www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 15. července 2020, Svátek má Jindřich, zítra Luboš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Rallysprint Série

Nový Peugeot 208 Rally4 míří do Slušovic

foto

2. července 2020 • 19:30

Česká republika se může pochlubit světovou premiérou, o kterou se zasloužil slušovický tým Minařík racing a Global motosport CZ. Právě na Moravu půjde první klientský vůz Peugeot 208 Rally4.

žádný příspěvek celý článek »

Zbrusu nová Futures contproduct Rally Morava se představuje

foto

1. července 2020 • 08:00

Poprvé startujeme v termínu 9. - 10. října 2020. V tento den se vrací soutěžní posádky na osiřelé rychlostní zkoušky do okolí Šternberka. Za realizací podniku stojí nově vzniklý Rally klub Šternberk v AČR, který tímto hodlá obnovit bohatou historii rally na šternbersku.

žádný příspěvek celý článek »

Karel Zapletal: Vracím se zpět vedle Tomáše Knápka

foto

30. června 2020 • 15:00

Olomoucký spolujezdec Karel Zapletal byl v posledních sezonách spjat s Michalem Horákem, kdy společně úspěšně bojovali o přední umístění mezi dvoukolkami. Málokdo však tuší, že Karel v rally začínal jako jezdec za volantem.

žádný příspěvek celý článek »

XV. Lak Racing Rallye Plzeň se pojede v roce 2021

foto

12. června 2020 • 19:00

XV. Lak Racing Rallye Plzeň 2020 je odložena na rok 2021. Organizační výbor se tak rozhodl po neúspěšném hledání náhradního termínu a jednání s komisí rally Autoklubu ČR. Jedinou reálnou možností totiž bylo odjet rallysprint v Plzni na konci listopadu.

žádný příspěvek celý článek »

Přípravy Rally Vyškov jedou na plné obrátky i v „době koronavirové“

foto

8. června 2020 • 13:00

Hanácký rally klub v AČR připravuje i v letošním roce tradiční Rally Vyškov. Pořadatele nezastavila ani celosvětová pandemie nového typu koronaviru, jehož zásah ochromil i Českou republiku a odložil start rallyové sezony.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněny zvláštní ustanovení na Bohemia Drive Rally Příbram

foto

5. června 2020 • 17:00

Dnes byly schváleny a zveřejněny zvlástní ustanovení na Bohemia Drive Rally Příbram, která na konci července zahájí letošní ročník rallysprintového šampionátu. Soutěž bude kromě Rallysprit série a Poháru 2+ také součástí mistrovství České republiky historických automobilů.

žádný příspěvek celý článek »

Lak Racing Rallye Plzeň odložena (AKTUALIZOVÁNO)

foto

30. dubna 2020 • 18:00

Vzhledem k současné situaci v České republice je odložen další plánovaný závod, tentokráte Lak Racing Rallye Plzeň, která se měla jet o prvním červnovém víkendu na rychlostních zkouškách v okolí největšího města na západě Čech jako součást Rallysprint série.

žádný příspěvek celý článek »

Znovuzrozená Rallye Plzeň odstartuje v červnu

foto

4. února 2020 • 15:45

Letos tomu bude přesně třicet let, kdy se uzavřela první část historie plzeňské automobilové soutěže. Členové Auto rallye klubu Plzeň se však rozhodli dlouhou tradici obnovit - jubilejní XV. Rallye Plzeň se pod jejich vedením uskuteční v sobotu 6. června 2020 a bude součástí oblíbeného seriálu Autoklub Rallysprint série, organizovaného Autoklubem ČR.

žádný příspěvek celý článek »

toplist