www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. srpna 2019, Svátek má Helena, zítra Ludvík

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

RSS 18 - Partr Rally Vsetín (RSS)

Petr Gargulák: Už jsem po závodech začal hladovět

foto

20. listopadu 2018 • 21:30

Petr Gargulák se v rally pohybuje již od mala. Jeho otec – Michal Gargulák – jezdil od roku 1992 do roku 2002 a s vozem Mitsubishi získal celkem sedm titulů ve třídě produkčních vozů. Petr jde v jeho stopách a na svém kontě již má titul ve třídě 15 ze sezony 2015. Mladík ze Slušovic se po delší pauze zase vrací do závodního vozu, a to je příležitost, položit mu pár otázek.

žádný příspěvek celý článek »

Štochl ve Vsetíně medvěda nesrazil, retardér však ano

foto

10. listopadu 2018 • 16:00

Letošní sezónu měl Karel Štochl zaměřenou na velký mistrák, ale pěkné rychlostní zkoušky na Valašsku jej přiměly postavit se i na start Partr Rally Vsetín. Ze závěrečného sprintu sezóny si společně s Adélou Vackovou odvezl devátou příčku absolutní klasifikace.

žádný příspěvek celý článek »

VH Autoracing absolvoval Rally Vsetín a Auto Show

foto

7. listopadu 2018 • 18:00

Prvou z nich bolo posledné podujatie seriálu A Sport Ralysprint série v susednej Českej republike, druhou už tradičné posledné slovenské podujatie automobilového športu na Slovakia Ringu v sezóne.

žádný příspěvek celý článek »

Vlčák se s medvědem nepotkal

foto

6. listopadu 2018 • 17:00

Zkrátka to zkusit. S tímto záměrem vyrazili vstříc poslednímu závodu letošního sprintového seriálu Martin Vlček s Jindřiškou Žákovou, kteří měli na „medvědí kauzou“zmítaném Valašsku poslední šanci na zvrat v tabulce Poháru 2+. Oblíbená Partr rally Vsetín naštěstí setkání s medvědem nenabídla, bohužel ale nepřinesla ani změnu ve vývoji seriálu. Ačkoliv dali Martin s Jindřiškou do svého výkonu všechno, musejí se spokojit s celoročním stříbrem.

žádný příspěvek celý článek »

Nekvapil se s Koscelníkem rozloučil ve Vsetíně čtvrtým místem

foto

5. listopadu 2018 • 12:00

S obrovským odhodláním vstupovala tišnovská dvojice Lukáš Nekvapil – Roman Koscelník do posledního sprintu letošní sezóny. Na dosah měla pódiové umístění v absolutní klasifikaci RSS. Nakonec odjížděli Luky s Romanem zklamaní.

žádný příspěvek celý článek »

Ve Vsetíně Neumann vítězný, Vlček splnil cíl

foto

5. listopadu 2018 • 10:00

Závěrečný sprint letošní sezóny se odjel na konci října na Valašsku. Pořadatelé Partr Rally Vsetín připravili trať se sedmi rychlostními zkouškami a 70,1 ostrými kilometry. Ve startovním poli, jež bylo složené ze současných, ale i historických posádek, bylo 96 dvojic a tým KIT Racing Otrokovice měl v každé z těchto kategorií jedno zastoupení.

žádný příspěvek celý článek »

Krajča s Houštěm jsou mistři, Gargulák závodit nezapomněl

foto

31. října 2018 • 10:00

V uplynulém říjnovém víkendu se odjel poslední podnik A sport rallysprintsérie 2018 – XV. PartrRally Vsetín. Ve Vsetíně nechyběl ani slušovický tým Minařík racing, tentokráte se dvěma vozy Renault Clio Sport. Do jednoho renaultu usedla dvojice Petr Krajča – Jan Houšť, kteří chtěli obhájit mistrovský titul ve třídě 8 z loňského roku.

žádný příspěvek celý článek »

Semerád medvěda nechytil, přesto ve Vsetíně oslavoval

foto

31. října 2018 • 08:00

Česká republika v těchto dnech oslavila 100 let výročí od založení, a jak je vidět, tak jsme nejen národem motoristických nadšenců, ale také biologů. Asi v žádné jiné zemi na planetě totiž neudělá takový rozruch v médiích uprchnuvší had, či zbloudilý medvěd.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport Team absolútnym víťazom XV. Partr Rally Vsetín 2018

foto

30. října 2018 • 20:00

Presne po roku sa Rufa Sport Team predstavil na podujatí na Morave, vo Vsetíne. Na štart podujatia XV. Partr Rally Vsetín 2018 sa jazdec Grzegorz Grzyb postavil v úlohe vlaňajšieho víťaza. To dosiahol v roku 2017 spoločne s Boguslawom Browinskim.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Partr Rally Vsetín

foto

30. října 2018 • 15:00

Závěrečným podnikem Rallysprint série i Poháru 2+ byla již tradičně Partr Rally Vsetín. Obvyklé podzimní podmínky společně s náročností rychlostních zkoušek v okolí Vsetína náležitě prověřily početné startovní pole. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Partr Rally Vsetín vyhrál Grzegorz Grzyb

foto

28. října 2018 • 13:00

Polský jezdec Grzegorz Grzyb obhájil loňské vítězství na Partr Rally Vsetín, závěrečném podniku Rallysprint série a poháru 2+. Na stupně vítězů jej doprovodili Jaroslav Melichárek a Tomáš Pospíšilík.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport pokračuje na XV. Partr Rally Vsetín 2018

foto

26. října 2018 • 13:00

Minuloročný absolútny víťaz Rally Vsetín, štvornásobný slovenský a dvojnásobný poľský šampión, Rufa Sport Team spoločne s posádkou Grzegorz Grzyb – Jakub Wróbel nebude chýbať na štarte ani v tomto roku.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Dvořák: Vsetínské erzety budí respekt

foto

26. října 2018 • 11:00

Patnáctý ročník Partr Rally Vsetín zakončí v sobotu 27. října letošní seriál A sport rallysprint série. I když se jedná o poslední podnik, můžeme očekávat velkou podívanou, protože v seznamu přihlášených je celkem 106 posádek. Se startovním číslem 31 uzavře svou první závodní sezónu také posádka Autoklub Peugeot Rally Talentu – Jan Dvořák a Jiří Kalkus s Peugeotem 208 R2.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Partr Rally Vsetín

foto

24. října 2018 • 13:30

Dnes byl konečně zveřejněn finální seznam přihlášených posádek včetně přidělených startovních čísel na poslední podnik letošního ročníku Rallysprint série a Poháru 2+, Partr Rally Vsetín, který se uskuteční na tradičních tratích v okolí Vsetína již koncem tohoto týdne.

žádný příspěvek celý článek »

Partr Rally Vsetín se šesti bývalými vítězi

foto

24. října 2018 • 13:00

Partr Rally Vsetín nabídne zajímavou podívanou. Lze tak odhadovat s více než stovky přihlášek (celkem 106), které registrují vsetínští pořadatelé. Vlastní soutěž odstartuje v sobotu 27. října 2018 v ranních hodinách, výsledky budou započítávány do Mistrovství ČR v rally historických automobilů, A Sport Rallysprint Série a Poháru 2+ (vozy 4WD).

žádný příspěvek celý článek »

toplist