www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 17. dubna 2024, Svátek má Rudolf, zítra Valérie

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

Dominik Stříteský: Honzu jsme porazili jednou a chci to zkoušet znovu

foto

15. února 2024 • 19:10

Loňská sezona je v dosavadní kariéře Dominika Stříteského ta nejpovedenější. Na konci roku při slavnostním vyhlášení si došel společně s Jirkou Hovorkou pro pohár určený vícemistru ČR v rally. V průběhu sezony si Dominik vyzkoušel oba „póly“ rally, kdy v Krumlově dal sedm a půl krát panna – orel a na Bohemce si vychutnal slastný pocit vítězství.

žádný příspěvek celý článek »

Michal Kolář: Do nové sezony s novým vozem

foto

6. února 2024 • 20:15

Michal Kolář brázdí české tratě již několikátou sezónu za volantem vozu Opel Adam Cup. I v nadcházejícím roce plánuje zůstat na rychlostních zkouškách v České republice, připravuje však změnu vozového parku.

žádný příspěvek celý článek »

Věroslav Cvrček - díl 2.: Zážitky ze Safari rally by byly na celou knihu

foto

26. ledna 2024 • 08:00

RexteamBesedice Věroslava Cvrčka se v loňském roce prezentoval jak v Česku, tak i v zahraničí. U nás s jeho vozy startovali Petr Trnovec a Michal Horák. Málokdo ví, že tým servisoval dva vozy Porsche na Safari rally a zážitky, které si „Věroš“ přivezl jsou hodně zajímavé.

žádný příspěvek celý článek »

Věroslav Cvrček - díl 1.: Závody v roce 2023 jsme si naplno užívali

foto

19. ledna 2024 • 17:00

Rčení, že „jablko nepadá daleko od stromu“ by se v případě Věroslava Cvrčka muselo často opakovat. Mnohokrát dokázal tento pětatřicetiletý jezdec, že je hodně rychlý. V loňské sezoně byl v jednu chvíli na průběžném druhém místě klasifikace MČR a i když nakonec podlehl dvěma mladým dravcům, je rokem 2023 spokojený.

žádný příspěvek celý článek »

Bohemia Rally Mladá Boleslav 2024 načne druhou 'padesátku'

foto

11. ledna 2024 • 13:30

Rally Bohemia, tehdy ještě pod názvem Rallye Škoda, se poprvé uskutečnila v červnu roku 1974. Stala se v podstatě nástupnickou soutěží po evropské Rallye Vltava, která zažila v témže roce o měsíc později svoji derniéru. A hned ve svém prvním ročníku byla Rallye Škoda zařazena do Mistrovství ČSSR.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněny kalendáře mistrovství České republiky v rally pro rok 2024 (aktualizováno)

foto

15. prosince 2023 • 19:30

Autoklub České republiky vydává předběžný kalendář závodů pro příští rok jedné z nejsledovanějších disciplín. Automobilové rally mají přes letošní složitou sezónu opět nabitý kalendář. Nejvýznamnější změnou oproti předchozímu ročníku je přesunutí Valašské Rally z velkých soutěží do rallysprintů a vytvoření Rally challenge pro auta z divize 2.

žádný příspěvek celý článek »

toplist