www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 26. listopadu 2020, Svátek má Artur, zítra Xénie

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR-S 14 - Rally Krkonoše - ZRUŠENO

Jedeme dál

12. srpna 2014 • 08:00

Po krátkém odpočinku je organizační tým Trotina Rally Krkonoše opět v plné práci. Vzhledem k rozhodnutí Svazu rally vyřadit podnik z Mistrovství ČR ve sprintrally a Poháru ČR v rally a vrátit ho do původního režimu Volného podniku, museli organizátoři přistoupit k některým úpravám trati. Tyto úpravy byly zapracovány do nových Zvláštních ustanovení, která byla ve čtvrtek zaslána na FAS a Svaz rally k připomínkování. Kontaktovali jsme také AJR k prohlídce nově zařazené RZ.

Petr Šimurda - Milan Dlouhý (Škoda 130 LR) - Rally Krkonoše 2013

Soutěž je podle navrhovaných ZU vypsána pro vozy homologované do Mezinárodního mistrovství ČR v rally a Mistrovství ČR ve sprintrally, Poháru ČR v rally a Mistrovství ČR v rally historických automobilů. Součástí návrhu je i tradiční Rally pravidelnosti a nově také Rally legend. Vyhodnoceny budou a poháry obdrží vždy první tři posádky v každé jednotlivé třídě (u vozidel HA v každé kategorii). Dále bude odměněna poháry věnovanými generálním sponzorem Trotina Auto nejlepší posádka společného hodnocení vozů pro MMČR a MČR–S v absolutním pořadí, nejlepší posádka vozu 2WD, vítěz hodnocení mezi vozy PČR a MČR HA. Nezapomněli jsme ani na dámskou a smíšenou posádku a nejlepšího juniora. Vyhodnoceny budou samozřejmě i první tři posádky Rally pravidelnosti, systém hodnocení Rally Legend zatím připravujeme.

Jelikož se z účasti na letošní Trotina Rally Krkonoše nebudou započítávat žádné body, hledali jsme možnost, jak toto jezdcům vynahradit. Zařadili jsme proto i zvláštní hodnocení stálosti výkonu, ve kterém budou moci uspět všechny posádky celým spektrem startovního pole bez ohledu na výkon vozu. Nejúspěšnější posádky budou odměněny hodnotnými věcnými cenami.

Doufáme, že Trotina Rally Krkonoše podpoříte svojí účastí a v co největším počtu se s vámi setkáme ve dnech 8. - 9. 11. 2014 na startu ve Vrchlabí.

Pavla Hlavatá
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist