www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 21. července 2024, Svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR - Rallye Šumava Klatovy (MČR)

Fotogalerie ze Šumavy a Vltavy od Rallyservice.cz

foto

27. dubna 2024 • 13:00

O minulém víkendu bylo zahájeno mistrovství České republiky v automobilových soutěžích při Rallye Šumava Klatovy, historický šampionát pak zahájila tradičně evropská Historic Vltava Rallye. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našich stálých redakčních spolupracovníků z Rallyservice.cz.

žádný příspěvek celý článek »

Smutnou a těžkou Vltavu vyhráli Štajf s Havelkovou

foto

26. dubna 2024 • 17:00

Historic Vltava Rallye má za sebou jeden z nejsložitějších a nejobtížnějších ročníků. V jejím cíli byli nejrychleji domácí jezdci Vojtěch Štajf a Veronika Havelková, kteří závodili s vozem Toyota Celica GT-Four ST165.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Šumavy a Vltavy od Iva Prieložného

foto

24. dubna 2024 • 21:00

O uplynulém víkendu bylo zahájeno mistrovství České republiky v automobilových soutěžích při Rallye Šumava Klatovy, historický šampionát pak zahájila tradičně evropská Historic Vltava Rallye. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Předčasný konec Rallye Šumava

foto

23. dubna 2024 • 14:30

Agrotec Škoda Rally Team odjížděl na Rallye Šumavu pln odhodlání poprat se o první letošní mistrovské body. Na startu se sešla výborná konkurence a čekala se napínavá soutěž pro posádky i fanoušky.

žádný příspěvek celý článek »

Rallye Šumava Klatovy byla předčasně ukončena

foto

20. dubna 2024 • 19:00

Vzhledem k mimořádné události rozhodl sbor sportovních komisařů na návrh ředitele rally o zrušení soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopecký - čeká nás jedna z nejtěžších „Šumav“ za poslední roky

foto

19. dubna 2024 • 19:00

Pro Agrotec Škoda Rally Team se o víkendu naplno rozjede soutěžní sezóna. Po přípravném startu na Valašské Rally je tu první soutěž domácího šampionátu – tradiční Rallye Šumava s centrem v Klatovech.

žádný příspěvek celý článek »

Náročnost klatovských soutěží znásobí aprílové počasí

foto

18. dubna 2024 • 20:00

Přes 140 kilometrů rychlostních zkoušek budou mít 32. Historic Vltava Rallye i 58. Rallye Šumava Klatovy, které se pojedou o nadcházejícím víkendu 19. – 21. dubna. Už dopředu je navíc zřejmé, že letošní aprílové počasí závodníkům jejich absolvování důkladně ztíží. Všechny informace o soutěžích je možné najít na stránkách www.pamk.cz.

žádný příspěvek celý článek »

Pech s Uhlem odstartují sezónu na domácí Šumavě

foto

18. dubna 2024 • 08:50

EuroOil team s posádkou Václav Pech jun. - Petr Uhel a s vozem Ford Focus WRC samozřejmě nemohou chybět o nadcházejícím víkendu na startu 58. ročníku nejstarší tuzemské automobilové soutěže Rallye Šumava v Klatovech.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Rally Cup CZ zahájí v Klatovech už osmou sezónu

foto

18. dubna 2024 • 08:00

Populární seriál Peugeot Rally Cup CZ odstartuje na 58. ročníku Rallye Šumava Klatovy už osmou závodní sezónu. Početní převahu stále nabírají nové vozy Peugeot 208 Rally4, i když do cupu se mohou přihlásit i posádky s původní „erdvojkou.“ Peugeot RallyCup je vypsán na všech šesti podnicích Autoklub MČR v rally, české účastníky doplní opět několik zahraničních posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Termín za dveřmi!

foto

8. dubna 2024 • 11:00

Už jen pár hodin nás dělí od uzávěrky přihlášek na Historic Vltava Rallye a Rallye Šumava Klatovy a je už taktéž jasné, že účast bude i letos skutečně skvělá. Soutěže se pojedou v dnech 19. – 21. 4. 2024 a účastníky každé z nich čeká přes 140 kilometrů rychlostních zkoušek.

žádný příspěvek celý článek »

Budil s Vejvodou opět předvedou své BMW v Evropě

foto

4. března 2024 • 14:00

Třetí příčka v loňském evropském šampionátu rally historických vozů byla velmi cenným úspěchem pro Stanislava Budila a Petra Vejvodu, kteří už několik let usedají do BMW 2002 TI. V sezóně 2024 plánují nabyté zkušenosti zužitkovat a opět se na evropské tratě vrátí.

žádný příspěvek celý článek »

Šumava s Vltavou proběhnou v tradičním termínu

foto

26. února 2024 • 15:00

Náročný rok 2023 zvládli členové PAMK Klatovy se ctí a nyní už se pilně připravují na nové ročníky Historic Vltava Rallye a Rallye Šumava Klatovy. Ty budou mít osvědčený formát a uskuteční se o víkendu 19. – 21. 4. 2024.

žádný příspěvek celý článek »

Šampión ERT René Dohnal se vrací na české tratě

foto

26. února 2024 • 12:00

Když na přelomu března a dubna loňského roku Valašské rally ValMez otevírala sezónu FIA European Rally Trophy, málokdo tomu věnoval větší pozornost. Nakonec na konci oslavili René Dohnal s Romanem Švecem titul celkových šampiónů European Rally Trophy.

žádný příspěvek celý článek »

toplist