MS 20 - Rally Turkey

Fotogalerie z Rally Turkey od André Lavadinha

foto

26. září 2020 • 08:00

Třetí soutěží letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích byla Rally Turkey. Posádky tentokrát vydaly na extrémně rozbité turecké šotolinové tratě. Průběh soutěže si můžete připomenout na snímcích našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Evans s týmem Toyota Gazoo Racing si připsal vítězství na Rally Turecko

foto

22. září 2020 • 13:00

Elfyn Evans během dramatického závěrečného dne na Turecké rallye vybojoval s týmem Toyota Gazoo Racing WRT již druhé vítězství poté, co se v náročné nejdelší erzetě sezóny 2020 vyšvihl ze čtvrtého na první místo.

SOUHRN: Tureckou defektovou loterii vyhrál Evans

foto

20. září 2020 • 17:00

Doslova pohromou favoritů skončila poslední etapa letošní Rally Turkey. Vítězství z této soutěže si odnesl jediný z předních pilotů, který se vyhl všem vážnějším problémům - Elfyn Evans.

Toyota Gazoo Racing otestuje podmínky Turecké rallye

foto

16. září 2020 • 11:00

Po rychlých a hladkých úsecích na Estonské rallye bude tým Toyota Gazoo Racing WRT čelit diametrálně odlišné zkoušce na drsných a kamenitých cestách Rallye Turecko, která je příštím kolem světového rallyového šampionátu 2020 FIA WRC.

Seznam přihlášených posádek na Rally Turkey

foto

2. září 2020 • 10:00

Po víkendové Rally Estonia by měl v polovině září pokračovat další závod mistrovství světa, Rally Turkey. Pokud se vůbec soutěž v oblasti Marmaris uskuteční, vydá se na ni pouhých 26 posádek, jak ostatně naznačuje seznam přihlášených posádek.