www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 20. června 2024, Svátek má Květa, zítra Alois

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

RSS - Síť21 Rallysprint Kopná (RSS)

Antonín Tlusťák: Po skončení soutěže jsem měl husinu a obrovskou radost

foto

14. května 2024 • 13:00

Pořadatelé z Rallyklubu východní Morava v AČR zažili první květnový víkend zatěžkávací zkoušku a zvládli ji na výbornou. Již devětadvacátý ročník Síť21 Rallysprint Kopná měl velmi zdařilý průběh, rekordní počet přihlášených posádek, kvalitní startovní pole, skvělou organizaci a hladký průběh soutěže.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Síť21 Rallysprint Kopná od Rallyservice.cz

foto

13. května 2024 • 13:00

Druhým podnikem domácí Rallysprint série se stala Síť21 Rallysprint Kopná, která v nádherném jarním počasí přivítala téměř rekordní počet posádek. A na tratích kolem Slušovic a Podkopné Lhoty se bylo skutečně nač dívat, jak ostatně můžete posoudit z galerie, kterou pro vás připravili naši stálí redakční spolupracovníci z Rallyservice.cz.

žádný příspěvek celý článek »

Ľubomír Matejička si plní svoj chlapčenský rally sen

foto

13. května 2024 • 10:00

Sympatický, vysoký stavbár na prahu štyridsiatky, otec dvojročného syna Ľubka, si plní svoje chlapčenské sny. Ako to začalo, pokračovalo a kam to smeruje sme sa pozhovárali s Ľubomírom Matejičkom.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Síť21 Rallysprint Kopná od Jörga Ullmanna

foto

9. května 2024 • 11:00

Druhým podnikem domácí Rallysprint série se stala Síť21 Rallysprint Kopná, která v nádherném jarním počasí přivítala téměř rekordní počet posádek. A na tratích kolem Slušovic a Podkopné Lhoty se bylo skutečně nač dívat, jak ostatně můžete posoudit z galerie, kterou pro vás připravil náš stálý redakční spolupracovník Jörg Ullmann.

žádný příspěvek celý článek »

Filip Šipoš a výborné výsledky na českých rally tratiach

foto

9. května 2024 • 09:00

Mladého, dvadsaťdva ročného Filipa Šipoša na českých rally tratiach už diváci poznajú dobre. Horšie je to doma, na Slovensku, kde Filip veľmi nepôsobí. Predstavil sa iba jedenkrát v rámci Auto Show.

žádný příspěvek celý článek »

Rallysprint Kopná v Cupu: Dominik Jakeš nejrychlejším poháristou

foto

9. května 2024 • 08:00

Čermák a Hrachovec Adam Cup 2024 zůstal na moravských silničkách, po Valašské rally ValMez pokračoval jubilejní desátý ročník Rallysprintem Kopná, s centrem ve Slušovicích. O prvenství si to rozdali Matěj Manderla a nakonec rychlejší Dominik Jakeš, třetí příčku vybojoval Tomáš Dudák.

žádný příspěvek celý článek »

Víťazstvo v 2WD a triede pre Švecovcov a Aries Racing na Kopnej

foto

8. května 2024 • 18:00

Najrýchlejšou dvojkolkou v rámci otváracieho kola slovenského šampionátu v rally sa v Slušoviciach stala posádka Aries Racing Teamu Kamil a Erik Švecovci na Peugeote 208 Rally4.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Síť21 Rallysprint Kopná od Iva Prieložného

foto

8. května 2024 • 16:00

Druhým podnikem domácí Rallysprint série se stala Síť21 Rallysprint Kopná, která v nádherném jarním počasí přivítala téměř rekordní počet posádek. A na tratích kolem Slušovic a Podkopné Lhoty se bylo skutečně nač dívat, jak ostatně můžete posoudit z galerie, kterou pro vás připravil náš stálý redakční spolupracovník Ivo Prieložný.

žádný příspěvek celý článek »

Samohýl Škoda Team obhájil na Kopné prvenství

foto

7. května 2024 • 08:00

Podruhé v řadě se zapsal do statistik vítězů Rallysprintu Kopná Samohýl Škoda Teamu a posádka Adam Březík – Ondřej Krajča. S vozem Škoda Fabia RS Rally2 nechali tentokrát za sebou tradičního rivala Dominika Stříteského a navrátilce Tomáše Kostku.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Síť21 Rallysprint Kopná od Dalibora Benycha

foto

6. května 2024 • 21:00

Druhým podnikem domácí Rallysprint série se stala Síť21 Rallysprint Kopná, která v nádherném jarním počasí přivítala téměř rekordní počet posádek. A na tratích kolem Slušovic a Podkopné Lhoty se bylo skutečně nač dívat, jak ostatně můžete posoudit z galerie, kterou pro vás připravil náš stálý redakční spolupracovník Dalibor Benych.

žádný příspěvek celý článek »

Robo Kolčák odštartoval slovenský rally šampionát tretím miestom absolútne

foto

6. května 2024 • 19:00

Chooligan Racing Team spoločne s Róbertom Kolčákom, Zuzanou Lieskovcovou a Škodou Fabia R5 úspešne vykročili do Majstrovstiev Slovenska v rally 2024 tretím miestom absolútneho poradia.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Adam Březík vyhrál Kopnou podruhé v řadě stylem start - cíl

foto

5. května 2024 • 20:00

Absolutním vítězem 29. Síť21 Rallysprint Kopná 2024 se stala posádka Samohýl Škoda Team ve složení Adam Březík, Ondřej Krajča na voze Škoda Fabia RS Rally2. Lukovský jezdec potvrdil roli favorita a obhájil loňské prvenství. V okolí Slušovic a Podkopné Lhoty vedl od úvodní rychlostní zkoušky a v cíli měl náskok 20,4 sekundy. Druhé místo obsadila dvojice Auto Podbabská Škoda Mol Team Dominik Stříteský, Jiří Hovorka, třetí dojeli Tomáš Kostka, Miroslav Houšť s minutovým odstupem na vítěze.

žádný příspěvek celý článek »

Kopná: na shakedownu byl nejrychlejší Dominik Stříteský

foto

4. května 2024 • 08:00

Loňští vicemistři České republiky v rally Dominik Stříteský, Jiří Hovorka na voze Škoda Fabia RS Rally2 vyhráli testovací rychlostní zkoušku (shakedown) v rámci 29. Síť21 Rallysprint Kopná 2024. Prolog před startem druhého podniku sedmidílné série Autoklub Rallysprint série se jel na necelém dvoukilometrovém úseku z Neubuze do Slušovic.

žádný příspěvek celý článek »

Přejímkami prošlo celkem 132 posádek, favorité jsou na startu

foto

4. května 2024 • 07:00

Celkem 107 soudobých vozů a 25 historických automobilů prošlo pátečními administrativními a technickými přejímkami na 29. ročník Síť21 Rallysprint Kopná 2024. Populární Kopná se jede v okolí Slušovic a Podkopné Lhoty jako druhý podnik sedmidílného seriálu Autoklub Rallysprint série, Poháru 2+ a podruhé je součástí Mezinárodního mistrovství Slovenské republiky v rally. Vedle posádek z České republiky, Slovenska a Polska mají své zastoupení na straně spolujezdců Německo i Francie.

žádný příspěvek celý článek »

Střídání generací v Duck Racingu

foto

3. května 2024 • 16:10

Po deseti letech strávených v motokáře při závodech po celé Evropě se Petr Kačírek jr. při Rallysprintu Kopná poprvé postaví na start rallyové soutěže. Na sedadlo spolujezdce vedle mladého 'Kačera' usedne zkušený Petr Černohorský.

žádný příspěvek celý článek »

toplist