www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 29. června 2022, Svátek má Petr a Pavel, zítra Šárka

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

MS 07 - Rallye Monte Carlo

Fotogalerie z Rallye Monte Carlo

foto

8. února 2007 • 03:00

Jen několik hodin před startem Uddeholm Swedish rally můžete prostřednictvím osmdesátky fotografií nasát atmosféru z prvního podniku letošního seriálu mistrovství světa v automobilových soutěžích, kterou byla lednová Rallye Monte Carlo.

žádný příspěvek celý článek »

Rozhovor s Manfredem Stohlem

foto

29. ledna 2007 • 11:20

Již v průběhu Rallye Monte Carlo dával Manfred Stohl jasně najevo, že se v Xsaře WRC zatím necítí nejlépe a bude potřebovat delší dobu na to, aby si na nový speciál zvykl. Přitom před startem úvodní soutěže na asfaltu pomýšlel dokonce na stupně vítězů.

žádný příspěvek celý článek »

Petter Solberg hovoří o Rallye Monte Carlo

foto

29. ledna 2007 • 10:25

Norský pilot Petter Solberg nezapomíná na svých oficiálních stránkách na své fanoušky a po několika dnech se ve zkratce vrátil k Rallye Monte Carlo, kde se mu celkem dařilo. Nebýt defektu v páteční dlouhé rychlostní zkoušce, mohl bojovat i o čtvrté místo.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye Monte Carlo

foto

26. ledna 2007 • 10:40

Dnes jsme pro vás připravili další fotogalerii z nejstarší soutěže seriálu mistrovství světa v rally, tedy lednové Rallye Monte Carlo. Jejím autorem je náš stálý polský spolupracovník Tomasz Bugiel.

žádný příspěvek celý článek »

Matthew Wilson skončil v Monte Carlu dvanáctý

foto

25. ledna 2007 • 10:10

Britský mladík Matthew Wilson dokončil náročnou Rallye Monte Carlo na dobré dvanácté pozici. Pro něj však bylo mnohem důležitější, že dokázal bez vážnějších chyb projet celou náročnou trať, což se mu v loňském roce dařilo jen minimálně.

příspěvků: 5 celý článek »

Fotogalerie z Rallye Monte Carlo

foto

25. ledna 2007 • 03:00

Můžete si prohlédnout fotogalerii ze zahajovacího podniku letošního mistrovství světa, nedávné Rallye Monte Carlo. Jak to vypadalo na "nových" tratích v okolí Ardeche si můžete prohlédnout na téměř padesátce snímků od našeho stálého spolupracovníka Zdeňka Sluky.

žádný příspěvek celý článek »

MacHale je s jedenáctým místem nadmíru spokojený

foto

24. ledna 2007 • 11:45

Irský pilot Gareth MacHale dokončil Rallye Monte Carlo na vynikajícím jedenáctém místě a dokázal za sebou nechat jezdce s mnohem mladší technickou WRC, než jakou disponuje on sám.

žádný příspěvek celý článek »

Cuoq: postrádal jsem na Monte sníh

foto

24. ledna 2007 • 05:00

Jean-Marie Cuoq, dvojnásobný mistr francouzského šotolinového mistrovství, při svém premiérovém startu na tratích Mistrovství světa dojel těsně za bodovanými pozicemi na devátém místě. Pomohlo mu k tomu i přesunutí letošních tratí Monte do regionu Ardeche.

žádný příspěvek celý článek »

Subaru je spokojeno s pneumatikami BFGoodrich

foto

24. ledna 2007 • 01:00

Ředitel továrního týmu 555 Subaru WRT Richard Taylor prohlásil, že je velmi spokojen s tím, jak se vyvíjí spolupráce mezi společností BFGoodrich a týmem Subaru. Zlepšený výkon jeho svěřenců na nových pneumatikách byl vidět již v Monte Carlu.

příspěvků: 2 celý článek »

Super speciálku v Monaku všichni chválili

foto

23. ledna 2007 • 10:30

V nedělní etapě Rallye Monte Carlo se jela pouze super speciální rychlostní zkouška, jejíž trať vedla po městském okruhu Formule 1. Tento okruh se líbil nejen jezdcům, ale především fanouškům a divákům, kterých se sešlo podél trati několik desítek tisíc.

žádný příspěvek celý článek »

Henningu Solbergovi to na asfaltu nejde

foto

23. ledna 2007 • 10:00

Norský pilot Henning Solberg přiznal, že by si měl vyzkoušet jízdu na asfaltovém okruhu, aby získal lepší pocit z jízdy na asfaltu. V Monte Carlu totiž s novým Focusem WRC 06 ztrácel v jednotlivých rychlostních zkouškách desítky vteřiny na nejrychlejší jezdce.

žádný příspěvek celý článek »

Guy Fréquelin pochválil výkon obou jezdců

foto

23. ledna 2007 • 03:45

Šéf továrního týmu Citroën Sport Guy Fréquelin mohl být v cíli Rallye Monte Carlo velmi spokojený. Oba jeho svěřenci dojeli až do cíle a navíc na prvním a druhém místě. Také nový stroj Citroën C4 WRC všem ukázal, že na asfaltu bude jen těžko k poražení.

žádný příspěvek celý článek »

Dani Sordó byl v cíli velmi spokojený

foto

23. ledna 2007 • 01:05

Španělský pilot Dani Sordó byl v cíli Rallye Monte Carlo nadšen tím, že dokázal dojet na druhém místě jen těsně za svým týmovým kolegou Sébastienem Loebem a získal tak osm bodů pro tým Citroën.

žádný příspěvek celý článek »

Citroën C4 WRC: První start, první vítězství

foto

22. ledna 2007 • 14:00

Nedělní ranní superspeciálka v monackém přístavu zpečetila dvojnásobný triumf nováčka ve startovním poli mistrovství světa v rallye, vozu Citroën C4 WRC. Stalo se tak zásluhou posádek Sébastien Loeb - Daniel Elena a Dani Sordo - Marc Martí, které obsadily první dvě příčky.

žádný příspěvek celý článek »

Jari Matti Latvala se zlepšil, přesto nedojel

foto

22. ledna 2007 • 11:30

Finský pilot Jari Matti Latvala ukázal v Monte Carlu, že už umí jezdit nejen na šotolině, ale také na asfaltu. Téměř celou rally se snažil dostat na bodovanou osmou pozici, kterou okupoval Jan Kopecký s Fabií WRC. Nakonec se mu to nejen nepodařilo, ale v RZ14 havaroval a v neděli na startu SS chyběl.

žádný příspěvek celý článek »

toplist