www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. března 2019, Svátek má Josef, zítra Světlana

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

RallyKopr Cup na startu nové sezóny 2019

foto

12. března 2019 • 08:00

Pro sezónu 2019 se odehrálo spousty změn. První změna je adresa webových stránek. Nové stránky jsou nyní https://rallykoprcup.cz a budou zde publikovány zprávy a informace tak jako obvykle. Další zprávy a dotazy můžete psát na naši facebookovou stránku https://www.facebook.com/rallykoprcup

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z testu Škody Motorsport od Lukáše Urbaníka

foto

7. března 2019 • 22:00

Škoda Motorsport dnes testovala na tradičním uskákaném úseku u Žlutav. Za volantem vyvíjené vylepšené verze Škody Motorsport se objevil úřadující světový šampion WRC2 i úřadující mistr České republiky Jan Kopecký. Pár snímků z tohoto testu si pro vás připravil náš stálý redakční spolupracovník Lukáš Urbaník.

žádný příspěvek celý článek »

Využijte zvýhodněné vstupné na Czech Drive

foto

7. března 2019 • 17:30

Třetí ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem Czech Drive proběhne již první dubnovou sobotu v roce (6. dubna 2019). Motoristický svátek se uskuteční opět v samotném centru Zlína, diváci uvidí nablýskané automobily a motocykly převážně v parku Svobody u zlínského zámku a na náměstí Míru před radnicí. Pořadatelé z Barum Czech Rally Zlín připravili pro milovníky motorismu v předprodeji zvýhodněné vstupné, které přivítají především rodiny s dětmi.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Schneerosen Rallye od Marka Pléhy

foto

4. března 2019 • 08:00

V okolí Raabs an der Thaya se před týdnem uskutečnila Schneerosen Rallye, zahajovací podnik rakouského seriálu ARC, kterou řada posádek využívá k testu před sezónou. Na startu se v rámci testu představil Roman Odložilík, který dokázal tuto soutěž již poněkolikáté vyhrát. Dnes si můžete prohlédnout snímky z této soutěže od našeho spolupracovníka Marka Pléhy.

žádný příspěvek celý článek »

Igor Drotár: Veľký predsezónny rozhovor o všetkom

foto

27. února 2019 • 18:00

Automobilová legenda Igor Drotár z Prešova odštartuje už koncom marca svoju ďalšiu sezónu na súťažiach rely a pretekov do vrchu. Vo veľkom rozhovore nám prezradil svoju víziu aktuálnych Majstrovstiev sveta v rely, ale aj prečo neodštartuje na prvom podujatí Majstrovstiev Slovenska.

žádný příspěvek celý článek »

V únoru zvítězili Podešva, Kolář a Vichta

foto

27. února 2019 • 08:00

Zatímco první závod proběhl na sněhu a ledu, ten druhý, který se uskutečnil 2 února, už byl na mokru a blátě. V předcházejícím týdnu přišla do Kopřivnice obleva a odtály i poslední zbytky sněhu. Na účastníky tak čekala kluzká trať s vytahaným blátem v zatáčkách, kterou v některých místech vylepšil silný vítr, když jeho náporu nedokázaly čelit některé ze sudů, jež ji vytyčovali.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze Schneerosen Rallye od Dalibora Benycha

foto

24. února 2019 • 15:00

V okolí Raabs an der Thaya se o uplynulém víkendu uskutečnila Schneerosen Rallye, zahajovací podnik rakouského seriálu ARC, kterou řada posádek využívá k testu před sezónou. Na startu se v rámci testu představil Roman Odložilík, který dokázal tuto soutěž již poněkolikáté vyhrát. Dnes si můžete prohlédnout snímky z této soutěže od našeho spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Motoristická výstava Czech Drive se hlásí potřetí o slovo

foto

22. února 2019 • 11:00

Již 3. ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem Czech Drive se uskuteční v sobotu 6. dubna 2019 ve Zlíně. Motoristický svátek pod taktovkou zkušených organizátorů z Barum Czech Rally Zlín proběhne opět v centru krajského města. Příznivci motorismu uvidí nablýskané automobily a motocykly na náměstí Míru před radnicí, v parku Svobody u zlínského zámku, část výstavy a doprovodného programu bude rovněž umístěna do Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko.

žádný příspěvek celý článek »

Jänner Rallye – dobrodružství nebo rallye? – 2. díl

foto

22. února 2019 • 08:00

2. díl – sobotní II. etapa 34. Internationale Lietz Sport Jänner Rallye 2019. Posádka st. č. 49: Aleš Holakovský/Martin Vinopal, Škoda Felicia sk. N.

žádný příspěvek celý článek »

TRZ Žiželice slaví kulatiny

foto

17. února 2019 • 17:10

10. Subaru BRZ TRZ Žiželice 2019. Jazykolam, který v sobě skrývá téměř vše. Letošní testovací RZ bude jubilejní a podle toho k ní pořadatelé přistoupili.

žádný příspěvek celý článek »

Legendární československý závoďák pokořil Rallye Monte Carlo

foto

8. února 2019 • 12:00

Škoda 130 RS zdárně dokončila nejslavnější automobilovou soutěž světa! Legendární Porsche Východu budilo na trati 22. ročníku Rallye Monte Carlo Historique 2019 zaslouženou pozornost. Mnozí fanoušci ho dokonce označili jako nejhezčí auto početného startovního pole.

žádný příspěvek celý článek »

Jänner Rallye – dobrodružství nebo rallye? – 1. díl

foto

6. února 2019 • 14:00

Je to ještě rallye nebo už je to spíše nějaké expediční dobrodružství? Tuto otázku jsem si během letošní 34. Internationale Lietz Sport Jänner Rallye 2019 kladl hned několikrát... a nejvíce při tlačení Ascony, přestože jsme startovali s naší Feldou...

žádný příspěvek celý článek »

Egon Smékal s několika změnami do sezóny 2019

foto

2. února 2019 • 10:00

Po úspěšných sezónách v Česku zamířil zlínský Egon Smékal hledat novou výzvu do zahraničí. Rok 2018 zaměřil na dobývání dobrých výsledků na Slovensku. V jeho závěru zvítězil jak v kategorii dvoukolek, tak i ve třídě 5. Do nové sezóny přijde s několika změnami.

žádný příspěvek celý článek »

Jaroslav Orsák vyhrál litevskou Winter Rally

foto

31. ledna 2019 • 14:00

Jaroslav Orsák a Jindřiška Žáková vyhráli letošní ročník litevské Winter Rally a stal se tak prvním zahraničním jezdcem mimo Pobaltské země, který tuto zimní soutěž vyhrál.

žádný příspěvek celý článek »

Rallye na sněhu! Posádky Winter Trialu míří do Čech

foto

31. ledna 2019 • 10:00

Zimní dálková rallye veteránů The Winter Trial se opět vrací do České republiky. Posádky zavítají ve čtvrtek 31. ledna na zasněžené tratě šumavských a českokrumlovských rychlostních zkoušek.

žádný příspěvek celý článek »

toplist