www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 18. června 2018, Svátek má Milan, zítra Leoš

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství světa

Fotogalerie z Rally Italia Sardegna od André Lavadinha

foto

15. června 2018 • 11:00

Na začátku června pokračovalo mistrovství světa v automobilových soutěžích. Po soutěži na Pyrenejském poloostrově se tentokráte posádky přesunuly na italský ostrov Sardínie, kde se uskutečnila tradiční Rally Italia Sardegna. Průběh celé soutěže můžete si můžete připomenout prostřednictvím snímků André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Italia Sardegna od Jörga Ullmanna

foto

14. června 2018 • 18:30

Na začátku června pokračovalo mistrovství světa v automobilových soutěžích. Po soutěži na Pyrenejském poloostrově se tentokráte posádky přesunuly na italský ostrov Sardínie, kde se uskutečnila tradiční Rally Italia Sardegna. Průběh celé soutěže můžete si můžete připomenout prostřednictvím snímků Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Po nervydrásajícím souboji vyhrál na Sardínii Thierry Neuville

foto

10. června 2018 • 18:00

Po třech týdnech pokračuje mistrovství světa v automobilových soutěžích. Po soutěži na Pyrenejském poloostrově se tentokráte posádky přesouvají na italský ostrov Sardínie, kde se uskuteční tradiční Rally Italia Sardegna. Průběh celé soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Citroën bude pokračovat nejméně další dva roky v MS

foto

7. června 2018 • 17:00

Šéf továrního týmu Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team Pierre Budar dnes potvrdil, že automobilka zůstane v mistrovství světa v automobilových soutěžích nejméně dvě nadcházející sezóny. Otázkou však zůstávají ambice týmu i jezdecké složení.

žádný příspěvek celý článek »

Shakedown na Rally Italia Sardegna vyhrál Jari-Matti Latvala

foto

7. června 2018 • 14:00

Dnešní deštěm zmáčený shakedown na Rally Italia Sardegna vyhrál Jari-Matti Latvala. Téměř vteřinu nadělil na 3,34 km dlouhém úseku Olmedo svým pronásledovatelům. Ti byli naopak hodně vyrovnaní, v jedné desetině se sešli Paddon, Neuville, Tänak a Lappi.

žádný příspěvek celý článek »

Kopecký a Veiby budou bojovat na Sardínii o vítězství

foto

6. června 2018 • 14:00

Tovární jezdec týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký (CZ) může mít letos přezdívku „pan 100 procentní“. Společně se svým navigátorem Pavlem Dreslerem (CZ) vyhrál všechny soutěže, do nichž v roce 2018 nastoupil. Tovární posádka Škoda zvítězila ve všech třech letošních soutěžích mistrovství České republiky a současně si připsala vítězství v kategorii WRC 2 mistrovství světa na Rallye Monte-Carlo a na Francouzské rallye na Korsice.

žádný příspěvek celý článek »

Kris Meeke byl vyhozen z Citroënu

foto

24. května 2018 • 18:30

Vážná havárie Krise Meeka na nedávné Vodafone Rally de Portugal byla poslední kapkou. Vedení továrního týmu Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team rozhodlo o okamžitém ukončení vzájemné spolupráce, takže ani na Rally Italia Sardegna, ani na dalších závodech se Meeke v barvách Citroënu již nepředstaví.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota zakončila Portugalskou rallye vítěznými jízdami

foto

23. května 2018 • 10:00

Po velmi dobré jízdě v posledním dni Portugalské rallye, kdy zaznamenal dvě vítězství včetně Power Stage, dojel Esapekka Lappi s vozem Toyota Yaris WRC na celkově pátém místě. V pozitivním duchu zakončil podnik i jeho stájový kolega Jari-Matti Latvala, jenž si vybojoval třetí vítězství v tomto víkendu, a přispěl tak k celkovým šesti vyhraným rychlostním zkouškám celého týmu v rámci Portugalské rallye.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Italia Sardegna

foto

22. května 2018 • 14:00

Mistrovství světa v automobilových soutěžích bude pokračovat v půli června již tradičně na Rally Italia Sardegna. Na italský středomořský ostrov se tentokráte vydají i dvě české posádky, kromě aspiranta na titul ve WRC2 Jana Kopeckého se výjimečně na startu klasické rally představí i Martin Prokop.

žádný příspěvek celý článek »

Pontus Tidemand získal pro tým Škoda hattrick a zvýšil vedení v mistrovství světa

foto

21. května 2018 • 10:00

Posádka Pontus Tidemand a Jonas Andersson (S/S) s vozem Škoda Fabia R5 vyhrála v kategorii WRC 2 potřetí za sebou Portugalskou rally. V šestém kole mistrovství světa FIA World Rally Championship 2018 úřadující mistři světa kategorie WRC 2 vybojovali své třetí vítězství v letošním ročníku a zvýšili svůj náskok ve vedení celkového pořadí. Jejich nejbližšími soupeři jsou aktuálně jejich týmoví kolegové Jan Kopecký se spolujezdcem Pavlem Dreslerem.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Vodafone Rally de Portugal vyhrál Thierry Neuville

foto

20. května 2018 • 19:00

Po třech týdnech pokračuje mistrovství světa v automobilových soutěžích. Po soutěži na jihoamerickém kontinentě se posádky vrací zpět do Evropy, kde se uskuteční tradiční Vodafone Rally de Portugal, opět již se standardní kvalitou startovního pole. Průběh celé soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Škoda předala 200. vůz Škoda Fabia R5

foto

16. května 2018 • 13:00

Úspěšný příběh modelu Škoda Fabia R5 pokračuje. Škoda předala vůz s pořadovým číslem 200 do soukromých rukou. Marcis Kenavs, ředitel zákaznického Škoda týmu Sports Racing Technologies (SRT), si v Mladé Boleslavi v ústředí týmu Škoda Motorsport převzal klíče od svého již šestého vozu Škoda Fabia R5. Škoda Fabia R5 se stala úspěšnou okamžitě po své homologaci 1. dubna 2015.

žádný příspěvek celý článek »

Citroën C3 R5 chce uspět i na šotolině

foto

15. května 2018 • 16:30

Po úspěšném debutu na dubnové asfaltové Korsice přepíná vlajková loď Citroën Racing na portugalskou šotolinu. Pojede na odlišném povrchu, ale se shodným cílem. Stéphane Lefebvre a Gabin Moreau se budou snažit ukázat, že nové auto má potenciál nasadit laťku v kategorii také na tomto povrchu.

žádný příspěvek celý článek »

Toyota se jede poprat s portugalským pískem

foto

15. května 2018 • 16:00

Soutěžní tým Toyota Gazoo Racing se ve dnech 17. až 20. května opět zúčastní Portugalské rallye a chce navázat na minulé vítězství v Argentině. Do Portugalska míří Ott Tänak, jenž v Jižní Americe vybojoval své první vítězství po nástupu do současného týmu, Esapekka Lappi a Jari-Matti Latvala.

žádný příspěvek celý článek »

Citroën C3 WRC prodchnut portugalskou vášní

foto

15. května 2018 • 15:30

Rally Portugalsko, zahajovací šotolinový podnik v Evropě, pojedou za Citroën Total Abu Dhabi WRT tři C3 WRC s posádkami - Kris Meeke – Paul Nagle, Craig Breen – Scott Martin a Mads Ostberg – Torstein Eriksen. Tyto tři útočné hroty mají šanci zajistit silný výsledek díky široké škále předností každého z jezdců.

žádný příspěvek celý článek »

toplist