www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 13. srpna 2020, Svátek má Alena, zítra Alan

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR - Kowax ValMez Rally (MČR+ERT)

SOUHRN: Václav Pech vládl na Valašsku od začátku až do konce

foto

9. srpna 2020 • 23:00

Po krátké pauze pokračují svým druhým podnikem jak velký, tak i rallysprintový šampionát. Pod názvem Kowax ValMez Rally a Kowax Sprintrally si to o body rozdají promíchaní účastníci obou polí. Kromě toho se v sobotu uskuteční i MČR historiků. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Na „Valašku“ je přihlášeno téměř 130 posádek

foto

3. srpna 2020 • 09:00

Soutěžácká sezóna bude pokračovat o víkendu 7. – 9. srpna 2020 „dvojzávodem“ Kowax ValMez Rally 2020 a Kowax Rallysprint 2020. Do soutěže s centrem ve Valašském Meziříčí a v Kopřivnici je přihlášeno 128 posádek soudobých a historických vozů.

žádný příspěvek celý článek »

Zvláštní ustanovení valašských soutěží jsou na webu

foto

8. července 2020 • 20:30

Podruhé v sezoně kráčí pořadatelský tým Valašky ke svému cíli, finální organizaci automobilové soutěže. Zatímco v dubnu to vinou aktuální epidemiologické situace nevyšlo, ve dnech 7. - 9. srpna 2020 se tak snad už stane.

žádný příspěvek celý článek »

Program dvou podob Kowax rally 2020 se rýsuje

foto

7. června 2020 • 20:00

Původní verzi 39. ročníku Kowax Valašské rally ValMez 2020 zhatila pandemie koronaviru, organizační výbor však nesložil ruce do klína a s odhodláním soutěž odjet se vydal vstříc novým jednáním. Výsledek je takový, že se na Valašsku bude v termínu dříve naplánovaného sprintu Rally Fulnek závodit. Na papíře a v plánech pořadatelského týmu je dvoudenní (Kowax ValMez rally) i jednodenní podoba (Kowax Sprintrally).

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Kowax ValMez Rally od Dalibora Benycha

foto

11. srpna 2020 • 09:00

O uplynulém víkendu pokračovaly oba české šampionáty na rychlostních zkouškách v okolí Valašského Meziříčí, kde se uskutečnila Kowax ValMez Rally. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

René Dohnal i Petr Gargulák v TOP 5

foto

11. srpna 2020 • 08:00

Druhý díl Liqui Moly Rallysprint série se uskutečnil uplynulou sobotu v okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice. Na Kowax Sprintrally vyrazil také slušovický tým pod vedením Lubomíra Minaříka. Tentokrát barvy týmu Minařík Racing hájily dvě posádky. René Dohnal se spolujezdcem Romanem Švecem usedli do Peugeotu 208 Rally4 a za úkol měli sbírat zkušenosti s novým vozem a prohnat soupeře na ryze domácích tratích.

žádný příspěvek celý článek »

Historické vítězství posádky Enge - Engová na Valašské rally

foto

9. srpna 2020 • 10:00

Již jen hodiny zbývají do ostrého startu Kowax ValMez Rally a Kowax Rallysprintu. Registrovaní účastníci dvoudenního klání mají za sebou shakedown, zbytek pole absolvoval odpoledne technické přejímky. Oba závody startují ze servisu, tedy z polygonu Tatry KopřV rámci třetího podniku Mistrovství České republiky v rally historických automobilů (MČR HA), který se uskutečnil v sobotu 8. srpna na Valašsku, vybojovala posádka ve složení Tomáš Enge – Lucie Engová své premiérové vítězství ve voze Ford Escort RS 2000 MKII.ivnice.

žádný příspěvek celý článek »

Konání Kowax ValMez Rally 2020 není ohroženo

foto

4. srpna 2020 • 14:00

Pořadatelský tým Kowax ValMez Rally a Kowax Rallysprintu potěšil aktuálně zveřejněný „semafor“ epidemiologické situace v okresech ČR. Z něho vyplývá, že jak okolí Valašského Meziříčí (okres Vsetín, Zlínský kraj), tak i okolí Kopřivnice (okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj) je zařazeno do bílé oblasti, což znamená „nulové nebo zanedbatelné riziko“.

žádný příspěvek celý článek »

Sting Motorsport to rozbalí naraz na dvoch podujatiach

foto

4. srpna 2020 • 13:00

Marma 29. Rajd Rzeszowski, ale aj Kowax ValMez Rallysprint, dvojica rally podujatí na ktorých budú mať možnosť počas nadchádzajúceho víkendu sledovať súťažné posádky slovenského Sting Motorsport.

žádný příspěvek celý článek »

KOWAX ValMez Rally a Rallysprint před uzávěrkou

foto

25. července 2020 • 18:55

V neděli 26. července o půlnoci vyprší možnost přihlásit se k účasti na společném závodě KOWAX ValMez Rally a KOWAX Rallysprintu. Soutěže se uskuteční 7. – 9. srpna 2020, úlohu tradičního centra ve Valašském Meziříčí však tentokrát obrazně převezme prostor polygonu Tatra v Kopřivnici.

žádný příspěvek celý článek »

Kowax Rally ve spojení s fulneckou akcí Trabant Retro

foto

14. července 2020 • 13:30

Rychlostní zkouška Fulnek, startující v historickém jádru města, nebude jediným spojením Kowax ValMez Rally a Kowax Rallysprintu s tímto místem. Pořadatelský tým Valašky se domluvil na vzájemné propagaci a propojení soutěže s místní akcí Trabant Retro Rally. Jejím centrem bude ve dnech 7. – 9. srpna 2020 restaurace „Na Stovce“ ve Fulneku.

žádný příspěvek celý článek »

Kowax ValMez Rally a Sprintrally nabírají finální kontury

foto

29. června 2020 • 18:00

Víkend 7. – 9. srpna 2020 přivítá okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice kompletní pole účastníků českého rallysportu. Ve formátu sobota – neděle se odjede podnik SONAX MČR v rally, v sobotu se pak bude závodit o body do MČR v Historické rally a Liqui Moly Rallysprint serii.

žádný příspěvek celý článek »

toplist