www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. května 2024, Svátek má Jana, zítra Viola

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

OS 07 - Eurobus Rally Rožňava

Slovenský šampionát Tempus Rally pokračuje v Rožňavě

14. června 2007 • 02:00

Čtvrtým podnikem Tempus Rally Majstrovstvá Slovenskej republiky v rally 2007 bude začátkem července Eurobus Rally Rožňava. Závod se uskuteční ve dnech 6. – 7. července Pořadatelé Tempus – Media s.r.o. ve spolupráci s Auto šport klubem Rožňava připravili dvoudenní soutěž, která najde centrum v areáli Eurobusu na Šafárikové ulici v Rožňavě.

Zde bude umístěno ředitelství rally a v pátek 6. července se zde uskuteční technická a administrativní přejímka a rovněž zde pořadatelé umístili servisní a uzavřené parkoviště. Samotná soutěž začne pátečním večerním prologem, který odstartuje na Jarné ulici. Diváci po cíli prologu uvidí na Šafárikové ulici slavnostní start a představení jednotlivých posádek. V sobotu 7. července odstartuje rally v 8 hodin ráno a v cíli se nejlepší posádka objeví krátce po dvacáté hodině (přesně ve 20.10 hodin). Na cílové rampě zároveň proběhne vyhlášení výsledků a odevzdávání cen.

Celá rally se odehraje na kvalitních asfaltových cestách. EUROBUS Rally Rožňava měří celkem 411 km a obsahuje celkem 10 rychlostních zkoušek na čtyřech úsecích v celkové délce 106 km. Na posádky čekají rychlostní zkoušky s názvem Rožňava, Podsúľová, Uhorná a Hnilec. Nejdelší rychlostní zkouškou v itineráři je úsek Podsúľová v délce 13,56 km, zatímco nejkratší městský okruh v ulicích Rožňavy, který měří 7,05 km. Obhlídka rychlostních zkoušek je na programu ve čtvrtek 5. července po celý den a během pátečního dne do šestnácti hodin.

Pozor! Uzávěrka přihlášek pro soutěžící je stanovena na pátek 22. června. Přihlášku a zvláštní ustanovení najdete na internetové adrese Slovenské asociace motoristického sportu: www.sams-asn.sk Další informace naleznete v nejbližších tiskových informacích.

Roman Ordelt
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist