www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 10. dubna 2020, Svátek má Darja, zítra Izabela

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy

Také Rally Islas Canarias se odkládá

foto

23. března 2020 • 10:00

Po Azores Rallye je definitivně odložen i další plánovaný díl mistrovství Evropy, Rally Islas Canarias. Soutěž na největším z Kanárských ostrovů by se měla nově stát závěrečným podnikem a uskutečnit se o prvním prosincovém víkendu.

žádný příspěvek celý článek »

Azorská rally odsunutá na září

foto

12. března 2020 • 09:00

Epidemie koronaviru zasahuje do běžného života na všech frontách mnoha zemí. Bohužel se to dotýká i automobilových rally, jejichž sezona v těchto dnech v mnoha zemích a šampionátech právě startuje. Ušetřeno nezůstalo bohužel ani mistrovství Evropy FIA ERC.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais v ERC s novou Fiestou R5

foto

10. března 2020 • 14:00

V krásných nových prostorech týmu Orsák Rallysport byl za přítomnosti novinářů představen soutěžní program posádky Erik Cais – Jindřiška Žáková na rok 2020. Také letos budou startovat v evropském šampionátu. Fiestu R2T s pohonem předních kol však vymění za speciál kategorie R5. K dispozici budou mít zánovní Ford Fiesta R5 Mk2.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais pojede mistrovství Evropy s R5

foto

26. února 2020 • 13:00

Talentovaný mladík Erik Cais definitivně přestupuje do vyšší kategorie. Po dvou sezónách za volantem vozů kategorie R2 se v nadcházející sezóně představí s plnokrevným speciálem s pohonem všech čtyř kol, když se bude soustředit na mistrovství Evropy.

žádný příspěvek celý článek »

Craig Breen se vrací do mistrovství Evropy

foto

4. února 2020 • 16:15

V posledních letech pravidelný tovární jezdec Citroënu a Hyundaie se vrací zpět do mistrovství Evropy. Kromě vybraných závodů v mistrovství světa se představí na všech osmi závodech mistrovství Evropy za volantem soutěžního speciálu Hyundai i20 R5.

žádný příspěvek celý článek »

toplist