nejnovější | novější [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] starší

Rallye Český Krumlov očima Josefa Petáka

foto

9. května 2007 • 12:00

Po dvou druhých místech ve sprintech se spolujezdcem Liborem Joskou se Josef Peták v Krumlově představil znovu ve skvělé formě a se svou navigátorkou pro ´velké´ soutěže Alenou Benešovou mohl slavit vítězství ve skupině A a také celkové třetí místo.

žádný příspěvek celý článek »

Ladislav Kopelent na Rallye Český Krumlov

foto

9. května 2007 • 09:00

Dalším vynikajícím výsledkem dobře rozjeté sezóny se na Rallye Český Krumlov prezentovali plzeňští manželé Ladislav a Helena Kopelentovi. S vozem Škoda Felicia Kit Car obsadili druhé místo v prestižní a početně obsazené třídě A5 a upevnili si tím svoji vedoucí pozici v průběžném pořadí MMČR.kamarádům, i těm, kteří nám zrovna neuškodili.“

Liška o Valdovi: Je mi hlavně líto mechaniků

foto

9. května 2007 • 01:00

Tým NTS Plzeň - Gassner Rallisport se na start Rallye Český Krumlov, třetího podniku MMČR rally 2007, postavil s velkými ambicemi. Jeho vlajkonošem v boji o nejvyšší příčky měl být Pavel Valoušek jun. za volantem zbrusu nového Mitsubishi Lancer Evo IX. Chyba otrokovického jezdce ale rozmetala všechny naděje v samém úvodu soutěže.

Nebýt defektu, mohl Brynda slavit

foto

8. května 2007 • 13:15

Třetím podnikem MMČR v automobilových soutěžích byla tradičně květnová Rallye Český Krumlov s centrem v Českém Krumlově. Na startu v Jelení zahradě nechyběla ani posádka DPD Czech Rallye Teamu ve složení Petr Brynda a Václav Vorel. Na Šumavě Brynda startoval ještě se Škodou Felicia 1400, ale v Krumlově již nechyběl s novou Škodou Fabia.

Nečekaných sedm mistrovských bodů

foto

8. května 2007 • 02:00

Posádka Radek Mifka – Tomáš Plachý startovala do jihočeské soutěže bez větších ambicí. Cílem bylo další sbírání zkušeností, které nakonec dvojici týmu Křenek Motorsport Klub přineslo deváté místo absolutně.

Reakce na vyjádření marketingového ředitele Subaru ČR

foto

7. května 2007 • 14:15

Ředitelství 35. Rallye Český Krumlov je nuceno vyjádřit podiv nad prohlášením pana Ing. Zdeňka Zikmunda, marketingového ředitele Subaru ČR, které je součástí oficiálního komuniké Rally Teamu Subaru ČR za dne 6. května 2007.

Rozhovor s Romanem Krestou po Krumlově

foto

7. května 2007 • 11:00

Bývalý pilot továrního týmu BP-Ford Roman Kresta v současnosti pracuje jako hlavní technik v týmu Martina Prokopa, který se také v letošním roce účastní seriálu Junior Rally Championship. U pilota Citroënu C2 Super 1600 však plní hlavně roli poradce a pomáhá mimo jiné také Martinu Prokopovi při nastavovaní vozu a správné volbě pneumatik.

příspěvků: 10 celý článek »

Štajf byl rychlý a v cíli pátý, body si ale domů neodvezl

foto

7. května 2007 • 07:00

Nešťastný závěr měla Rallye Český Krumlov pro tým Subaru ČR – Deník Blesk. Oba jeho vozy jely po celou soutěž ve velmi dobré formě a pohybovaly se na bodovaných příčkách, posádka Vojtěch Štajf – Jiří Černoch se dokonce držela na dosah stupňů vítězů. V konečných výsledcích soutěže ale nakonec jména jezdců týmu chybí.

příspěvků: 1 celý článek »

Peták se ziskem bronzu nepočítal

foto

7. května 2007 • 04:00

Mezinárodní mistrovství České republiky pokračovalo třetím závodem v okolí Českého Krumlova na jihu Čech. Diváci na startu v Jelení zahradě měli možnost shlédnout zajímavé složení startovního pole ve skupině A. Kromě Renaultu Clio S1600 Hroch Rally Teamu mohli shlédnout Suzuki Swift S1600 mladého Estonce Möldera, účastníka juniorského světového šampionátu.

Vojtěch Štajf vyloučen z Krumlovské soutěže!

foto

5. května 2007 • 22:00

Na tratích rychlostních zkoušek skončil Vojtěch Štajf s nejrychlejším Subaru Impreza STI ve startovním poli na páté příčce absolutní klasifikace. V oficiálních výsledcích se však posádka Rally Teamu Subaru ČR již neobjevuje.

příspěvků: 2 celý článek »

Český Krumlov ovládli Kresta s Grossem

foto

5. května 2007 • 20:30

Sobotní druhá etapa 35. Rallye Český Krumlov se už obešla bez větších překvapení. Proti předchozímu dni ovšem zkrápěl trať déšť a učinil podmínky ještě náročnější. Ne snad ve volbě pneumatik – ta byla jednoznačná – ale povrchem trati. Nejvíc se určitě zapíše do vzpomínek posádek Kohout, kde pozůstatky po těžbě dřeva spojené s vodou, připravily doslova jezdecké peklo.

RZ Kohout II byla pozastavena po havárii Jiřího Vacka

foto

5. května 2007 • 15:50

Předposlední rychlostní zkouška letošní Rallye Český Krumlov se jmenuje Kohout II. Zkouška byla na pár minut přerušena po havárii Jiřího Vacka se Subaru Impreza Sti. Vítězem druhého Kohoutu se stal Roman Kresta, druhý dojel Václav Arazim a třetí Vojtěch Štajf.

Divácká superspeciálka kořistí Jaromíra Tarabuse

foto

5. května 2007 • 15:15

Jaromír Tarabus s rychlou Suzuki Ignis S1600 se stal vítězem při dnešní superspeciální erzetě, která se jela na Výstavišti v Českých Budějovicích. Jen o 1,6 sekundy zaostal Karel Trojan za volantem Mitsubishi Lancer EVO IX. Třetí místo patří Vladimíru Barvíkovi na Mitsubishi Lancer EVO IX.

Václav Arazim vítězem rychlostní zkoušky Větrná I

foto

5. května 2007 • 14:00

Rychlostní zkoušku Větrná, která měří 25,37 kilometrů a je tak druhou nejdelší rychlostní zkouškou letošní Rallye Český Krumlov, vyhrál Václav Arazim. Jeho Mitsubishi Lancer EVO IX bylo o 4,9 sekundy rychlejší než stejný vůz vedoucího Romana Kresty. Ten dokončil tuto zkoušku na druhém místě.

Druhý průjezd legendárních Malont opět mění pořadí

foto

5. května 2007 • 13:05

Vítězem druhého průjezdu touto legendární českokrumlovskou rychlostní zkouškou se stal opět Roman Kresta a nadělil druhému v pořadí, kterým byl Karel Trojan, více než půl minuty. Třetí byl Jaromír Tarabus se Suzuki Ignis S1600, ten ztrácí dalších necelých deset sekund. Na Malonty nebude v dobrém vzpomínat Václav Arazim.