www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. září 2023, Svátek má Darina, zítra Berta

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

ME - Rally di Roma Capitale (JERC)

Fotogalerie z Rally di Roma Capitale od Svena Kolluse

foto

14. srpna 2023 • 11:00

Na začátku týdne, kdy se pojede Barum Czech Rally Zlín, si ještě jednou připomeneme doposud poslední odjetý závod mistrovství Evropy, kterým byla na konci července Rally di Roma Capitale. Na asfaltový závod v okolí Fiuggi se vydal i náš stálý redakční spolupracovník Sven Kollus, prostřednictvím jehož snímků si můžete tuto soutěž připomenout.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš: Nevypustili jsme ani metr

foto

11. srpna 2023 • 15:00

Po sérii soutěží na nezpevněném povrchu dostal evropský šampionát nový náboj návratem na asfalt. Italská Rally di Roma Capitale se konala na domácí půdě celé řady asfaltových specialistů, a tak bylo zřejmé, že evropské body budou opět viset hodně vysoko. Na svůj „mateřský“ povrch, na kterém mají nejvíce odjeto, se těšili i Filip Mareš s Radovanem Buchou, jejichž přáním bylo navázat na nedávný úspěch z Rally of Scandinavia.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Rally di Roma Capitale opanovali domácí jezdci, vítězem nedostižný Crugnola

foto

4. srpna 2023 • 19:00

Domácí jezdci suverénním způsobem opanovali Rally di Roma Capitale. Prvenství si připsal Andrea Crugnola před nestárnoucím Giandomenicem Bassem. S ním dlouho bojoval Yoann Bonato, jediný, co byl ústřední dvojici schopen konkurovat. Na předposlední zkoušce se však vinou defektu propadl, na bronz se tak posunul Hayden Paddon.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Mareš posunul své šotolinové maximum

foto

21. července 2023 • 14:00

Šotolinová část letošního mistrovství Evropy v rally (ERC) napsala svoji poslední kapitolu a zastihla ve skvělé formě české reprezentanty. Pokud se v cíli lotyšské Tet Rally Liepaja zdálo, že Filipu Marešovi s Radovanem Buchou ke spokojenosti kousek schází, nedávná Royal Rally of Scandinavia jejich očekávání možná i předčila. Na soutěži, která přehoupla kontinentální seriál do druhé poloviny, předvedli skvělý výkon a v silné konkurenci vybojovali velmi cenné šesté místo.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally di Roma Capitale

foto

20. července 2023 • 21:30

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na šestý díl letošního mistrovství Evropy, Rally di Roma Capitale, kterým se posádky vrací po trojici rychlých šotolin zpět na asfaltový povrch. Zveřejněná soupiska je sice krapet slabší, než obvykle, přesto ale slibuje návrat jednoho z hrdinů ME nedávné minulosti.

žádný příspěvek celý článek »

toplist