www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. září 2019, Svátek má Zita, zítra Oleg

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Rallysprint Série

Lukáš Nekvapil stříbrný, stříbrný a zase stříbrný

foto

5. srpna 2019 • 10:00

V letošním ročníku rallysprintové série sbírá Lukáš Nekvapil samé dvojky. Na Kopné byl druhý, stejně jako ve Vyškově a při druhém závodě s Petrou Řihákovou dosáhl… No, schválně hádejte na jakou příčku?! Z Pačejova si Lukáš s Petrou přivezli opět stříbro.

žádný příspěvek celý článek »

Debnárová v Pačejově brala poháry, Balcar závodil po 17 letech

foto

5. srpna 2019 • 08:00

Další zastávkou letošního ročníku Autoklub Rallysprint série se ve dnech 26. – 27. července stal závod v okolí Horažďovic. Na Rally Pačejov nechyběl ani slušovický tým Minařík racing, který do bojů vyslal dvě dvojice. Slovenská dámská posádka ve složení Michaela Debnárová – Lucia Laurincová závodila s vozem Renault Clio R3.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Invelt Rally Pačejov od Dalibora Benycha

foto

3. srpna 2019 • 08:00

V okolí Pačejova a Horažďovic se uskutečnil další díl letošní rallysprint série, Invelt Rally Pačejov. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Invelt Rally Pačejov od Iva Prieložného

foto

2. srpna 2019 • 08:00

V okolí Pačejova a Horažďovic se uskutečnil další díl letošní rallysprint série, Invelt Rally Pačejov. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Jak Vlčák žitem kráčel

foto

1. srpna 2019 • 08:00

Přestože dosavadní vývoj prázdninového počasí dokázal řadě tuzemských rekreantů zkomplikovat plány, v týmu Hyundai Kowax Racing je od června pořádně horko. Vše začalo již krátce po hustopečské rally, kdy se členové týmu pustili do přípravy dvou „i-dvacítek“ na šotolinový Rajd Polski.

žádný příspěvek celý článek »

Konečné výsledky Invelt Rally Pačejov

foto

26. července 2019 • 16:20

Domácí šampionát Rallysprint série i Poháru 2+ po delší přestávce konečně pokračuje svým třetím podnikem, kterým bude Invelt Rally Pačejov, která se opět uskuteční na tradičních rychlostních zkouškách v okolí Horažďovic. Průběh celé soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Až na ty retardéry...

foto

10. června 2019 • 12:00

V sobotu 1. června začalo většině českých soutěžáků dvoutýdenní „jihomoravské turné“, v průběhu kterého se dění v obou rallyových seriálech přesunulo do těsné blízkosti Brna. Adaptace na „placatý“ profil krajiny, přehledné úseky mezi poli a šotolinové polní cesty byla hlavním předpokladem úspěchu na XXVII. Rally Vyškov, která se uskutečnila jako druhý díl Rallysprint série a Poháru 2+. Příležitost otestovat techniku před charakterově obdobnou rally v Hustopečích navíc dovedla na start i některé účastníky „velkého“ seriálu.

žádný příspěvek celý článek »

Invelt Rally Pačejov se hlásí o slovo

foto

8. června 2019 • 16:00

Jubilejní XXXX. Invelt Rally Pačejov se hlásí o slovo. A letos s bohatým doprovodným programem. Pačejovská rally se totiž pojede již po čtyřicáté! To dělá z této automobilové soutěže jednu z nejstarších v ČR. Významné jubileum se rozhodli pořadatelé z AMK Pačejov oslavit bohatým doprovodným programem. Vyjde publikace „Rally a Pačejov – Pačejov a rally“, která podrobně mapuje historii této soutěže.

příspěvků: 1 celý článek »

Minařík racing ve Vyškově úspěšný

foto

7. června 2019 • 14:00

Druhý podnik Autoklub Rallysprint série se odjel minulou sobotu ve Vyškově. Na startu nechyběly ani posádky z týmu Minařík racing. Pořadatelé nachystali celkem sedm rychlostních zkoušek. Zvláštností Rally Vyškov byly šotolinové úseky a zajímavé skoky. Počasí vyšlo na jedničku, tratě byly suché a posádky se v autě pěkně vyhřívaly. Za slušovický tým do Vyškova přejeli závodit Milan Obadal a Michaela Debnárová.

žádný příspěvek celý článek »

Zvláštní ustanovení na Invelt Rally Pačejov

foto

7. června 2019 • 11:00

Ve druhé polovině července se uskuteční jeden z tradičních českých rallysprintů, Invelt Rally Pačejov. Organizátoři při svém pravděpodobném loučení se sprintovou sérií připravili opět náročnou trať, jak ostatně můžete posoudit ze zveřejněných zvláštních ustanovení.

žádný příspěvek celý článek »

KIT Racing ve Vyškově úspěšný, Neumann, Rawski a Sasinek s poháry

foto

7. června 2019 • 09:00

Rallysprintové mistrovství a historici se opět setkali při Rally Vyškov. Suverénní vítězství zde předvedl Vlastimil Neumann mezi historiky a také zbývající jezdci týmu KIT Racing byli úspěšní. Marek Vlček, Maciej Rawski i Štefan Sasinek sprint dokončili, navíc poslední dva jmenovaní odjížděli domů s poháry.

žádný příspěvek celý článek »

Devět desetin vteřiny v neprospěch Lukáše Nekvapila

foto

6. června 2019 • 17:00

Pro druhý sprint letošní sezóny, Rally Vyškov,udělal tišnovský Lukáš Nekvapil jednu změnu. Ta se týkala složení posádky, kdy Petru Němcovou vystřídala na místě spolujezdce Petra Řiháková. Jinak vše zůstalo při starém. Opel Adam R2 měl nezměněný design a v autě při seznamovacích jízdách panovala jako vždy dobrá nálada.

žádný příspěvek celý článek »

Karel Trněný s Christaianom Doerrom: „Už zase ten ... retardér“

foto

6. června 2019 • 14:00

Slovenský Kamir oRacing Team spoločne s posádkou Karel Trněný – Christian Doerr vybojoval v rámci XXVII. RallyVyškov 2019 šieste miesto absolútneho poradia.

žádný příspěvek celý článek »

XTG Adam Cup mezi Vyškovem a Hustopečemi

foto

6. června 2019 • 13:00

Nabitý program čeká na začátku června účastníky XTG Adam Cupu. První moravskou zastávkou byla Rally Vyškov (1. června), které se zúčastnilo devět posádek. Ve výsledkové listině se neudálo nic nového, stejně jako na Kopné si odvezli prvenství Dominik Stříteský s Janem Mikulíkem, čímž se usadili v čele průběžného hodnocení. Vedení si jistě budou chtít upevnit i ve dnech 14. – 15. června v okolí Hustopečí, kde XTG Adam Cup pokračuje třetím závodem – Agrotec Petronas rally.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vyškov od Jörga Ullmanna

foto

5. června 2019 • 14:00

Domácí šampionát Rallysprint série i Poháru 2+ po delší přestávce konečně pokračoval svým druhým podnikem, Rally Vyškov, která se opět uskutečnila na tradičních rychlostních zkouškách na východ od moravské metropole. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

toplist