www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 27. května 2020, Svátek má Valdemar, zítra Vilém

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

MS 19 - Rally Guanajuato México

Fotogalerie z Rally Guanajuato México od André Lavadinha

foto

18. března 2019 • 10:00

Ještě jednou se vrátíme ke třetímu podniku letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích, kterým byla letos organizačně nepříliš vydařená Rally Guanajuato México. A to vše prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Tänak vybojoval pro Toyota Gazoo Racing v Mexiku druhé místo

foto

13. března 2019 • 17:00

Ott Tänak z týmu Toyota Gazoo Racing WRT ve finiši Rallye Mexiko vybojoval druhé místo a udržel si tak své vedení v bodování závodních jezdců světového rallyového šampionátu FIA. Všechny tři vozy Toyota Yaris WRC se ve vysilujícím podniku na šotolině zařadily mezi osm nejlepších.

žádný příspěvek celý článek »

Druhé prvenství v sezoně pro Citroën

foto

12. března 2019 • 12:00

Neuvěřitelně klidný a vyrovnaný výkon předvedli Sébastien Ogier a Julien Ingrassia v závěrečné etapě Rally Mexiko a stvrdili své druhé vítězství ze tří podniků sezony 2019. C3 WRC navíc dojel od startu šampionátu v Monte Carlu vždy na pódiu. Citroën Racing tak natáhl šňůru prvenství na Rally Mexiko už na rekordních osm.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Sébastien Ogier vyhrál Rally Guanajuato México

foto

10. března 2019 • 22:00

Sébastien Ogier vyhrál Rally Guanajuato México a zdramatizoval situaci na čele šampionátu. Na druhém místě dojel Ott Tänak, který i nadále drží první pozici v seriálu, třetí dojel Elfyn Evans.

žádný příspěvek celý článek »

Ze švédského ledu na horkou půdu Rallye Mexiko

foto

6. března 2019 • 16:00

Po vítězství na ledové Švédské rallye, po kterém se tým Toyota Gazoo Racing WRT ujal vedení v mistrovství továrních týmů, závodních jezdců i navigátorů, se Toyota připravuje na úplně jiné podmínky na Rallye Mexiko. Ott Tänak tam poprvé míří jako nejlepší jezdec bodování šampionátu. Oba jeho stájoví kolegové Jari-Matti Latvala a Kris Meeke jsou ale někdejší vítězové Mexické rallye.

žádný příspěvek celý článek »

toplist