Dnes je 26. dubna 2024, Svátek má Oto, zítra Jaroslav

MS 21 - Rallye Monte Carlo

Fotogalerie z Rallye Monte Carlo od André Lavadinha

11. února 2021 • 10:00

Ještě jednou si připomeneme zahajovací podnik letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rallye Monte Carlo, které se odjelo v hodně omezeném režimu, a to prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

Vozy Peugeot 208 Rally4 ovládly stupně vítězů na Rallye Monte Carlo

28. ledna 2021 • 17:00

Vozy Peugeot 208 Rally4 předvedly v různorodých podmínkách Rallye Monte Carlo vynikající výkony a suverénně ovládly stupně vítězů. A co víc, v kategorii RC4 se do top 10 dostalo hned šest vozů značky Peugeot.

Ogier na Monte Carlu vybojoval rekordní osmé vítězství

25. ledna 2021 • 19:40

Sébastien Ogier s navigátorem Julienem Ingrassiou dosáhli rekordního osmého vítězství v legendárním závodu Rallye Monte Carlo a společně se stájovými kolegy Elfynem Evansem a Scottem Martinem vybojovali úžasné první a druhé místo týmu Toyota Gazoo Racing World Rally Team hned v úvodním kole sezóny 2021.

Mikkelsen za podpory Škoda Motorsport zvítězil v kategorii WRC2

25. ledna 2021 • 19:20

Přišli, viděli, zvítězili. Při svém návratu do WRC2 posádka Andrease Mikkelsena se spolujezdcem Olou Fløenem, jedoucí za podpory Škoda Motorsport, vyhrála letošní Rallye Monte-Carlo (21.–24. ledna 2021).

SOUHRN: Rallye Monte Carlo vyhrál opět Sébastien Ogier

24. ledna 2021 • 15:00

Úřadující světový šampion Sébastien Ogier vybojoval své již osmé vítězství na legendární Rallye Monte Carlo, která opět zahajovala sezónu mistrovství světa v automobilových soutěžích. Na stupně vítězů jej doprovodil týmový kolega Elfyn Evans a tentokrát nevýrazný Thierry Neuville.

Toyota Gazoo Racing jde do Rallye Monte-Carlo v nezměněné sestavě

20. ledna 2021 • 10:00

Toyota Gazoo Racing WRT se připravuje na zahájení sezóny 2021, kterou ve dnech 21.-24. ledna otevírá závod Rallye Monte-Carlo. Cílem týmuje vítězství v tomto legendárním zimním podniku. Od premiéry ve světovém rallyovém šampionátu FIA v roce 2017, kdy se Toyota Yaris WRC v tomto podniku umístila druhá, si Toyota v Monaku každoročně dojela pro pódiové umístění minimálně s jedním vozem.

Toyota Yaris WRC v novém je připravena na sezónu 2021

15. ledna 2021 • 17:00

Závodní tým Toyota Gazoo Racing WRT odhalil novou podobu rallyového speciálu Toyota Yaris WRC s cílem v sezóně 2021 rozšířit sérii úspěchů tohoto vozu ve světovém rallyovém šampionátu FIA.

Seznam přihlášených posádek na Rallye Monte Carlo

11. ledna 2021 • 11:30

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na zahajovací podnik letošního mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rallye Monte Carlo, který by se měl uskutečnit na rychlostních zkouškách v okolí měst Gap a Monaco ve druhé polovině příštího týdne.