www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 25. září 2020, Svátek má Zlata, zítra Andrea

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MS 19 - Wales Rally GB

Fotogalerie z Wales Rally GB od André Lavadinha

foto

24. října 2019 • 14:00

Na začátku října se uskutečnila Wales Rally GB. I tentokrát panovalo ve Velké Británii proměnlivé počasí, takže si posádky užily notné dávky bláta a bahna. Na soutěž se vydal i náš stálý redakční spolupracovník André Lavadinho, jehož snímky si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Vítězství týmu Toyota Gazoo Racing doprovází maximální skóre pro Tänaka

foto

8. října 2019 • 10:00

Ott Tänak ještě více posílil své vedení ve světovém rallyovém šampionátu FIA ziskem maximálního počtu bodů v RAC Rallye ve Velké Británii. Své již šesté vítězství v této závodní sezóně za volantem Toyoty Yaris WRC stylově zpečetil nejlepším časem ve speciálně bodované Power Stage.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Ott Tänak vyhrál Wales Rally GB a přiblížil se titulu

foto

6. října 2019 • 19:00

Estonský jezdec Ott Tänak zvítězil ve víkendové Wales Rally GB a přiblížil se tak k zisku premiérového titulu mistra světa. Továrního jezdce Toyoty doprovodili na stupně vítězů jeho dva největší soupeři - Thierry Neuville a Sébastien Ogier.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota Gazoo Racing sebevědomě vyráží do velšských lesů

foto

3. října 2019 • 12:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing WRT se od 3. do 6. října přesouvá na RAC Rallye ve Velké Británii, s očekáváním dobrého výsledku, kterého by v záludných rychlostních zkouškách ve Walesu mohl dosáhnout.

žádný příspěvek celý článek »

Ve Walesu s Janem Kopeckým pojede Jan Hloušek

foto

2. října 2019 • 09:30

Vítězstvím ve své kategorii na Britské rallye ve Walesu si může tovární posádka Škoda s vozem Škoda Fabia R5 evo ve složení Kalle Rovanperä a Jonne Halttunen s předstihem zajistit titul v kategorii WRC 2 Pro v mistrovství světa FIA World Rally Championship 2019. Ve Walesu pojede ve své kariéře poprvé jejich týmový kolega Jan Kopecký, jehož cílem je zisk cenných bodů pro Škoda Motorsport do hodnocení výrobců. Navigovat jej bude Jan Hloušek, který nahradí jeho dlouholetého spolujezdce Pavla Dreslera.

žádný příspěvek celý článek »

Citroën hodlá ve Walesu pokračovat v útoku

foto

2. října 2019 • 09:00

Povzbuzený nedávným double v Turecku a plný sebevědomí míří Citroën Total World Rally Team na Wales Rally GB. Sébastien Ogier – Julien Ingrassia a Esapekka Lappi – Janne Ferm, kteří zde loni dojeli první a třetí, chtějí být na čele i tentokráte a posunout se v celkovém hodnocení mistrovství světa.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Wales Rally GB

foto

12. září 2019 • 14:00

Již za necelý měsíc se uskuteční další ročník Wales Rally GB, který ani letos nebude uzavírat kalendář MS. Organizátoři v těchto dnech zveřejnili seznam přihlášených posádek, který na začátek října slibuje skutečně zajímavou diváckou podívanou.

žádný příspěvek celý článek »

toplist