www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 16. ledna 2021, Svátek má Ctirad, zítra Drahoslav

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR - Rally Bohemia (MČR)

Fotogalerie z Rally Bohemia od Michela Riecherta

foto

10. srpna 2020 • 22:00

V okolí Mladé Boleslavi a na Liberecku se uskutečnil nezvykle zahajovací díl letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Rally Bohemia. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Michela Riecherta.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Bohemia od Jörga Ullmanna

foto

20. července 2020 • 10:00

V okolí Mladé Boleslavi a na Liberecku se uskutečnil nezvykle zahajovací díl letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Rally Bohemia. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Velký den pro Hyundai

foto

20. července 2020 • 08:00

Martin Vlček s Karolínou Jugasovou si z města automobilů, Mladé Boleslavi, odvezli první letošní příděl bodů a na skvěle obsazené Rally Bohemia dojeli čtrnáctí. Na první pohled běžný závod, který se výrazně nelišil od normálu. Ve skutečnosti však byla letošní Rally Bohemia pro celý tým Hyundai Kowax Racing vším možným, jen ne obyčejným závodem.

žádný příspěvek celý článek »

Dobrý úvod pro Jakeše a Machů

foto

19. července 2020 • 14:00

Fanoušky i jezdci dlouho očekávaný start sezony konečně přišel s druhým prázdninovým víkendem. Na startu 47. Rally Bohemia se sešla kompletní česká rallyová špička a pochopitelně tak nemohla chybět ani posádka Samohýl Škoda Teamu v tradiční sestavě Miroslav Jakeš - Petr Machů. V těžké domácí konkurenci doplněné o několik výborných zahraničních posádek si nakonec připsala 7. místo absolutně a šesté v rámci mistrovství České republiky, za což inkasovala cenných 18 bodů do tabulky MČR.

žádný příspěvek celý článek »

Rexteam na Bohemii se dvěma vozy v top 10

foto

19. července 2020 • 08:00

Domácí soutěž byla pro jenišovický Rexteam doslova zatěžkávací zkouškou. Na startu se představili hned dva vozy připravované v jejich dílnách a premiéru v zázemí týmu si odbyl také nový servisní truck. Tvrdá práce z letošní dlouhé zimy se ale vyplatila a celý tým mohl v cíli slavit nejen bezproblémový průběh závodu, ale především dvojnásobné zastoupení v „TOP10“.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais míří do Říma

foto

18. července 2020 • 10:00

Uplynulá Rally Bohemia završila intenzivní přípravu Erika Caise na úvodní soutěž letošního mistrovství Evropy ERC v Římě. Posádka Cais – Žáková obsadila s Fordem Fiestou R5 MkII osmou příčku v celkovém pořadí. Úspěch týmu Orsák Rallysport podtrhlo suverénní vítězství Švéda Dennise Radströma v kategorií vozů s jednou poháněnou nápravou a Maďarky Adrienn Vogelové v Dámském poháru. Oba startovali s vozy Ford Fiesta Rally4.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Rally Cup na Bohemce - videoreport

foto

17. července 2020 • 11:00

Ne vždy se nám do reportáže dostane tolik krizových situací. Pořádné tempo nasadili účastníci Peugeot Rally Cupu hned od startu Rally Bohemia a tak není divu, že své vozy často neudrželi na silnici. Více v reportáži z úvodního podniku MČR v rally sezony 2020.

žádný příspěvek celý článek »

Protocars.cz na Rally Bohemia zvládl premiéru na jedničku

foto

16. července 2020 • 20:45

Úspěšnou premiéru na českých rychlostních zkouškách okolo Mladé Boleslavi si odbyl vůz Mitsubishi Mirage Open N. Vůz připravila společnost PROTOCARS.cz a posádku tvořila zkušená dvojice Josef Peták – Jiří Skořepa.

žádný příspěvek celý článek »

Enge Racing na Bohemii stříbrný

foto

16. července 2020 • 14:00

Nejen příznivci rallysportu, ale také závodní týmy se konečně dočkali. O uplynulém víkendu zaburácely motory závodních speciálů v okolí Mladé Boleslavi a posádky mohly vyrazit vstříc prvním ostrým kilometrům rychlostních zkoušek.

žádný příspěvek celý článek »

Další úspěšná Bohemka Štolfy s Hawlem

foto

16. července 2020 • 11:00

Letošní Rally Bohemia je v cíli. V rámci této soutěže, která zahájila oficiálně letošní sezónu, se jela i Rally Bohemia Historic. Na start se postavilo celkem pětatřicet posádek a čelu startovního pole vévodily především silné vozy Ford, Opel a BMW několika modifikací. Ve startovním poli nechyběla ani posádka zkušených matadorů Jindřich Štolfa – Zdeněk Hawel. A dá se říci, že jejich start a především technika byla pro mnohé překvapením.

žádný příspěvek celý článek »

KIT Racing na Bohemce s poháry i bramborou

foto

16. července 2020 • 08:00

Do nové sezóny vstoupil v Mladé Boleslavi i otrokovický KIT Racing. Do města automobilů přivezl čtyři vozy – Ford Escort RS Cosworth, Mitsubishi Lancer EVO IX a dvě lvíčata Peugeot 208 R2.

žádný příspěvek celý článek »

F. Mareš: Bohemka nebyla procházka růžovým sadem

foto

15. července 2020 • 14:00

Laureta Auto Škoda Team při své premiéře v Mistrovství České republiky v rally obstál. Nepřehlédnutelně zbarvená Škoda Fabia Rally2 Evo s posádkou Filipa Mareše a Radka Buchy, se v nabité konkurenci umístila těsně pod stupni vítězů, na sympatickém 4. místě.

žádný příspěvek celý článek »

Konec vše napravil

foto

15. července 2020 • 13:00

Dlouho odkládaný a dlouho očekávaný start do letošní sezony konečně přišel o minulém víkendu na Bohemia Rally v Mladé Boleslavi. Vančík Motorsport do něj vstoupil v nové podobě. Z minulé sezony zůstala prakticky jen sestava mechaniků a hlavní partner MOL Česká republika, který je znám nejen pro svá spotřební paliva a maziva, ale velmi úspěšně se etabloval také v oblasti vysoce kvalitních paliv a maziv pro závody.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Bohemia od Iva Prieložného

foto

15. července 2020 • 12:00

V okolí Mladé Boleslavi a na Liberecku se uskutečnil nezvykle zahajovací díl letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Rally Bohemia. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Lukáš Frána v Mladé Boleslavi stříbrný

foto

14. července 2020 • 19:30

Nejdelší pauza mezi jednotlivými sezónami v dějinách české rally nijak nepoznamenala chuť do závodění Lukáše Frány. Společně s Pavlem Odvárkou si z prvního podniku letošního roku Rally Bohemia odvezli stříbro ve své třídě.

žádný příspěvek celý článek »

toplist