www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. května 2024, Svátek má Nataša, zítra Ivo

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

OS 07 - Eurobus Rally Rožňava

Uzávěrka přihlášek na Rožňavu se rychle blíží!

21. června 2007 • 02:00

Tempus Rally 2007 Majstrovstvá Slovenskej republiky pokračují začátkem července čtvrtým podnikem při Eurobus Rally Rožňava (6. – 7. července 2007). Pozor! Uzávěrka přihlášek pro soutěžní týmy je stanovena již na tento týden. Poslední možné datum, kdy lze poslat přihlášku na rožňavský sekretariát je v pátek 22. června! Pořadatelé z Tempus-Media s.r.o. ve spolupráci a Auto šport klubem Rožňava evidovali na začátku týdne zájem zhruba tří desítek posádek, přičemž maximální počet přijetých posádek je 70.

Přihlašovací vklad s přijetím volitelné reklamy dodané organizátorem činí 5 000,- Sk nebo 150 EUR. S odmítnutím této reklamy poté 10 000,- Sk nebo 300 EUR. Všichni, kdo se doposud nepřihlásili, mají možnost poslat přihlášku během tohoto týdne. Přihlášku pro soutěžící si můžete stáhnout na následující internetové adrese. Pořadatelé očekávají na startu soutěžní jezdce ze Slovenské republiky, České republiky, Maďarska a Polska.

K největším favoritům se řadí vedoucí jezdec průběžného pořadí Tempus Rally 2007 Václav Pech z České republiky (Mitsubishi Lancer EVO IX), slovenští jezdci Igor Drotár (Škoda Octavia WRC) a Jozef Béreš jr. (Renault Clio S1600). K aspirantům na čelní příčky rovněž patří úřadující slovenský šampion Grzegorz Grzyb z Polska (Suzuki Swift S1600), Slovák Peter Gavlák a český jezdec Miroslav Jandík (oba Mitsubishi Lancer EVO IX).

V čele organizačního výboru stojí Peter Lučko. Předsedou sportovních komisařů byl nominován Teodor Štróbl, dalšími členy jsou Boris Kočergin a Albert Lipták. Hlavním technickým komisařem byl delegován Ján Kučera, hlavním časoměřičem Miroslav Dzuriš. Ve funkci ředitele Eurobus Rally Rožňava působí Miroslav Mikulovský, tajemnicí soutěže je Erika Vanyová, hlavním bezpečnostním komisařem Ján Gregor a styk s jezdci má na starost Maroš Sucháč. Oficiální internetové stránky Eurobus Rally Rožňava najdete na této adrese http://www.rallye.sk/roznava. Zde naleznete přehledně další informace o čtvrtém podniku slovenského šampionátu Tempus Rally 2007.

Veškeré informace k Eurobus Rally Rožňava naleznete ZDE.

Roman Ordelt
Sdílet

Příspěvky / komentáře

info

Abyste mohli psát komentáře ke článkům, musíte se přihlásit
toplist