Dnes je 7. května 2024, Svátek má Stanislav, zítra Den vítězství

19. února 2014 • 08:00

Již počátkem tohoto roku bylo potvrzeno, že letos se bude v rámci juniorského světového šampionátu používat nově Citroën DS3 R3T. V těchto dnech vyšly další podrobnosti ohledně seriálu JWRC.

Návrat Aarona Burkarta do MS v barvách Hankook

11. února 2014 • 16:10

Německý pilot Aaron Burkart, který v roce 2010 vyhrál zkomírající juniorský světový šampionát, pracuje na návratu na světové soutěžní tratě. A dopomoci by mu k tomu měla pneumatikářská společnost Hankook.

Drive DMack Fiesta Cup oznámil dvanáctku účastníků

10. února 2014 • 15:50

Dnes byl zveřejněn seznam dvanácti účastníků, kteří byli z přihlášených vybráni pro účast v Drive DMack Fiesta Cup, značkovém poháru vozů Ford Fiesta R2, který se uskuteční na pěti soutěžích zařazených do letošního kalendáře mistrovství světa v automobilových soutěžích.