www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 29. listopadu 2020, Svátek má Zina, zítra Ondřej

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MMČR 10 - Barum Czech Rally Zlín

Kniha o historii barumky již na Mikulášském rallysprintu

7. prosince 2010 • 21:20

Vzhledem k neočekávaným technickým problémům s finální vazbou knihy 40 LET HISTORIE BARUM CZECH RALLY ZLÍN (1971 – 2010) dojde k malému zpoždění jejího vydání. Oproti původnímu plánu bude kompletní náklad vytištěn v pondělí 13. prosince, kdy zároveň začne rozesílání všech objednávek z e-shopu. Tímto se všem zájemcům omlouváme za vzniklé zpoždění.

Část knih nicméně bude k dispozici již tuto sobotu na PdTech Mikulášská rally ve Slušovicích. Publikace bude v průběhu soutěže k dostání v prodejním stánku Antonína Babíka v prostoru dostihové dráhy ve Slušovicích.

Od následujícího týdne pak bude také možno knihu a další zboží spojené s Barum Czech Rally Zlín osobně zakoupit na těchto místech:

- stálý sekretariát Barum Czech Rally Zlín, Hornomlýnská 3715, Zlín

- informační centrum na radnici ve Zlíně

- Knihy - učebnice Pavel Kalouš, nám. Svobody 1321, Vsetín

- Knihkupectví Svatava Nováčková, Hložkova 1790, Otrokovice

- benzínová pumpa Agip, Zlín - Prštné

- benzínová pumpa Shell, Zlín - Vršava

Knihu o historii barumky a další zboží si můžete také objednávat přes internet na stránkách eshop.czechrally.com, kde naleznete mimo jiné speciální vánoční balíčky, obsahující například zvýhodněné poukazy na visačky „Volný vstup“ na 41. Barum Czech Rally Zlín 2011, či velký vánoční balíček zahrnující knihu, pexeso, vánoční poukaz na visačky pro 2 osoby a jako bonus zdarma dvojici DVD disků se záběry z letošní jubilejní čtyřicáté barumky z České televize a Eurosportu.

Barum Czech Rally Zlín
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist