www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 3. prosince 2020, Svátek má Svatoslav, zítra Barbora

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy

Sledujte výsledky Rally Islas Canarias ON LINE

foto

26. listopadu 2020 • 08:00

Závěrečným podnikem letošního mistrovství Evropy se stává netradičně listopadová Rally Islas Canarias. Na specifických asfaltových tratích se opět sejde velmi kvalitní pole čítající čtyřicet speciálů R5. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Hungary od Svena Kolluse

foto

23. listopadu 2020 • 14:00

Na začátku listopadu se posádky mistrovství Evropy vydaly do Maďarska, kde se v okolí tradiční vinařské oblasti Tokaj uskutečnil další napínavý ročník Rally Hungary, jež měla opět centrum ve městě Nyiregyháza. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Zrušena je také Spa Rally

foto

18. listopadu 2020 • 11:00

Dalším podnikem, který padl za oběť koronavirovému šílenství, se stává již podruhé v této sezóně belgická Spa Rally. Soutěž, která se měla jet v prosinci jako poslední díl mistrovství Evropy, byla dnes po dohodě pořadatelů s mísními i regionálními úřady zrušena.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Islas Canarias

foto

18. listopadu 2020 • 08:00

Koncem příštího týdne se uskuteční závěrečný podnik letošního seriálu mistrovství Evropy, Rally Islas Canarias. Na asfaltové tratě na ostrově Gran Canaria se posádky vydávají netradičně na podzim, přesto zveřejněný seznam přihlašených posádek čítající čtyřicítku vozů R5 slibuje špičkovou podívanou.

žádný příspěvek celý článek »

Ingram se vrací na trať ERC

foto

17. listopadu 2020 • 19:30

Úřadující šampion starého kontinentu Chris Ingram se znovu objeví na rychlostních zkouškách soutěže seriálu mistrovství Evropy. Stane se tak při nadcházející Rally Islas Canarias, která se uskuteční 26.-28. listopadu 2020.

žádný příspěvek celý článek »

Caisova strhující stíhací jízda

foto

13. listopadu 2020 • 17:10

Česká posádka Yacco ACCR Teamu Erik Cais – Jindřiška Žáková předvedla na čtvrté soutěži mistrovství Evropy Rally Hungary nevšední výkon. Po chybě na druhé zkoušce se dokázal 21letý jezdec s Fordem Fiestou Rally2 týmu Orsák Rallysport probojovat z beznadějné 40. příčky až na 8. místo v celkovém pořadí. V kategorii ERC1 Junior obsadil Erik Cais pátou pozici, ale ještě stále má reálnou šanci bojovat o bronzovou medaili, od které ho dělí jen 2 body.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněn kalendář mistrovství Evropy na sezónu 2021

foto

12. listopadu 2020 • 15:00

I v nadcházející sezóně 2021 bude mít seriál mistrovství Evropy v automobilových soutěžích osm závodů. V souladu s hlavním cílem na snížení nákladů z kalendáře vypadl ostrovní závod na Kypru, navíc se dvakrát uskuteční dva závody v podobné lokalitě v nahuštěném termínu, aby se týmům ušetřilo v nákladech.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Rally Hungary vyhrál Andreas Mikkelsen

foto

11. listopadu 2020 • 20:00

Norský jezdec Andreas Mikkelsen se po roční pauze vrátil za volant soutěžního vozu a celkem suverénně opanoval čtvrtý dil mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Rally Hungary, když se jako jediný z plejády kvalitních jezdců nedopustil žádné chyby.

žádný příspěvek celý článek »

Historický úspech Rufa-Motor Sport Teamu na FIA ERC Rally Hungary

foto

10. listopadu 2020 • 15:00

Návrat slovenského Rufa-Motor Sport na európske rally trate vyšiel na jednotku, keď spoločne s Topp-Cars a posádkou Andreas Mikkelsen – Ola Floene sa stali absolútnymi víťazmi FIA ERC Rally Hungary.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Hungary

foto

29. října 2020 • 20:30

Koncem příštího týdne se uskuteční čtvrtý díl letošního mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Rally Hungary. Maďarští organizátoři dnes zveřejnili velmi dobře obsazený seznam přihlášených posádek čítající třiatřicet speciálů kategorie Rally2 (dříve R5).

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Fafe Montelongo od Svena Kolluse

foto

18. října 2020 • 14:00

Po delší přestávce se posádky mistrovství Evropy v automobilových soutěžích vydaly na další závod, tentokrát do Portugalska do proslulé oblasti Fafe, kde se uskutečnila netradičně asfaltová Rally Fafe Montelongo. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Cais v Portugalsku třetí mezi juniory

foto

14. října 2020 • 15:15

Česká posádka Yacco ACCR Teamu Erik Cais - Jindřiška Žáková vybojovala na třetí soutěži mistrovství Evropy Rally Fafe Montelongo bronzovou příčku v kategorii ERC1 Junior. 21letý jezdec dokázal s Fordem Fiestou Rally2 týmu Orsák Rallysport během druhé etapy zrychlit a v přímém souboji porazil svého nejbližšího soupeře Dominika Dinkela.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Alexey Lukyanuk vyhrál Rally Fafe Montelongo

foto

6. října 2020 • 18:00

Na poslední chvíli do kalendáře mistrovství Evropy zařazenou Rally Fafe Montelongo vyhrál Alexey Lukyanuk. Přestože vedl prakticky celou soutěž, až do posledních metrů se musel strachovat o své prvenství.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Liepaja od Svena Kolluse

foto

31. srpna 2020 • 15:00

Druhým závodem mistrovství Evropy po dlouhé koronavirové pauze se stala Rally Liepaja. Římské asfalty tentokrát nahradily extrémně rychlé šotolinové tratě v okolí Liepaje a Talsi. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Cais v Lotyšsku pátý mezi juniory

foto

26. srpna 2020 • 10:00

Druhou zastávkou české posádky Erik Cais – Jindřiška Žáková s Fordem Fiestou R5 MkII týmu Orsák Rallysport byla v rámci seriálu mistrovství Evropy šotolinová Rally Liepaja. Během první etapy se 21letý jezdec dokázal probojovat až do první desítky celkového pořadí, ale druhý den musel startovat jako první a všem čistit trať.

žádný příspěvek celý článek »

toplist