MMČR 11 - Barum Czech Rally Zlín (MMČR)

nejnovější | novější [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] starší

TNT: Tarabuse s turbem odsunula z boje o vítězství poloosa

31. srpna 2011 • 12:35

Prestižní Barum Czech Rally Zlín 2011 byla pro Jaromíra Tarabuse první soutěží v kariéře, kde se představil s vozem s přeplňovaným motorem, konkrétně s produkčním Mitsubishi Lancer EVO IX ve skupině N. Společně se spolujezdcem Igorem Norkem si při této premiéře počínali velice úspěšně.

příspěvků: 1 celý článek »

Roman Kresta s Petrem Grossem na dohled českého titulu

31. srpna 2011 • 12:20

Barum Czech Rally Zlín potvrdila všechny předpoklady. Nabídla dramatickou bitvu špičky IRC a také souboje o domácí body v rámci předposledního závodu Mediasport MMČR 2011. Posádka ADELL MOGUL Racing Teamu Roman Kresta - Petr Gross obsadila osmé místo absolutně.

Pro Štajfa zůstala Barumka zakletá

31. srpna 2011 • 10:30

Vedení mezi produkčními vozy po RZ 4, pak ale defekt a první ztráta. Vzápětí další defekt spojený s výměnou kola a definitivní ztráta nadějí na dobrý výsledek. Není divu, že ani čtyři vyhrané rychlostní zkoušky nedokázaly zachránit náladu posádky Vojtěch Štajf – Petra Řiháková...

Rufa na Barum Czech Rally Zlín opäť nesklamala

31. srpna 2011 • 10:00

Rovnako ako v rokoch minulých, aj v tom aktuálnom sa na štart Barum Czech Rally Zlín postavil aj slovenský RUFA Team. Na práve ukončenom podujatí reprezentovala tím dvojica posádok, jazdiacich na vozidlách Škoda Fabia S2000.

příspěvků: 3 celý článek »

Orsák nejlepším jezdcem tří diamantů

31. srpna 2011 • 09:00

Jaroslav Orsák vyhrál na Barum rally jako nejrychlejší jezdec značky Mitsubishi produkční kategorii IRC. Navzdory úmornému vedru absolvoval vrcholnou soutěž sezony bez jediného zaváhání a podobně jako v Hustopečích dojel čtvrtý v rámci MMČR. Před závěrečnou soutěží českého šampionátu postoupil na osmou příčku absolutního pořadí. Druhý člen týmu Orsák Rallysport Martin Vlček musel v sobotu odstoupit pro poruchu motoru.

Devátý pokus ukončila havárie z 1. místa (+VIDEO)

30. srpna 2011 • 19:15

Tři a půl erzety chyběly Janu Jelínkovi k úspěšnému dokončení legendární Barum Czech Rally Zlín – soutěže, kterou od přechodu na vozy Mitsubishi v roce 2002 nedojel už osmkrát v řadě za sebou. Jenže ani tentokrát se zlínský jezdec do cíle nepodíval, protože na dlouhé RZ12 Halenkovice musel po nehodě odstoupit ze skvělého 1. místa mezi produkčními vozy.

Nejúspěšnějším jezdcem CRT CZ domácí Miroslav Březík

30. srpna 2011 • 16:15

Barum Czech Rally Zlín hostila pátý podnik letošního kalendáře Citroën Racing Trophy CZ. Mezi účastníky CRT bodovaly naplno posádky ve třídě 6, kde bylo na prémiích vyplaceno 5500 Euro. Druhou příčkou ve třídě a finančním maximem mezi Citroëny se blýsknula domácí posádka Miroslav Březík - Lukáš Kostka.

Styllex Motorsport bojoval ve Zlíně na dvou frontách

30. srpna 2011 • 15:35

Uplynulý víkend jazdili všetci piloti tímu Styllex motorsport na českých tratiach. Posádka Martin Koči - Imrich Ferencz štartovala na 41. Barum Czech Rally Zlín 2011 na vozidle Citroën C2 R2 MAX a v rámci triedy 6 skončila na 3. mieste. Otec a syn Bérešovci sa zapojili do IV. Star Rally Historic.

Fotogalerie z Barum Rally od Romana Kašpárka

30. srpna 2011 • 14:40

Letošního sluncem zalitého ročníku Barum Czech Rally Zlín se kromě více než stovky posádek zúčastnila i řada fotografů. Jedním z nich byl i náš stálý redakční spolupracovník Roman Kašpárek a vy máte nyní jedinečnou možnost prohlédnout si jeho výtvor.

Dobročinná rally aukce přinesla 16 500,- Kč

30. srpna 2011 • 08:00

U příležitosti letošní Barum Czech Rally Zlín se před startem soutěže ve čtvrtek 25. srpna večer uskutečnila charitativní aukce předmětů s rally tématikou, jejíž výtěžek byl určen domovu pro mládež se zdravotním postižením Hrádek ve Fryštáku u Zlína.

Video z Barum Czech Rally Zlín od Luboše Laholy

29. srpna 2011 • 21:50

O víkendu se uskutečnil vrchol české soutěžácké sezóny, Barum Czech Rally Zlín. Za nádherného počasí se na náročných tratích v okolí Zlína odehrávaly skutečně napínavé souboje. Že to byl skutečný sport můžete posoudit z videa, které si pro vás připravil Luboš Lahola.

Peugeot na Barum Czech Rally Zlín neuspěl

29. srpna 2011 • 21:00

V sobotu v noci zasáhly Zlínsko výrazné deště a v obtížné poslední etapě 41. ročníku Barum Rally se tedy daly očekávat velké zvraty. Pilotům vozů 207 Super 2000 se nevyhnuly nehody. Nejlepší zástupce značky Peugeot Thierry Neuville skončil na čtvrtém místě.

Barum rally 2011 ve fotografiích Miroslava Knedly

29. srpna 2011 • 20:25

Souboje na ostří nože v sobotu i v neděli, radost v cíli. K tomu shakedown, ceremoniální start, návštěva prezidenta FIA Jeana Todta a představení kampaně Action for Road Safety, přehlídka historických vozů a večerní ostrý start samotné barumky. U toho všeho byl i náš spolupracovník Miroslav Knedla.

Václav Pech po Barumce

29. srpna 2011 • 20:10

Se smíšenými pocity odjíždí vicemistři České republiky v rally Václav Pech - Petr Uhel ze slavné Barum rally. První rychlostní zkoušku v pátek v nočních ulicích Zlína před zraky desetitisíců diváků zvládli podle představ a 3. místo mezi českými posádkami bylo dobrou výchozí pozicí.

Škoda na Barum Czech Rally Zlín deklasovala konkurenci

29. srpna 2011 • 19:35

Dramatická do posledního metru okořeněná soubojem týmových kolegů o každou desetinku – taková byla Barum Czech Rally Zlín 2011. V cíli se z prvního vítězství v letošní sezoně IRC radoval tovární pilot ŠKODA Motorsport týmu Jan Kopecký, jehož od druhého Loixe dělilo pouhých 1.2 sekundy!