www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. března 2019, Svátek má Josef, zítra Světlana

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

ME - Azores Rallye (ERCJ)

Seznam přihlášených posádek na Azores Rallye

foto

13. března 2019 • 01:00

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na úvodní díl letošního ročníku mistrovství Evropy, Azores Rallye, který se uskuteční na portugalském ostrově Sao Migule již koncem příštího týdne. Posádky se opět vydají i na legendární zkoušku po vrcholu kráteru Sete Cidades, která bude tentokrát přenášena živě na internetu, pokud počasí dovolí.

žádný příspěvek celý článek »

Racing 21 v roce 2019: Jedna posádka – dva šampionáty

foto

4. března 2019 • 12:00

Tým Racing 21 představuje svůj soutěžní program pro sezónu 2019. Ten se, podobně jako minulý rok, zaměřuje na účast ve dvou významných šampionátech. Vedle kompletního domácího seriálu Mistrovství ČR bude tým Racing 21 hájit reprezentační barvy pod hlavičkou Autoklubu ČR (ACCR) v rámci evropského šampionátu ERC.

žádný příspěvek celý článek »

Tovární tým Opel bude pokračovat v ME

foto

25. února 2019 • 11:00

Tovární tým Opel bude i v nadcházející sezóně pokračovat v rámci startů v mistrovství Evropy. Pojede pod křídly ADAC Opel Rallye Junior Teamu a opět to bude s dvojicí jezdců, kterými budou Elias Lundberg a Grégoire Munster.

žádný příspěvek celý článek »

Marijan Griebel pojede mistrovství Evropy

foto

25. února 2019 • 08:00

Německý jezdec Marijan Griebel se stal dvojnásobným juniorským mistrem Evropy - v hodnocení dvoukolek i čtyřkolek. V loňské sezóně úspěšně zaútočil na titul mistra Německa, v nadcházející sezóně se pak vrací na mezinárodní scénu.

žádný příspěvek celý článek »

toplist