dubna ve Vyškově. Právě MČR ve sprintrally by mělo být letošní prioritou talentované blovické posádky.

žádný příspěvek celý článek »

Šlehofer a Soběhart zvou příznivce na besedu

foto

12. prosince 2007 • 01:00

Kdyňská posádka Jan Šlehofer – Zbyněk Soběhart má za sebou velmi pestrou sezónu. V první části letošní sezóny patřili s Hondou Civic VTi ke špičce třídy N2, ale druhá polovina její sezóny se nesla ve znamení sbírání zkušeností s vozem kategorie Super 1600. O tom všem a mnohém dalším si můžete s juniorskými vicemistry republiky popovídat tuto neděli ve Kdyni.

příspěvků: 1 celý článek »

Ohlédnutí za sezónou 2007 Michala Srba

foto

27. listopadu 2007 • 02:00

S prvním sněhem a blížícím se koncem roku přichází čas k rekapitulaci a zároveň k novým plánům. Zprostředkujeme Vám tyto záležitosti pohledem Michala Srba, jednoho z nejmladších jezdců účastnícího se téměř kompletního šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Hladík a Dolečková v příští sezóně s Ignisem S1600

foto

8. listopadu 2007 • 01:00

Suverénní posádka letošní sprinterské sezóny třídy N2 Jiří Hladík a Marcela Dolečková si vzhledem k předčasnému zajištění titulu mohla dovolit luxus v podobě vynechání závěrečných dvou podniků. Jejich myšlenky už směřují k roku 2008. Představit by se měli opět v seriálu sprintrally, ovšem s vozem Suzuki Ignis S1600.

příspěvků: 3 celý článek »

Jirka Vlček vicemistrem skupiny A ve sprintrally

foto

22. října 2007 • 01:00

Vyvrcholení letošního MČR ve sprintrally zavedlo posádky soupeřící po celý rok na tratích jednodenních soutěží na rozhraní Hané a Jeseníků, do města hodinek, závodů do vrchu a mentálních poruch, do Šternberka. Kladenská posádka rudého Peugeotu 206 S1600 Jiří Vlček – Zdeněk Jůrka odjížděla s nemalými ambicemi.

žádný příspěvek celý článek »

Egon Smékal poprvé ve voze S1600

foto

19. října 2007 • 07:00

Posledním podnikem letošního českého rallysprintového šampionátu byla o uplynulém víkendu znovuobnovená AZ Pneu Rally Jeseníky. Zlínský Sparrow Racing Team odjížděl do Šternberka v kompletním složení a připravil pro fanoušky jedno milé překvapení.

žádný příspěvek celý článek »

Milan Pantálek na startu ve Vsetíně

foto

19. října 2007 • 04:00

Na AZ Pneu Rally Jeseníky ukončil Milan Pantálek letošní sezónu v šampionátu rallysprintů, sezóna 2007 však pro něj zdaleka ještě neskončila. Již za několik málo hodin se Milan společně s Jardou Novákem postaví na start předposledního mistrovského podniku letošní sezóny, kterým je Würth Partr Rally Vsetín.

žádný příspěvek celý článek »

Mad Max RT dvojnásobně „na bedně“ v MČR!

foto

19. října 2007 • 03:00

Závěrečná soutěž Mistrovství ČR ve sprintrally určila pořadí na nejvyšších příčkách klasifikace třídy A5 za již jistým šampiónem Janem Dohnalem. Na stříbrnou pozici se výborným výkonem při jesenickém epilogu posunul Radovan Mareš, jenž odsunul na třetí post Roberta Čonku. Tým Mad Max RT se tak mohl radovat hned dvakrát.

žádný příspěvek celý článek »

Sparrow Racing Team v Jeseníkách zabodoval

foto

18. října 2007 • 06:00

Posledním podnikem letošního českého rallysprintového šampionátu byla o uplynulém víkendu znovuobnovená AZ Pneu Rally Jeseníky. Zlínský Sparrow Racing Team odjížděl do Šternberka v kompletním složení.

žádný příspěvek celý článek »

Poděkování Luboše Minaříka

foto

18. října 2007 • 04:00

Jednoznačným králem skupiny A se v letošním sprintovém mistrovství stal valašský Lubomír Minařík. 28letý jezdec po přestupu z kitové Felicie do Fiatu Punto Super 1600 stáje Roto nenašel mezi pravidelnými účastníky šampionátu srovnatelného konkurenta a mistrovský titul si zajistil ještě před startem závěrečného dílu seriálu ve Šternberku.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Jeseníky od Vickyho

foto

16. října 2007 • 10:00

O prvním říjnovém víkendu se v okolí Šternberka uzavřela letošní sezóna národního šampionátu ve sprintrally. Jak se dařilo posádkám na zrádných rychlostních zkouškách AZ Pneu Rally Jeseníky si můžete prohlédnout v dnešní fotogalerii, jejímž autorem je náš stálý spolupracovník Vicky.

příspěvků: 1 celý článek »

Šlehofer poprvé letos nespatřil cíl

foto

15. října 2007 • 06:00

Kdyňský pilot Jan Šlehofer se doposud v letošní sezóně prezentoval stoprocentní spolehlivostí. První nedokončenou soutěž zaznamenal až při AZ Pneu Rally Jeseníky, která uzavírala seriál šampionátu sprintrally. Mrzet ho to může především s ohledem na boj o titul v kategorii Junior 2000.

žádný příspěvek celý článek »

Minaříkova vítězná tečka

foto

15. října 2007 • 04:00

Stylovou tečku za svým letošním úspěšným působením na tratích seriálu Mistrovství ČR ve sprintrally učinil o předcházejícím víkendu pilot stáje Roto Plzeň Lubomír Minařík. Nový mistr České republiky ve skupině A vybojoval při posledním podniku šampionátu ve Šternberku své již páté letošní vítězství a potvrdil, že trůn krále „áček“ je letos ve správných rukou. Jedinou kaňkou na jeho veleúspěšné sezóně zůstal pouze nepovedený závěr roku ve „velkém“ mistrovství, kde mu a modrému fiatu štěstí příliš nepřálo.

žádný příspěvek celý článek »

Scruffy rallye team v cíli Jeseníků

foto

15. října 2007 • 03:00

Našemu dvornímu expertu přes video Nedbisovi první soutěž nevyšla. Na Kopné musel spolu z bratrem odstoupit pro technickou poruchu. Při rally Jeseníky si poprvé vychutnali přejezd cílové rampy a po mnohadenních oslavách se svými zážitky podělili i s námi.

žádný příspěvek celý článek »

toplist