www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. července 2019, Svátek má Kristýna, zítra Jakub

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Ostatní soutěže

Keď si Rally Prešov dá vlastný gól

foto

14. července 2019 • 15:00

Už pred štartom bola Rally Prešov pre SK DER Rally Team výnimočná z viacerých dôvodov. Pod našou záštitou štartovalo až päť vozidiel v piatich kategóriách, čo tvorilo takmer 10% celého štartového poľa. Prešov je rodiskom Lukáša Šintala, ktorý je spolu s Jožkom „Ďodim“ Bérešom úradujúci majster Slovenska v rely v triede 3. V neposlednom rade sme mali na štartovke jedinú ženu za volantom.

příspěvků: 1 celý článek »

Zvláštní ustanovení Star Rally Historic

foto

10. července 2019 • 17:50

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín zveřejnili zvláštní ustanovení k vloženému závodu historických automobilů. Star Rally Historic se pojede již podvanácté a stejně jako v minulých letech bude startovní pole rozděleno na měřenou část zařazenou do MČR-HA a na volnou demonstrační jízdu rally legend. Na posádky čeká necelých 90 km rychlostních zkoušek, "legendy" vynechají závěrečnou RZ Semetín.

žádný příspěvek celý článek »

Ľubomír Kleman: Kam smeruje slovenská rally ?

foto

9. července 2019 • 18:00

Piate kolo seriálu Majstrovstiev Slovenska v rally 2019, 25. Rally Prešov 2019 skončila absolútnym víťazstvom slovenského Rufa Sport Teamu a jeho poľskej posádky Grzegorz Grzyb - Jakub Wróbel jazdiacej na Škode Fabia R5.

žádný příspěvek celý článek »

Šieste absolútne víťazstvo Rufa Sport Teamu a Grzyba na Rally Prešov

foto

9. července 2019 • 16:00

Slovenský Rufa Sport Team spoločne s poľskou posádkou Grzegorz Grzyb – Jakub Wróbel a vozidlom Škoda Fabia R5 ovládli 25. Rally Prešov 2019. V rámci spomínanej súťaže sa už Rufa Sport Teamu a Grzybovi podarilo vyhrať šiestykrát.

žádný příspěvek celý článek »

Úspech posádky Škoda Slovakia Motorsport - Koči s Moznerom skončili na Rally Prešov druhí

foto

9. července 2019 • 15:00

Posádka slovenského tímu Škoda Slovakia Motorsport v silnej konkurencii obhájila na Rally Prešov minuloročné umiestnenie. Na štart sa pritom postavilo až 38 posádok. Na 25. ročníku obľúbeného rely podujatia získala posádka druhú priečku, hneď za posádkou Grzyb/Wrobel. Od absolútneho víťazstva ich delilo len 6,6 sekundy. Preteky pozostávali z jednej etapy, troch sekcií a ôsmych rýchlostných skúšok.

žádný příspěvek celý článek »

TOP 5 pre Kamiro Racing a posádku Trněný - Pritzl

foto

9. července 2019 • 13:00

Posádka slovenského Kamiro Racing Teamu, Karel Trněný – Václav Pritzl na vozidle Ford Fiesta R5 dojazdila v rámci 25. Rally Prešov 2019 na piatom mieste absolútneho poradia.

žádný příspěvek celý článek »

Domáca Rally Prešov odmenila Igora Drotára

foto

9. července 2019 • 09:00

Prešovská pretekárska legenda Igor Drotár sa uplynulý piatok postavil na štart Rally Prešov ako skutočný matador tejto klasickej súťaže. 25. ročník tejto rely sa mu odvďačil skvelým štvrtým miestom.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport s Grzybom do Prešova v úlohe aktuálneho absolútneho lídra

foto

4. července 2019 • 12:00

Aktuálne vedúca posádka slovenských rally majstrovstiev v rámci Rally Prešov už päťkrát vyhrala. Tento fakt stavia posádku slovenského Rufa Sport Teamu, Grzegorza Grzyba s Jakubom Wróbelom aj v tomto roku do pozície lídrov tejto súťaže. Podarí sa im pridať v tomto roku šieste víťazstvo?

žádný příspěvek celý článek »

Macík v Africe otestoval Karla. Zraněný Brabec Dakar stihne

foto

6. června 2019 • 12:00

Tým Big Shock Racing se vrátil z afrického testování s mnoha zajímavými poznatky. Martin Macík se poprvé svezl v písečných dunách ve svém novém kamionu pojmenovaném Karel. Náročný 14denní trénink měl odhalit slabiny dakarského speciálu, na kterých začnou týmoví mechanici pracovat ihned po návratu do Sedlčan.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Arad Rally od Marka Pléhy

foto

30. května 2019 • 16:00

Náš stálý redakční spolupracovník Marek Pléha se v poslední době soustředí hlavně na exotické a méně známé podniky. Tentokráte se vydal do Rumunska na šotolinovou Arad Rally, která se uskutečnila ve stejném termínu, jako evropská Rally Liepaja.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Sport na 46. RallyeTatry 2019 s tretím miestom

foto

15. května 2019 • 10:00

Posádka slovenského Rufa Sport Teamu, Poliaci Grzegorz Grzyb a Jakub Wróbel brali na 46. Rallye Tatry 2019 tretie miesto absolútneho poradia.

žádný příspěvek celý článek »

Kamiro Racingu s Trněným sa (ne)darilo v Tatrách ako by chceli

foto

15. května 2019 • 09:00

Napriek faktu, že Karel Trněný a Václav Pritzl doviezli Ford Fiesta R5 vo farbách slovenského Kamiro Racing Teamu na cieľovú rampu 46. Rallye Tatry 2019, nebola to práve súťaž na ktorú budú v budúcnosti v dobrom spomínať.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Historic Vltava Rallye od Dalibora Benycha

foto

11. května 2019 • 10:00

V okolí Klatov se uskutečnil druhý díl letošního mistrovství Evropy historických vozů v automobilových soutěžích, tradiční Historic Vltava Rallye. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Vipavska dolina od Marka Pléhy

foto

10. května 2019 • 15:00

Náš stálý redakční spolupracovník Marek Pléha se v poslední době soustředí hlavně na exotické a méně známé podniky. Tentokráte se vydal do Slovinska na Rally Vipavska dolina, která se uskutečnila ve stejném termínu, jako Rallye Šumava Klatovy.

žádný příspěvek celý článek »

Vlčákův tuning obrubnikówy

foto

10. května 2019 • 13:30

Na sumář prvního polského dobrodružství stáje Hyundai Kowax Racing si příznivci týmu museli počkat déle než je zvykem. Jednoduše proto, že tolik zážitků bylo potřeba nejprve vstřebat. Třetí start s Hyundaiemi 20 R5, potřetí ve spolupráci s Ondřejem Krajčou, podruhé v kariéře na zahraniční soutěži a premiérově v Polsku.

žádný příspěvek celý článek »

toplist