www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 21. listopadu 2019, Svátek má Albert, zítra Cecílie

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy

SOUHRN: Rally Hungary vyhrál Turán, mistrem Evropy je Ingram

foto

11. listopadu 2019 • 15:00

Závěrečným podnikem letošního mistrovství Evropy byla premiérově Rally Hungary. za extrémně náročných povětrnostních podmínek vyhrál domácí Frigyes Turán, souboj o titul rozhodla až poslední rychlostní zkouška, po které byl korunován titulem Chris Ingram.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Cyprus Rally od Svena Kolluse

foto

27. října 2019 • 13:00

Doposud posledním odjetým závodem ME byla koncem září Cyprus Rally. Přestože se vrátila na pomalejší tratě známé z dob MS, cesty nakonec nebyly tak rozbité a většina aut přežila celou soutěž. Její průběh si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Erik Cais si dojel potřetí pro stříbro

foto

10. října 2019 • 10:00

Předposlední soutěž seriálu mistrovství Evropy se odehrávala na středomořském ostrově Kypr. Za krásného slunečného počasí se posádky potýkaly s rozbitou šotolinovou tratí plnou kamení. Česká posádka Erik Cais - Jindřiška Žáková dojela s Fordem Fiesta R2T týmu Orsák Rallysport stejně jako při obou předchozích startech v Římě a na Barumce druhá v kategorii ERC3.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Cyprus Rally vyhrál Al-Attiyah, Ingram upevnil vedení (UPDATE 23:00)

foto

29. září 2019 • 19:30

Předposlední zastávkou letošního mistrovství Evropy byl středomořský Kypr, který tradičně nabídl náročné šotolinové tratě v hornaté krajině. Pořadatelé navíc letos oprášili technické úseky známé z mistrovství světa deset let zpátky, přesto však letošní Cyprus Rally pověsti „trhacího“ závodu tak úplně nedostála. Její průběh byl klidný a očekávaných defektů do sportovní stránky zasáhlo jen minimum.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally di Roma Capitale od Svena Kolluse

foto

4. srpna 2019 • 14:00

Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích pokračovalo v polovině července v Itálii na asfaltové Rally di Roma Capitale. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Cais v Itálii poprvé na bedně

foto

1. srpna 2019 • 14:00

V okolí italské metropole se odehrávala předposlední soutěž mistrovství Evropy v kategorii ERC3 Junior. Posádka Erik Cais – Jindřiška Žáková startovala s novým Fordem Fiesta R2T týmu Orsáka Rallysport poprvé na asfaltové trati a dokázala v nabité konkurenci vybojovat druhou příčku.

žádný příspěvek celý článek »

Výsledky Rally di Roma Capitale

foto

21. července 2019 • 04:00

Po dvou rychlých šotolinových soutěžích pokračuje mistrovství Evropy v automobilových soutěžích na asfaltovém povrchu. Tentokráte se posádky vydávají do Itálie na Rally di Roma Capitale. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally di Roma Capitale

foto

12. července 2019 • 15:00

Po dvou rychlých šotolinových soutěžích se mistrovství Evropy v automobilových soutěžích přesouvá zpět na asfaltový povrch. Organizátoři Rally di Roma Capitale, která bude mít opět centrum soutěže ve Fiuggi, zveřejnili seznam přihlášených posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Poland od Marka Pléhy

foto

11. července 2019 • 15:00

Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích pokračovalo na konci června na rychlých šotolinových tratích v okolí Mazurských jezer při Rally Poland. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Marka Pléhy.

žádný příspěvek celý článek »

Cais v Polsku získával zpět sebedůvěru

foto

9. července 2019 • 11:00

Erik Cais a Jindřiška Žáková absolvovali v Polsku svoji třetí soutěž mistrovství Evropy juniorů. S Fordem Fiesta R2T týmu Orsáka Rallysport je opět čekala rychlá šotolina a obrovská konkurence ambiciózních mladíků z celého světa. Česká posádka si připsala body za šestou příčku a z kvarteta našich reprezentantů je na tom po polovině sezony v průběžné tabulce kategorie ERC3 Junior zatím nejlépe.

žádný příspěvek celý článek »

Mareš v Polsku čtvrtý absolutně a první v ERC1 Junior

foto

4. července 2019 • 13:00

Záludnou a velmi rychlou Rally Poland zajela skvěle posádka ACCR Czech Rally Teamu ve složení Filip Mareš – Jan Hloušek. Po vítězství v páteční kvalifikaci si už od úvodu soutěže drželi velmi dobrou třetí pozici, ze které je na pověstnou „bramboru“ odsunula až smolná časová ztráta ve druhé etapě. I přesto si Filip s Honzou dojeli pro překvapivé vítězství v kategorii ERC1 Junior.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Polská rally – Lukjaňuk se dočkal

foto

30. června 2019 • 22:00

Po nedávné Rally Liepaja se Mistrovství Evropy v rally přesunulo jen o pár set kilometrů jižněji, za polské hranice. Rajd Polski s tradičním centrem v Mikolajkách v oblasti Mazurských jezer nabídl podobně jako Lotyšsko svižné tratě, byť s trochu odlišným charakterem.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Liepaja od Svena Kolluse

foto

16. června 2019 • 13:00

Mistrovství Evropy v automobilových soutěžích pokračovalo na konci května na rychlých šotolinových tratích v Lotyšsku při Rally Liepaja. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Islas Canarias od Svena Kolluse

foto

2. června 2019 • 13:00

Doháníme resty z nedávné minulosti. V tomto případě se vydáme na španělský ostrov Gran Canaria, kde se uskutečnil druhý díl mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Rally Islas Canarias. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Islas Canarias od André Lavadinha

foto

2. června 2019 • 12:00

Doháníme resty z nedávné minulosti. V tomto případě se vydáme na španělský ostrov Gran Canaria, kde se uskutečnil druhý díl mistrovství Evropy v automobilových soutěžích, Rally Islas Canarias. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

žádný příspěvek celý článek »

toplist