www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 4. srpna 2020, Svátek má Dominik, zítra Kristián

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rallysprint Série

Ondřej Bisaha s týmem Hyundai Lenner Sport vstupují do nové sezony

foto

24. července 2020 • 16:50

Stejně jako všechno ostatní zasáhla pandemie nového typu koronaviru také automobilové soutěže. Start motoristické sezony byl odložen nejen v České republice a na svou příležitost čekal i tým Hyundai Lenner Sport, který vznikl v polovině loňského roku pod záštitou Hyundai Motor Czech.

žádný příspěvek celý článek »

Do Příbrami s nejvyššími ambicemi

foto

24. července 2020 • 16:00

Letošní čtyřicátý ročník Bohemia Drive Rally Příbram, který se koná ve dnech 24. - 25. 7. 2020, je současně prvním podnikem Rallysprint série včetně Poháru 2+. Racing21 Klokočka Volkswagen tým se zúčastní této jednodenní soutěže s posádkou Vojtěch Štajf - František Rajnoha.

žádný příspěvek celý článek »

Dva Peugeoty 208 Rally4 odstartují premiérově v Příbrami

foto

24. července 2020 • 15:45

Pokračování LIQUI MOLY Rallysprint série proběhne tuto sobotu 40. ročníkem Bohemia Drive Rally Příbram. A právě na této soutěži se odehraje česká závodní premiéra dvou zbrusu nových speciálů z dílen divize Peugeot Sport.

žádný příspěvek celý článek »

Zbrusu nová Futures contproduct Rally Morava se představuje

foto

1. července 2020 • 08:00

Poprvé startujeme v termínu 9. - 10. října 2020. V tento den se vrací soutěžní posádky na osiřelé rychlostní zkoušky do okolí Šternberka. Za realizací podniku stojí nově vzniklý Rally klub Šternberk v AČR, který tímto hodlá obnovit bohatou historii rally na šternbersku.

žádný příspěvek celý článek »

XV. Lak Racing Rallye Plzeň se pojede v roce 2021

foto

12. června 2020 • 19:00

XV. Lak Racing Rallye Plzeň 2020 je odložena na rok 2021. Organizační výbor se tak rozhodl po neúspěšném hledání náhradního termínu a jednání s komisí rally Autoklubu ČR. Jedinou reálnou možností totiž bylo odjet rallysprint v Plzni na konci listopadu.

žádný příspěvek celý článek »

Přípravy Rally Vyškov jedou na plné obrátky i v „době koronavirové“

foto

8. června 2020 • 13:00

Hanácký rally klub v AČR připravuje i v letošním roce tradiční Rally Vyškov. Pořadatele nezastavila ani celosvětová pandemie nového typu koronaviru, jehož zásah ochromil i Českou republiku a odložil start rallyové sezony.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněny zvláštní ustanovení na Bohemia Drive Rally Příbram

foto

5. června 2020 • 17:00

Dnes byly schváleny a zveřejněny zvlástní ustanovení na Bohemia Drive Rally Příbram, která na konci července zahájí letošní ročník rallysprintového šampionátu. Soutěž bude kromě Rallysprit série a Poháru 2+ také součástí mistrovství České republiky historických automobilů.

žádný příspěvek celý článek »

Lak Racing Rallye Plzeň odložena (AKTUALIZOVÁNO)

foto

30. dubna 2020 • 18:00

Vzhledem k současné situaci v České republice je odložen další plánovaný závod, tentokráte Lak Racing Rallye Plzeň, která se měla jet o prvním červnovém víkendu na rychlostních zkouškách v okolí největšího města na západě Čech jako součást Rallysprint série.

žádný příspěvek celý článek »

Znovuzrozená Rallye Plzeň odstartuje v červnu

foto

4. února 2020 • 15:45

Letos tomu bude přesně třicet let, kdy se uzavřela první část historie plzeňské automobilové soutěže. Členové Auto rallye klubu Plzeň se však rozhodli dlouhou tradici obnovit - jubilejní XV. Rallye Plzeň se pod jejich vedením uskuteční v sobotu 6. června 2020 a bude součástí oblíbeného seriálu Autoklub Rallysprint série, organizovaného Autoklubem ČR.

žádný příspěvek celý článek »

toplist