www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. dubna 2024, Svátek má Jiří, zítra Marek

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Nápověda Autosportu

Nápověda > Často kladené otázky

Jak je to s bodováním a tabulkami v JWRC A PCWRC?

Vysvětlivky pro bodování a tabulky v mistrovství světa (platí především pro JWRC a PCWRC, kde si jezdci již před sezónou volí soutěže, ve kterých budou bodovat):

x - není nominován

- - nejede

R - odstoupil

D - diskvalifikace

N - neodstartoval do nominovaného závodu.

Byl jsem zvyklý se vždy podívat na první článek, abych zjistil jestli něco přibylo. Teď je tam i půl dne Basso a to mne mate.

Stávalo se totiž, že se některé opravdu zajímavé a podstatné informace ztrácely ve spoustě ostatních. Proto je nyní vždy vybrán jeden dle našeho názoru opravdu zajímavý článek (prioritní), který je uveden na prvním místě. Ostatní pořadí je již tak, jak jste byli zvyklí na starém Autosportu, tedy dle aktuálnosti.

Co mám zadat do kolonky Jméno při přihlašování?

U našich starších předplatitelů je to stejné, jako na bývalých webových stránkách. Tedy do kolonky Jméno zadáte registrační číslo a do Hesla své heslo (registrační číslo). V nastavení účtu si můžete vyplnit Jméno a tím získáte možnost přihlašovat se klasickým způsobem jméno/heslo. UPOZORNĚNÍ: přihlašovací jméno si můžete zvolit pouze jednou - bude vás reprezentovat u příspěvků ve fórech! Pro přihlašování můžete využít jak registračního čísla tak Jména a hesla záleží pouze na vás. Heslo si můžete kdykoliv změnit v nastavení.

Proč je AutoSport.CZ placeným webem?

AutoSport.CZ je jedním z několika placených webů v České republice. Vzhledem k tomu, že pravidelné denní zpravodajství se snažíme dělat opravdu maximálně aktuálně a na co nejvyšší úrovni, nelze tento server provozovat na neziskové bázi. Navíc je vše aktuální a drtivá většina našich článků je ověřena alespoň ze dvou a více zdrojů. Jako jediný český server se kromě zpravodajství věnujeme všem českým i světovým soutěžím on-line nejen na Autosportu, ale i na našich výsledkových serverech. Předplatné pro přístup k plnému obsahu je tedy z tohoto pohledu symbolické, na druhou stranu však tvoří důležitou část krytí nákladů na provoz serveru.

Co získám za předplatné?

Kompletní přístup k plnému obsahu serveru bez omezení, tedy všem článkům, komentářům, statistikám, audionahrávkám, videoklipům, rozsáhlým fotogaleriím a dalším zajímavostem.

Budou nějaké soutěže pro předplatitele?

Pro předplatitele serveru samozřejmě budeme pravidelně přinášet nejrůznější soutěže o zajímavé ceny, ať už tipovací či znalostní, nebo i jiného charakteru.

Jsem nadšencem rally. Mohl bych nějakým způsobem spolupracovat na tvorbě a obsahu těchto stránek?

Samozřejmě, že určité formě spolupráce se nebráníme a budeme rádi, když se najdou lidé, kteří jsou pro tento krásný sport stejně tak zapálení, jako my. V případě, že budete mít serióní zájem, pak se nás nebojte kontaktovat na e-mailu REDAKCE

toplist