www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 7. března 2021, Svátek má Tomáš, zítra Gabriela

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

OS 13 - Trophée Andros 13/14

Tropheé Andros: sezóna 2013/2014 je za námi

foto

10. února 2014 • 15:00

Počasí rozhodlo o předčasném ukončení aktuální sezóny Tropheé Andros. Pořadatelé byli nuceni zrušit závod v Saint Die des Vosges a proto se na výsledcích tak jak jsme je znali po závodě v Super Besse vůbec nic nezměnilo.

žádný příspěvek celý článek »

Tropheé Andros: Dayraut předčasně mistrem

foto

5. února 2014 • 10:00

Jean-Philippe Dayraut může po závodě v Super Besse již předčasně slavit svůj pátý titul v Tropheé Andros. V Super Besse byl po oba dva dny nejlepší Franck Lagorce s Renaultem Clio, ale to Dayrautovi nezabránilo k cestě na vrchol.

žádný příspěvek celý článek »

Tropheé Andros: Dayraut Season

foto

14. ledna 2014 • 12:00

Ani vstup do nového roku nezpomalil Jean-Philippe Dayrauta. Dayraut byl nejlepším jezdcem v prvním i druhém závodním dni v Isola 2000 (Alpes Maritimes), kde se konal první závod Tropheé Andros v roce 2014.

žádný příspěvek celý článek »

Tropheé Andros: ani Vánoce Dayrauta nezpomalily

foto

26. prosince 2013 • 09:00

Jean-Philippe Dayraut získal v posledním závodě letošního roku maximum možných bodů a může prožít klidné vánoční svátky. To jeho konkurenti mají o čem přemýšlet, především v týmu Mazda France, kde jejich nový vůz zatím nestačí na nejlepší konkurenci vozů Mini a Renault.

žádný příspěvek celý článek »

Tropheé Andros: Dayraut opět nejlepší...

foto

19. prosince 2013 • 14:00

Andora hostila již druhý závod nové sezóny Tropheé Andros a i v tomto druhém dějství byl nejlepší Jean Phillipe Dayraut, byť po bezkonkurenčním pátku byla sobota v jeho podání poněkud slabší.

žádný příspěvek celý článek »

Tropheé Andros: opět na scéně...

foto

13. prosince 2013 • 15:00

Mistr minulé sezóny, Jean-Philippe Dayraut s Mini Countryman, odstartoval nejlépe do nové sezóny série Tropheé Andros. V prvním závodě ve Val Thorens byl celkově nejlepší a dokázal, že obavy z Mazda cupu jsou (zatím) zbytečné.

žádný příspěvek celý článek »

toplist