www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 30. května 2024, Svátek má Ferdinand, zítra Kamila

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

V Hustopečích v pátek večer po dvou minutách

foto

28. května 2024 • 15:00

Uzávěrka přihlášek Agrotec Petronas rally Hustopeče se nezadržitelně blíží. Její termín je stanoven na pondělí 3. června 2024 v 12:00 hodin! Šestá soutěž evropského seriálu European Rally Trophy, třetí podnik českého šampionátu v rally a v rally historických automobilů se následně uskuteční ve dnech 14. – 15. června 2024.

žádný příspěvek celý článek »

Krumlovská noc rozhodla

foto

28. května 2024 • 10:00

51. Rallye Český Krumlov byla pro posádku Rally Possible Janko Kundlák a Peter Baran pokusem o reparát loňského ročníku. Právě tam kluci po prasklé poloose svého Renaultu Clio odstoupili z prvního místa. O nápravu se měli pokusit s vozem Opel Corsa, který připravuje tým Brynda Racing.

žádný příspěvek celý článek »

Úspěšná premiéra Jakuba Jirovce s Yarisem Rally2

foto

27. května 2024 • 09:00

Na rychlostních zkouškách při Rally Český Krumlov si odbyl premiéru za volantem Toyoty GR Yaris Rally2 Jakub Jirovec. Společně s Petrem Jindrou dokončili náročnou soutěž na 13. místě absolutní klasifikace a ve třídě RC2 obsadila posádka 12. příčku.

žádný příspěvek celý článek »

EuroOil team na Krumlově těsně druhý

foto

23. května 2024 • 17:00

51.ročník Rallye Český Krumlov se zcela jistě zařadí mezi ty historicky nejdramatičtější. Hned pět posádek bojovalo reálně po celou dobu soutěže o celkové vítězství a v cíli po dvou dnech zápolení na jihočeských cestičkách dělil první trojici nicotný rozdíl.

žádný příspěvek celý článek »

René Dohnal vyhrál Rallye Český Krumlov v Peugeot Rally Cupu

foto

23. května 2024 • 16:00

Do 51. ročníku Rallye Český Krumlov odstartovalo osm posádek seriálu Peugeot Rally Cup. Jihočeská soutěž je typická nejen proměnlivým počasím, ale také krásnými rychlostními zkouškami, zrádnými úseky a velkými horizonty. V posádkách tak budí tato soutěž oprávněný respekt a zejména noční průjezdy jsou vždy velkou výzvou.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye Český Krumlov od Jörga Ullmanna

foto

22. května 2024 • 15:00

O uplynulém víkendu pokračovalo mistrovství České republiky v automobilových soutěžích tradiční Rallye Český Krumlov. Na tratích kolem Českého Krumlova tentokrát panovalo skutečně vydařené jarní počasí. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopecký po napínavém Krumlově

foto

22. května 2024 • 13:00

Agrotec Škoda Rally Team byl po víkendové Rallye Český Krumlov spokojen. A to i přesto, že na vítězství nakonec těsně nedosáhl. Jan Kopecký s Janem Hlouškem mají Rallye Český Krumlov v oblibě. Rychlá soutěž na úzkých cestách plná horizontů klade na soutěžící velké nároky. Také letos připravili pořadatelé náročnou soutěž na tradičních úsecích a všichni jen čekali, jak moc do výsledků promluví nevyzpytatelné počasí.

žádný příspěvek celý článek »

Krumlovský reparát Dominika Stříteského

foto

21. května 2024 • 10:00

Rallye Český Krumlov je jednou z nejhezčích soutěží v kalendáři Mistrovství ČR v rally. Letošní 51. ročník navíc proběhl za pěkného počasí jen s lehkými přeháňkami a za velkého zájmu diváků. Ti byli svědky neobyčejně napínavých bojů a přetahování o zlomky sekund. Během celé extrémně rychlé rally nebyl v celém průběhu mezi prvními třemi větší rozdíl než 8 sekund.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye Český Krumlov od Iva Prieložného

foto

21. května 2024 • 08:00

O uplynulém víkendu pokračovalo mistrovství České republiky v automobilových soutěžích tradiční Rallye Český Krumlov. Na tratích kolem Českého Krumlova tentokrát panovalo skutečně vydařené jarní počasí. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Samohýl Škoda Team zpomalil v Krumlově problém s řazením

foto

20. května 2024 • 16:00

Cestu posádky Samohýl Škoda Teamu Adam Březík – Ondřej Krajča za maximem mistrovských bodů při 51. ročníku Rallye Český Krumlov poznamenal technický problém v průběhu třetí rychlostní zkoušky. I přes zásadní ztrátu to dvojice ve voze Škoda Fabia RS Rally2 dotáhla na páté místo v hodnocení MČR.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Vítězem Rallye Český Krumlov se stal Dominik Stříteský

foto

19. května 2024 • 15:00

Po strhujícím souboji doslova o každou vteřinku vyhrál letošní Rallye Český Krumlov Dominik Stříteský jen s minimálním náskokem na Václava Pecha a Jana Kopeckého, kteří jej doprovodili na stupně vítězů. V hodnocení historických automobilů zvítězil suverénním způsobem Vlastimil Neumann.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopecký - Krumlov je jak jízda na horské dráze

foto

17. května 2024 • 10:00

Agrotec Škoda Rally Team bude o víkendu bojovat na oblíbené Rallye Český Krumlov. Jan Kopecký s Janem Hlouškem opět usednou do vozu Škoda Fabia RS Rally2 a utkají se s kompletní domácí špičkou o důležité body do mistrovského šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

EuroOil team s Pechem a Uhlem míří na jih Čech

foto

16. května 2024 • 15:00

Druhým podnikem letošního Mistrovství České republiky v rallye je jihočeská Rallye Český Krumlov. Na 51. ročník této těžké přesto mezi posádkami oblíbené soutěže se těší i Pech s Uhlem, kteří se chystají na svůj již 26. start pod zámkem v Jelení zahradě.

žádný příspěvek celý článek »

Osm posádek Peugeot Rally Cupu se představí na Rallye Český Krumlov

foto

16. května 2024 • 09:00

Druhým podnikem letošní sezóny pokračuje na 51. ročníku Rallye Český Krumlov mistrovství České republiky v rally. Ve startovní listině jihočeské soutěže figuruje také osm posádek seriálu Peugeot Rally Cup, který letos vstoupil do svého osmého pokračování. Pravidelné české účastníky cupu doplní dvě zahraniční posádky.

žádný příspěvek celý článek »

Škoda Auto s pěti dealerskými týmy na startu Rallye Český Krumlov

foto

15. května 2024 • 18:00

Autoklub Mistrovství ČR v automobilových soutěžích se naostro rozjede na jihu Čech. Po předčasném ukončení Rallye Šumava Klatovy bude 51. ročník Rallye Český Krumlov úvodním bodovaným podnikem sezony. Mezi 117 přihlášenými účastníky patří k favoritům závodu především posádky dealerských týmů Škoda Auto.

žádný příspěvek celý článek »

toplist