MS 22 - Forum8 Rally Japan

SOUHRN: Domácí soutěž Toyoty Rally Japan vyrabovaly Hyundaie, vyhrál Neuville

foto

13. listopadu 2022 • 16:00

Letošní Forum8 Rally Japan skončila hodně symbolicky. Soutěž pořádanou Toyota Motor Sports Clubem konaná ve městě Toyota s centrem na Toyota Stadium opanovali jezdci Hyundaie. Vítězem se stal Thierry Neuville, který s číslem 11 vyhrál o 1:11,1 před Ottem Tänakem. Japonce naopak potěšil svým umístěním na stupních vítězů Takamoto Katsuta.

žádný příspěvek celý článek »

Sébastien Ogier mění před Japonskem spolujezdce

foto

27. října 2022 • 16:00

Po nedávném vítězství na Rally Catalunya přichází pro nezainteresované celkem překvapivá informace o konci spolupráce vítězné posádky Sébastien Ogier - Benjamin Veillas. Již na nadcházející Forum8 Rally Japan bude francouzského multišampiona navigovat Vincent Landais.

Seznam přihlášených posádek na Forum8 Rally Japan

foto

18. října 2022 • 10:00

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na závěrečný podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích, Forum8 Rally Japan, která se snad konečně uskuteční v polovině listopadu. Na rozdíl od nedávné Rally New Zealand je tentokrát startovní pole pestřejší, hlavně v nižších kategoriích.