www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 21. září 2020, Svátek má Matouš, zítra Darina

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy

Fotogalerie z Rally Liepaja od Svena Kolluse

foto

31. srpna 2020 • 15:00

Druhým závodem mistrovství Evropy po dlouhé koronavirové pauze se stala Rally Liepaja. Římské asfalty tentokrát nahradily extrémně rychlé šotolinové tratě v okolí Liepaje a Talsi. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Cais v Lotyšsku pátý mezi juniory

foto

26. srpna 2020 • 10:00

Druhou zastávkou české posádky Erik Cais – Jindřiška Žáková s Fordem Fiestou R5 MkII týmu Orsák Rallysport byla v rámci seriálu mistrovství Evropy šotolinová Rally Liepaja. Během první etapy se 21letý jezdec dokázal probojovat až do první desítky celkového pořadí, ale druhý den musel startovat jako první a všem čistit trať.

žádný příspěvek celý článek »

Také Azores Rallye je letos zrušena

foto

24. srpna 2020 • 17:05

Strach vyvolaný koronavirovou krizí si vybral další oběť z kalendářů letošních automobilových soutěží. Nejnovějším přírustkem, který je nucen odvolat letošní ročník, je portugalská Azores Rallye, která se měla jet jako třetí díl mistrovství Evropy ve druhé polovině září.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Oliver Solberg vyhrál Rally Liepaja

foto

16. srpna 2020 • 22:00

Po úspěšném startu v Říme pokračuje mistrovství Evropy v automobilových soutěžích na šotolině, konkrétně na rychlých lotyšských tratích v okolí Talsi a Liepaje a v netradičním srpnovém termínu. Průběh Rally Liepaja můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally di Roma Capitale od Svena Kolluse

foto

10. srpna 2020 • 14:00

Prvním mezinárodním závodem po dlouhé koronavirové pauze se stala italská Rally di Roma Capitale. Špičkové pole soutěžících předvedlo skutečně úchvatné výkony. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais dostal nečekaný dárek

foto

5. srpna 2020 • 18:00

Úvodní soutěž evropského šampionátu Rally Roma di Capitale neskončila pro posádku Cais – Žáková nejlépe. Už na první rychlostní zkoušce Erik poškodil u Fordu Fiesty R5 MkII týmu Orsák Rallysport závěs kola. Do závodu se vrátil až druhý den, kdy dojel mezi juniory sedmý. Deset dnů po této tvrdé italské lekci slavil Erik Cais 21. narozeniny.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally di Roma Capitale od André Lavadinha

foto

5. srpna 2020 • 10:00

Prvním mezinárodním závodem po dlouhé koronavirové pauze se stala italská Rally di Roma Capitale. Špičkové pole soutěžících předvedlo skutečně úchvatné výkony. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Italské nesnáze pánů Mareše a Buchy

foto

31. července 2020 • 13:00

Krátce po startu českého rallyového šampionátu, se svého restartu dočkalo i mistrovství starého kontinentu, které o uplynulém víkendu hostila italská Rally di Roma Capitale. Na jejím startu nechyběla ani nově složená posádka Filipa Mareše a Radovana Buchy, startující pod hlavičkou ACCR Czech Rally Teamu s vozem Škoda Fabia Rally2 Evo. Úřadující juniorský mistr Evropy si tak startem v Itálii vybral druhou část své odměny za loňský titul.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Start obnoveného mistrovství Evropy pro Lukjaňuka

foto

26. července 2020 • 23:00

Loňský evropský vicemistr Alexej Lukjaňuk si dojel pro prvenství v prvním podniku letošního reorganizovaného seriálu FIA ERC. Italská Rally di Roma Capitale byla první mezinárodní soutěží v kalendářích FIA od vypuknutí koronavirové krize na jaře letošního roku a dlouho očekávaný restart motoristické sezony na start přilákal atraktivní startovní pole.

žádný příspěvek celý článek »

Řím: Mareš havaroval (video), kvalifikace pro Bassa

foto

24. července 2020 • 19:45

Vstup do letošní sezóny mistrovství Evropy se Filipu Marešovi nepovedl podle jeho představ. Při volném tréninku na kvalifikační zkoušce totiž úřadující juniorský šampion starého kontinentu v pátek dopoledne poslal svoj Fabii Rally2 Evo přes střechu.

žádný příspěvek celý článek »

Sledujte výsledky Rally di Roma Capitale ON LINE

foto

24. července 2020 • 16:40

Po dlouhé koronavirové pauze konečně startuje také některý z mezinárodních soutěžních seriálů. Zahajovacím podnikem letošního mistrovství Evropy bude netradičně italská Rally di Roma Capitale. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally di Roma Capitale

foto

18. července 2020 • 08:00

Již příští týden se uskuteční zahajovací podnik letošního mistrovství Evropy, kterým bude netradičně až v polovině července italská Rally di Roma Capitale. A zveřejněný seznam přihlášených posádek slibuje skutečně zajímavou podívanou a napínavé souboje.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot 208 Rally4 vyráží do světa

foto

2. července 2020 • 14:00

Dodávky nových vozů Peugeot 208 Rally4 se právě rozbíhají. Vzhledem k téměř 100 objednávkám přijatých od začátku roku 2020, kdy byl tento rallyový speciál uveden na trh, se do zajištění dodávek intenzivně zapojil celý tým Peugeot Sport i jeho partneři. Vozy Peugeot 208 Rally4 poprvé odstartují v červenci.

žádný příspěvek celý článek »

Barumka potřebuje vaši pomoc

foto

24. června 2020 • 15:30

Dlouho jsme zvažovali, zda přistoupit k tomuto kroku, zda veřejně říct: nedáme to bez vaší podpory a pomoci. Situace se vyvinula do bodu, kdy nevíme, jak dál - zda jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín zvládneme uspořádat v letošním roce nebo ho budeme muset odložit. Čas hraje proti nám. Na konci tohoto měsíce se musíme rozhodnout, zda spustíme finální a nejnáročnější část příprav směřující k srpnu 2020 či zda se rally přesune na další rok. Zbývá nám tedy necelý týden a situace se bohužel vyvinula tak, že poslední nadějí pro nadcházející barumku jste vy, fanoušci.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais mezi největšími hvězdami budoucnosti?

foto

31. května 2020 • 10:00

Respektovaný britský týdeník Motorsport News vybral v aktuálním čísle desítku největších juniorských talentů v rally. Předpokládá, že každý z nich se do pěti let může prosadit mezi špičku světového šampionátu WRC. Nás může těšit, že mezi nadějnými jezdci figuruje i dvacetiletý Erik Cais, který letos pojede s Fordem Fiestou R5 týmu Orsák Rallysport seriál mistrovství Evropy.

žádný příspěvek celý článek »

toplist