www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. března 2019, Svátek má Josef, zítra Světlana

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Rallysprint Série

Zvláštní ustanovení na Vančík Rallysprint Kopná

foto

14. března 2019 • 10:00

V těchto dnech byly vydány zvláštní ustanovení na již pětadvacátý ročník jednoho z prvních rallysprintů u nás. I letos bude Vančík Rallysprint Kopná zahajovat Rallysprint sérii, Pohár 2+ i seriál mistrovství České republiky historických vozů.

žádný příspěvek celý článek »

Michaela Debnárová: České tratě jsou naší novou velkou výzvou

foto

21. února 2019 • 15:00

Sezónu 2018 považuje Košičanka Michaela Debnárová za sezónu snů. Osmkrát se postavila na start rally a osmkrát spatřila cíl. Na konci roku si došla pro ocenění za 3. místo ve třídě 8 v slovenském mistrovství. Krom toho si Michaela i spolujezdkyně Lucie Laurincová získala zlínské fanoušky.

žádný příspěvek celý článek »

Michal Cibulka: V Pačejově jsme v kotrmelcích skončili v lese

foto

20. února 2019 • 09:00

Michal Cibulka na sedadlo navigátora letos usedne již čtvrtým rokem. Mohli jsme ho vidět například vedle Pavlíny Tydlačkové nebo Petra Hejtmánka. Čtyřiadvacetiletý spolujezdec z Uherského Hradiště má za sebou smolnou sezonu. Z devíti závodů, na kterých startoval dokončil pouze čtyři. V Pačejově si Michal odbyl premiérovou havárii v rally.

žádný příspěvek celý článek »

Letošní ročník Rally Vyškov se uskuteční na přelomu května a června

foto

14. února 2019 • 11:00

Hanácký rally klub v AČR letos připravuje stejně jako v letech předešlých tradiční Rally Vyškov, tentokrát již její 27. ročník. Rally Vyškov 2019 se uskuteční na samém přelomu května a června, což pro pořadatele představuje další netradiční termín.

žádný příspěvek celý článek »

Ondřej Mezihorák a Silponix Racing – pevné spojení

foto

21. ledna 2019 • 09:00

Do prvního amatérského závodu, kterým byl Rallyslalom ve Zlechově, odstartoval Ondřej Mezihorák už v roce 2008, ale postupem času se chtěl posunout na profesionálnější úroveň. Vicemistr MČR Rally 2017 ve třídě 9 se nyní zaměřuje hlavně na pronajímání závodního vozu Honda Civic VTi, který byl postaven od základu v jeho firmě v Otrokovicích.

žádný příspěvek celý článek »

Dominik Stříteský - velmi rychlý nováček v rally

foto

8. ledna 2019 • 15:00

Dominik Stříteský letos absolvoval své první ostré závody v rally. Na svém kontě má již osm startů a jeho bilance je stoprocentní - všechny soutěže dokončil. V Příbrami a v Jeseníkách dokonce zvítězil v Opel Adam cupu a dokázal porazit mnohem zkušenější piloty. Devatenáctiletý mladík z Kelče již má úspěchy v motokárách a v nadcházející sezoně se bude nažit zazářit i na automobilových soutěžích.

příspěvků: 1 celý článek »

toplist