www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 30. října 2020, Svátek má Tadeáš, zítra Štěpánka

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

OS 19 - Czech Drive

Výstava Czech Drive se vydařila i přes nepřízeň počasí

foto

16. dubna 2019 • 10:00

Třetí ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem Czech Drive proběhl první dubnovou sobotu v centru krajského města Zlína. Pořadatelům z Barum Czech Rally Zlín pod vedením Miloslava Regnera se přihlásila opět velká škála vystavovatelů. Motoristický svátek jara s vůní benzinu přilákal zájem široké veřejnosti.

žádný příspěvek celý článek »

Park Svobody láká fanoušky na atraktivní exponáty

foto

4. dubna 2019 • 16:00

Centrum výstavy automobilů a motocyklů Czech Drive bude v sobotu 6. dubna od 10 do 18 hodin opět v parku Svobody. Plocha kolem zlínského zámku v parku Svobody čítá přes sto výstavních ploch.

žádný příspěvek celý článek »

Výstava fotografií z české rally: historie a současnost

foto

4. dubna 2019 • 10:00

Třetí ročník výstavy automobilů a motocyklů Czech Drive se uskuteční v sobotu 6. dubna ve Zlíně. V rámci motoristického svátku jara můžete již od prvního dubnového dne nasát vůni benzinu v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně. V prvním patře probíhá výstava motoristických fotografií autorů Zdeňka Knapika a Rudolfa Fukala pod názvem Česká rally: historie a současnost.

žádný příspěvek celý článek »

Dětský den přiláká opět nejmladší návštěvníky výstavy

foto

2. dubna 2019 • 11:00

Organizátoři výstavy automobilů a motocyklů Czech Drive připravují letošní program se zaměřením pro rodiny s dětmi v rámci celodenního doprovodného dění. Připraven je dětský den, který proběhne v sobotu 6. dubna 2019 od 10 hodin v rozlehlém prostředí parku Svobody u zlínského zámku.

žádný příspěvek celý článek »

Zlaté jablko láká na zajímavý program

foto

2. dubna 2019 • 09:00

Část programu výstavy automobilů a motocyklů Czech Drive proběhne opět v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko. V rámci motoristického svátku jara se můžete těšit na výstavu rally speciálů, modely autíček ve vitrínách, výstavu fotografií z prostředí rally, prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín, děti si vyzkouší na dráze modely aut ovládaných na dálku a další program.

žádný příspěvek celý článek »

Využijte zvýhodněné vstupné na Czech Drive

foto

7. března 2019 • 17:30

Třetí ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem Czech Drive proběhne již první dubnovou sobotu v roce (6. dubna 2019). Motoristický svátek se uskuteční opět v samotném centru Zlína, diváci uvidí nablýskané automobily a motocykly převážně v parku Svobody u zlínského zámku a na náměstí Míru před radnicí. Pořadatelé z Barum Czech Rally Zlín připravili pro milovníky motorismu v předprodeji zvýhodněné vstupné, které přivítají především rodiny s dětmi.

žádný příspěvek celý článek »

Motoristická výstava Czech Drive se hlásí potřetí o slovo

foto

22. února 2019 • 11:00

Již 3. ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem Czech Drive se uskuteční v sobotu 6. dubna 2019 ve Zlíně. Motoristický svátek pod taktovkou zkušených organizátorů z Barum Czech Rally Zlín proběhne opět v centru krajského města. Příznivci motorismu uvidí nablýskané automobily a motocykly na náměstí Míru před radnicí, v parku Svobody u zlínského zámku, část výstavy a doprovodného programu bude rovněž umístěna do Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko.

žádný příspěvek celý článek »

toplist