www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 26. května 2019, Svátek má Filip, zítra Valdemar

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy

Sledujte výsledky Rally Liepaja ON LINE

foto

24. května 2019 • 11:00

Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích se opět vrací na šotolinový povrch. Třetí díl seriálu se uskuteční na náročných rychlostních zkouškách v Lotyšsku, kde se pojede v netradičním květnovém termínu. Průběh Rally Liepaja můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais havaroval na testu před Lotyšskem, závod ale pojede

foto

22. května 2019 • 21:15

Erik Cais havaroval na dnešním testu před dalším závodem mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Rally Liepaja. Posádka vyvázla ze zničeného vozu nezraněna a díky vzájemné úzké spolupráci mezi Orsák Rallysport a M-Sport Poland posádka odstartuje s náhradním vozem.

příspěvků: 1 celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Liepaja

foto

16. května 2019 • 14:00

Již příští týden bude pokračovat mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Posádky se tentokráte vydají do Lotyšska, kde se v netradičním květnovém termínu uskuteční další ročník Rally Liepaja. Organizátoři zveřejnili velmi zajímavě obsazený seznam přihlášených posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Sedm vteřin od desítky nejrychlejších

foto

10. května 2019 • 17:30

Jen necelých sedm vteřin dělilo posádku týmu Racing 21 od deseti nejrychlejších posádek v klasifikaci evropského šampionátu v rámci 43. ročníku Rally Islas Canarias. Vojtěch Štajf s Veronikou Havelkovou, startující zde opět pod registrací Autoklubu ČR, obsadili na voze Škoda Fabia R5 v cíli jedenácté místo.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Rally Islas Canarias vyhrál Pepe López

foto

5. května 2019 • 13:00

Druhou soutěží letošního mistrovství Evropy byla Rally Islas Canarias, která zároveň hostila španělský asfaltový šampionát. Na startu se sešla jak známá jména z obou seriálů, tak ti, kteří vynechali úvodní podnik na Azorech, případně si odbývali svůj debut v ERC.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Islas Canarias

foto

25. dubna 2019 • 15:00

Již příští týden pokračuje seriál mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Posádky se tentokráte vydají na krásné asfaltové cesty na španělský ostrov Gran Canaria, kde se uskuteční další ročník Rally Islas Canarias. Organizátoři zveřejnili seznam přihlášených posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Nový Peugeot 208 R2: První testy

foto

16. dubna 2019 • 13:00

Peugeot Sport představuje nový Peugeot 208 R2. Ten nahradí současný vůz Peugeot 208 R2, který je nejprodávanějším rallyovým speciálem v historii divize Peugeot Sport a bestsellerem na trhu ve své kategorii.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Azores Rallye od Daniela Fessla

foto

14. dubna 2019 • 08:00

Letošní ročník mistrovství Evropy byl zahájen na konci března na portugalském ostrově Sao Miguel uprostřed Atlantského oceánu. Průběh Azores Rallye si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Daniela Fessla.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Azores Rallye od Svena Kolluse

foto

8. dubna 2019 • 19:00

Letošní ročník mistrovství Evropy byl zahájen na konci března na portugalském ostrově Sao Miguel uprostřed Atlantského oceánu. Průběh Azores Rallye si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Rally v Jurském parku

foto

4. dubna 2019 • 13:00

Při úvodní soutěži letošního seriálu FIA European Rally Championship na Azorských ostrovech debutovala posádka Erik Cais – Jindřiška Žáková se zbrusu novým vozem Ford Fiesta R2T. 19letý jezdec zvládl nástrahy specifické šotolinové tratě i proměnlivého počasí bez větších problémů. Obsadil pátou příčku v nabité kategorii ERC3 Junior jako nejrychlejší z trojlístku juniorů českého reprezentačního týmu ACCR.

žádný příspěvek celý článek »

Azorská rallye pro Štajfa v Top 10

foto

27. března 2019 • 15:00

Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf s Veronikou Havelkovou dokončila na voze Škoda Fabia R5 první soutěž seriálu FIA European Rally Championship na devátém místě absolutního pořadí a získala tak první evropské body. Do průběhu letošní soutěže na Azorských ostrovech zasáhla v jejím závěru výrazná změna počasí na trati.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Úvodní soutěž ERC na Azorech překvapivě pro Habaje

foto

24. března 2019 • 20:20

Jak se už stalo tradicí, odstartovalo letošní mistrovství Evropy uprostřed Atlantiku na Azorských ostrovech. Šotolinové tratě umístěné do naprosto unikátních scenérií přilákaly jak zkušené evropské harcovníky, tak nováčky, a to zejména v juniorských kategoriích.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Azores Rallye

foto

13. března 2019 • 01:00

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na úvodní díl letošního ročníku mistrovství Evropy, Azores Rallye, který se uskuteční na portugalském ostrově Sao Migule již koncem příštího týdne. Posádky se opět vydají i na legendární zkoušku po vrcholu kráteru Sete Cidades, která bude tentokrát přenášena živě na internetu, pokud počasí dovolí.

žádný příspěvek celý článek »

Racing 21 v roce 2019: Jedna posádka – dva šampionáty

foto

4. března 2019 • 12:00

Tým Racing 21 představuje svůj soutěžní program pro sezónu 2019. Ten se, podobně jako minulý rok, zaměřuje na účast ve dvou významných šampionátech. Vedle kompletního domácího seriálu Mistrovství ČR bude tým Racing 21 hájit reprezentační barvy pod hlavičkou Autoklubu ČR (ACCR) v rámci evropského šampionátu ERC.

žádný příspěvek celý článek »

Tovární tým Opel bude pokračovat v ME

foto

25. února 2019 • 11:00

Tovární tým Opel bude i v nadcházející sezóně pokračovat v rámci startů v mistrovství Evropy. Pojede pod křídly ADAC Opel Rallye Junior Teamu a opět to bude s dvojicí jezdců, kterými budou Elias Lundberg a Grégoire Munster.

žádný příspěvek celý článek »

toplist