www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. května 2024, Svátek má Jana, zítra Viola

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Nápověda Autosportu

Nápověda > Tipovací soutěže o svezení při každé rally!

Jak jsme již avizovali na začátku letošního roku, s novými webovými stránkami přichází také novinka v podobě tipovací soutěže na serveru AutoSport.CZ. Poté na Vás čeká ještě další překvapení, ale nepředbíhejme...

Povězme si nyní něco bližšího o tipování, které Vás čeká před každou soutěží a to nejen světovou, ale i českou. Tři nejlépe tipující z každé rally totiž vyhrají svezení s jedním z předních českých jezdců Karel Trojan (MMČR), Josef Peták (MS), Miroslav Jandík (MČR)... při následující soutěži MMČR nebo MČR. Neváhejte, protože mnoha z Vás se tak může splnit sen každého opravdového motoristického fanouška a to svezení v rallyovém voze.

Samozřejmě, že body se budou v průběhu roku sčítat a na padesát! Nejlepších, čeká na konci roku 2006 velká akce s názvem "Svez se s oblíbeným jezdcem", kde bude mít padesátka nejlepších možnost se svézt dokonce hned s několika špičkovými jezdci najednou.

A jaká jsou pravidla a povinnosti každého hráče? Především musí být předplatitelem internetových stránek AutoSport.CZ. Jen ti mají totiž svá jména (je nutné mít svůj NICK - dá se velmi lehce vytvořit), pod kterými budou zadávat své tipy a získávat body do celkové tabulky. Neváhejte, protože šance na svezení je obrovská.

Padesátku z Vás pak na konci roku čeká ona "Velká akce", kde se sveze každý. Podrobnosti o tomto velkolepém setkání, kde budete moci získat kromě jiného také trička, kšiltovky, podpisy známých jezdců, kartičky, plakáty, samolepky (čeká vás také občerstvení) a další, zveřejníme za několik týdnů.

Doufáme, že tipovací soutěži se zúčastníte všichni a samozřejmě Vám přejeme mnoho štěstí při vašich tipech.

Podrobná pravidla tipování.

toplist