www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 2. července 2020, Svátek má Patricie, zítra Radomír

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

MČR - Rally Bohemia (MČR)

Oficiální program 47. Rally Bohemia je v prodeji

foto

29. června 2020 • 17:00

I letos je pro diváky připravený tištěný program soutěže, plný zajímavých informací. Čtenáři se mohou těšit na mapy jednotlivých rychlostních zkoušek společně se seznamem diváckých míst.

žádný příspěvek celý článek »

Nabitý páteční program v Sosnové u České Lípy odstartuje Rally Bohemia

foto

22. června 2020 • 14:00

V pátek 10. července v areálu Autodrom Racing Area v Sosnové u České Lípy začne program 47. ročníku Rally Bohemia. Na jezdce v již tradičním prostředí autodromu čeká testovací rychlostní zkouška tzv. shakedown a následně show v podobě paralelního závodu dvojic.

žádný příspěvek celý článek »

Dominik Stříteský: Závody mi moc chyběly

foto

22. června 2020 • 11:00

Po dlouhém čekání letošní rally sezona odstartuje. Prvním závodem tohoto roku bude Rally Bohemia. Na startu nebude chybět ani Dominik Stříteský, který přes nucenou pauzu nezahálel a pilně se připravoval. Loňský vítěz Opel Adam Cupu pro letošní rok přichystal společně s týmem Vančík motorsport změnu závodní techniky. Dominik usedne do vozu Peugeot 208 R2 a rozpis mu bude číst Ondřej Krajča.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopecký vstupuje do obnoveného MČR v rallye s novým spolujezdcem, ale nezměněnými cíli

foto

17. června 2020 • 12:15

Sezonu mistrovství ČR v automobilových soutěžích, stejně jako většinu ostatních sportovních disciplín, tvrdě postihla situace okolo vládních opatření souvisejících s pandemií COVID-19. Přestože se v letošním roce neodjela zatím ještě žádná z plánovaných soutěží, tovární tým ŠKODA Motorsport hlásí připravenost k opětovnému startovnímu výstřelu.

žádný příspěvek celý článek »

Mezinárodní ECO energy Rally Bohemia – Česko Slovenská trofej elektromobility zve opět k účasti širokou veřejnost

foto

31. května 2020 • 15:00

Již potřetí se v rámci Rally Bohemia bude konat ECO energy Rally Bohemia pro vozy s alternativními typy pohonu. A jak již začíná být zvykem, pořadatel zve k účasti nejširší motoristickou veřejnost. Letos jsme domluveni na spolupráci se Slováky a soutěž tedy bude mezinárodní.

žádný příspěvek celý článek »

Rally Bohemia zveřejnila Zvláštní ustanovení

foto

9. května 2020 • 01:00

Zástupci Autoklubu ČR schválili Zvláštní ustanovení 47. ročníku Rally Bohemia. Tento dokument se všemi potřebnými informacemi o soutěži je možné nalézt na webu rallybohemia.cz v sekci „dokumenty“.

žádný příspěvek celý článek »

Bratia Slováci ovládli 1. Virtuální Rally Bohemia

foto

4. května 2020 • 12:00

Premiérovou virtuální Rally Bohemia má za sebou 417 zúčastněných jezdců z celkem 668 přihlášených. Na závodníky čekala náročná soutěž, kde kromě úzkých a technických pasáží si museli jezdci poradit také s náročným počasím, jak bývá u Rally Bohemia zvykem. Z šesti RZ o celkové délce 68.8 km byla první polovina zkrápěna deštěm, či zahalena hustou mlhou.

žádný příspěvek celý článek »

Rally Bohemia pokračuje v přípravách a nabídne i virtuální závodění

foto

15. dubna 2020 • 22:00

Navzdory nepříznivé situaci způsobené pandemií nemoci COVID-19 přípravy 47. ročníku Rally Bohemia pokračují. Trasy letošního ročníku budou stejné jako v roce 2019. Závodit by se tedy mělo na osmnácti rychlostních zkouškách o celkové délce 157 km v okolí Českodubska, Liberecka, Železnobrodska a Turnovska.

žádný příspěvek celý článek »

toplist