www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 13. prosince 2019, Svátek má Lucie, zítra Lýdie

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR 06 - Würth - Partr Rally Vsetín

"S-šestnáctková" předpremiéra

30. listopadu 2006 • 03:00

Lubomír Minařík a Renáta Mourková nenastupovali na start vsetínského sprintu s velkými ambicemi. Pilot Luboš vůbec poprvé v kariéře osedlal plnokrevný vůz kategorie Super 1600 a tak jeho hlavním cílem bylo především odbourat návyky ze své staré felicie a začít si pomalu zvykat na modernější punto.

žádný příspěvek celý článek »

Proč byli vyloučeni hříšníci na Vsetíně?

16. listopadu 2006 • 13:00

Hned trojice závodníků, shodou okolností všichni z K4 Poháru České republiky, byla vyloučena z posledního podniku zmíněného seriálu, kterým byla Würth - Partr Rally Vsetín. Co bylo přesným důvodem jejich vyloučení?

příspěvků: 21 celý článek »

Premiéra s Fabií Kit Car odložena

16. listopadu 2006 • 00:30

Původně plánovaná premiéra posádky Milan Kneifel – Radim Strnad s Fabií Kit Car se na zasněžených tratích v okolí Vsetína nekonala. Přesto se zlínská dvojice na startu objevila a s vozem Škoda Felicia Kit Car si na Valašsku v nečekaně zimních podmínkách nevedla vůbec špatně.

žádný příspěvek celý článek »

Sutr s Veselou udrželi třetí místo

15. listopadu 2006 • 18:00

Posádka XTG Berdych Teamu Jiří Sutr a Petra Veselá na voze Škoda Felicia 1,4 úpěšně zvládla závěrečný podnik letošní rallysprintové sezóny a obsadili v konečném hodnocení rallysprintové sezóny třídy A5 třetí místo za dvojicí Ducháček, Hora.

žádný příspěvek celý článek »

Proč ve Vsetíně havaroval Petr Vraj?

15. listopadu 2006 • 07:00

Legendární jezdec českých automobilových soutěží Petr Vraj si dal dárek k padesátým narozeninám a vrátil se na sprintu ve Vsetíně po dvanácti letech za volant soutěžního vozu. A nechybělo mnoho k dosažení překvapivého výsledku...

příspěvků: 1 celý článek »

Další fotogalerie z Würth-Partr Rally Vsetín

15. listopadu 2006 • 04:00

Zasněžené a zledovatělé cesty v okolí Vsetína nadělaly posádkám závěrečného rallysprintu letošní sezóny nemalé problémy. Jak to na valašských tratích vypadalo si můžete prohlédnou na téměř stočtyřiceti snímcích, jejichž autorem je Aleš Kavlík.

žádný příspěvek celý článek »

Krátký "optimal slide" Lumíra Firly

10. listopadu 2006 • 03:00

Posledním letošním mistrovským závodem pro posádku Lumír Firla - Pavel Švajda startující se žlutým Mitsubishi Lancer Evo VI byla o uplynulém víkendu proběhlá Würth – Partr Rally v okolí Vsetína.

žádný příspěvek celý článek »

Tarabus s Ignisem premiérově na sněhu

10. listopadu 2006 • 01:00

Na posledním mistrovském sprintu, který se jel na tratích v okolí Vsetína nechyběla dle dlouhodobých plánů ani posádka Rallysportu Příluky Jaromír Tarabus - Daniel Trunkát startující s vozem Suzuki Ignis připravovaným zlínskou stájí Sparrow racing.

žádný příspěvek celý článek »

Nepovedený konec sezony, aneb prokletí první etapy

10. listopadu 2006 • 00:45

Smolný konec sezony 2006, takto by se dalo zhodnotit vystoupení posádky Přemysla a Michala Šebestových na posledních dvou soutěžích letošního seriálu K4 Poháru České republiky.

žádný příspěvek celý článek »

Jelínek ve Vsetíně dobýval medaile

9. listopadu 2006 • 08:40

Jan Jelínek přijel na poslední podnik sprintrallyového šampionátu s cílem obhájit třetí příčku v pořadí produkčních vozů a co nejlépe uspět v Matador Cupu. Obojí se mu díky konečnému čtvrtému místu v cíli podařilo.

žádný příspěvek celý článek »

Tomaštík přijel, zvítězil a odstoupil

9. listopadu 2006 • 08:35

Pouze krátké účinkování má za sebou posádka Tomaštík - Hausknotz na domácí soutěži Würth-Partr Rally Vsetín. Po překvapivém vítězství na úvodní rychlostní zkoušce se rozhodla ze slibně rozjetého závodu odstoupit.

žádný příspěvek celý článek »

Jiří Volf na bronz nedosáhl

9. listopadu 2006 • 08:20

Do Vsetína, kde se v sobotu 4. listopadu uskutečnil, poslední podnik MČR sprintrally 2006, přijížděl tým NTS Plzeň - Gassner Rallisport s jasným cílem: posádka Jiří Volf - Petr Novák se měla s vozem Mitsubishi Lancer Evo VIII porvat o třetí místo v konečném hodnocení seriálu sprintů.

žádný příspěvek celý článek »

Zdravotní stav Petra Nováka se lepší

8. listopadu 2006 • 12:00

Po velké havárii posádky Jiří Volf - Petr Novák na první rychlostní zkoušce letošní Würth - Partr Rally Vsetín byl otrokovický spolujezdec odvezen do nemocnice. Jak ukázalo následné vyšetření, žádné vážné zranění se naštěstí neobjevilo.

příspěvků: 2 celý článek »

Vladimír Barvík vyhrál Matador Cup 2006

8. listopadu 2006 • 10:40

Závěrečným podnikem byl zakončen seriál Matador Cup 2006. Překvapivé zimní podmínky velmi výrazně ztížily pro všechny účastníky rychlostní zkoušky Würth Partr Sprintrally Vsetín. Počasí ovlivnilo veškeré dění a bylo hlavním tématem letošního vsetínského rallysprintu.

příspěvků: 1 celý článek »

Životní výsledek Pavla Prášila na Vsetíně

7. listopadu 2006 • 14:15

Velkého úspěchu na právě ukončené Würth Partr Rally Vsetín dosáhla manželská posádka Pavel Prášil - Miroslava Prášilová s vozem Škoda Felicia A/1400, startující pod hlavičkou týmu AK Rallysport Příluky.

příspěvků: 3 celý článek »

toplist