Dnes je 25. dubna 2024, Svátek má Marek, zítra Oto

MČR-R 07 - Labská Trotina Rally - ZRUŠENO

Labská Trotina Rallye zrušena !

19. října 2007 • 22:00

Hlavní pořadatel Virgin Racing Team oficiálně oznámil zrušení závodu Labské Trotina Rallye. Stalo se tak po kompletním odmítnutí cca 150 pořadatelů, kteří se starají o bezpečnost závodu přímo na trati.

Dva vozy Super 2000 na Labské Trotina Rally

5. října 2007 • 15:35

Posádka Josef Peták a Libor Joska, vítězové loňské Labské Trotina Rallye ve sk. A, pojedou letošní ročník této soutěže se zbrusu novým vozem kategorie Super 2000, který nahradí jejich dosavadní Renault Clio Super 1600

Labská Trotina Rallye připravena!

21. září 2007 • 13:00

Labská Trotina Rallye, která byla po nesouhlasu některých obcí s průjezdy závodních vozů odložena, je v plných přípravách. Všechny RZ jsou na termín 9. a 10.listopadu 2007 povoleny a to včetně Odboru životního prostředí.

Labská Rally se konat bude !!!

30. května 2007 • 14:30

Přestože vedení Virgin Racing Teamu, organizátora MČR LABSKÁ RALLYE, chtělo původně celý závod z důvodu protestu chalupářů v některých obcích zrušit, došlo k radosti všech příznivců tohoto krásného sportu k opačnému rozhodnutí a LABSKÁ Rallye se KONAT BUDE v náhradním termínu. Rozhodlo o tom vedení FASu v minulých dnech.

Labská Rallye – oficiální vyjádření

11. května 2007 • 19:00

Pořadatelský Klub Labské Rallye (Hradec Králové) VirginRacingTeam v AČR oficiálně požádal FAS o povolení přesunutí konání letošního závodu MČR, který byl stanoven na 25.května 2005 na jiný termín.

Labská Trotina Rally se neuskuteční

23. dubna 2007 • 07:00

Na poslední květnový víkend byla do okolí Žamberku naplánovaná Labská Trotina Rally, hezkými tratěmi proslulá východočeská soutěž, která byla v letošním roce premiérově zařazena do nově vzniklého národního seriálu v automobilových soutěžích.

příspěvků: 6 celý článek »