www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 2. července 2020, Svátek má Patricie, zítra Radomír

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Mistrovství Evropy

Barumka potřebuje vaši pomoc

foto

24. června 2020 • 15:30

Dlouho jsme zvažovali, zda přistoupit k tomuto kroku, zda veřejně říct: nedáme to bez vaší podpory a pomoci. Situace se vyvinula do bodu, kdy nevíme, jak dál - zda jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín zvládneme uspořádat v letošním roce nebo ho budeme muset odložit. Čas hraje proti nám. Na konci tohoto měsíce se musíme rozhodnout, zda spustíme finální a nejnáročnější část příprav směřující k srpnu 2020 či zda se rally přesune na další rok. Zbývá nám tedy necelý týden a situace se bohužel vyvinula tak, že poslední nadějí pro nadcházející barumku jste vy, fanoušci.

žádný příspěvek celý článek »

Také Rally Islas Canarias se odkládá

foto

23. března 2020 • 10:00

Po Azores Rallye je definitivně odložen i další plánovaný díl mistrovství Evropy, Rally Islas Canarias. Soutěž na největším z Kanárských ostrovů by se měla nově stát závěrečným podnikem a uskutečnit se o prvním prosincovém víkendu.

žádný příspěvek celý článek »

Azorská rally odsunutá na září

foto

12. března 2020 • 09:00

Epidemie koronaviru zasahuje do běžného života na všech frontách mnoha zemí. Bohužel se to dotýká i automobilových rally, jejichž sezona v těchto dnech v mnoha zemích a šampionátech právě startuje. Ušetřeno nezůstalo bohužel ani mistrovství Evropy FIA ERC.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais pojede mistrovství Evropy s R5

foto

26. února 2020 • 13:00

Talentovaný mladík Erik Cais definitivně přestupuje do vyšší kategorie. Po dvou sezónách za volantem vozů kategorie R2 se v nadcházející sezóně představí s plnokrevným speciálem s pohonem všech čtyř kol, když se bude soustředit na mistrovství Evropy.

žádný příspěvek celý článek »

Craig Breen se vrací do mistrovství Evropy

foto

4. února 2020 • 16:15

V posledních letech pravidelný tovární jezdec Citroënu a Hyundaie se vrací zpět do mistrovství Evropy. Kromě vybraných závodů v mistrovství světa se představí na všech osmi závodech mistrovství Evropy za volantem soutěžního speciálu Hyundai i20 R5.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais mezi největšími hvězdami budoucnosti?

foto

31. května 2020 • 10:00

Respektovaný britský týdeník Motorsport News vybral v aktuálním čísle desítku největších juniorských talentů v rally. Předpokládá, že každý z nich se do pěti let může prosadit mezi špičku světového šampionátu WRC. Nás může těšit, že mezi nadějnými jezdci figuruje i dvacetiletý Erik Cais, který letos pojede s Fordem Fiestou R5 týmu Orsák Rallysport seriál mistrovství Evropy.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais v ERC s novou Fiestou R5

foto

10. března 2020 • 14:00

V krásných nových prostorech týmu Orsák Rallysport byl za přítomnosti novinářů představen soutěžní program posádky Erik Cais – Jindřiška Žáková na rok 2020. Také letos budou startovat v evropském šampionátu. Fiestu R2T s pohonem předních kol však vymění za speciál kategorie R5. K dispozici budou mít zánovní Ford Fiesta R5 Mk2.

žádný příspěvek celý článek »

toplist