www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 19. září 2019, Svátek má Zita, zítra Oleg

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Ostatní soutěže

Rufa Sport do Veľkého Krtíša v úlohe lídra šampionátu, ale s veľkou neznámou

foto

19. září 2019 • 16:00

Predposledné kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2019 odštartuje počas 20. a 21. septembra 2019 vo Veľkom Krtíši. Práve sem cestuje slovenský Rufa Sport v úlohe lídra šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Blátivá premiéra první Češky za volantem vozu kategorie R5

foto

18. září 2019 • 16:00

Premiérová I. Rally Kroměříž se sama stala místem další velké premiéry. První Češkou, která kdy usedla jakožto pilotka za volant vozu nejvyšší kategorie R5, se zde stala letošní vítězka Dámského poháru ČR v Rally, jedenatřicetiletá pražská jezdkyně Sandra Pokorná.

žádný příspěvek celý článek »

Adam Fabrika nejrychlejší v promáčené Rally Kroměříž

foto

17. září 2019 • 17:00

Každému sportovci udělá velkou radost vítězství v soutěži a je jedno, o jaký sport jde. Přesně takové pocity si mohli vychutnat i Adam Fabrika s Jindřichem Horáčkem v cíli Rally Kroměříž. Navíc při svém druhém společném startu.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye Kroměříž od Marka Pléhy

foto

12. září 2019 • 16:00

O uplynulém víkendu se uskutečnil premiérový ročník Rallye Kroměříž. Soutěž, která se jela v rámci série ČMPR, připravila pro posádky trojici úseků a příroda nepříznivé počasí, kdy se jelo kompletně na mokru. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Marka Pléhy.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye Kroměříž od Iva Prieložného

foto

11. září 2019 • 16:00

O uplynulém víkendu se uskutečnil premiérový ročník Rallye Kroměříž. Soutěž, která se jela v rámci série ČMPR, připravila pro posádky trojici úseků a příroda nepříznivé počasí, kdy se jelo kompletně na mokru. Průběh soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Absolútne víťazstvo Rufa Sport Teamu v Trebišove

foto

3. září 2019 • 15:00

Piate kolo Majstrovstiev Slovenska v rally 2019 sa stalo korisťou slovenského Rufa Sport Teamu a súťažnej posádky Grzegorz Grzyb – Jakub Wróbel.

žádný příspěvek celý článek »

Sandra Pokorná usedne do vozu kategorie R5

foto

28. srpna 2019 • 17:25

Pražská automobilová jezdkyně Sandra Pokorná si při Rally Bohemia zajistila titul nejrychlejší ženy v Mistrovství České republiky v rally pro rok 2019. Cíl daný před letošní sezónou byl tedy splněn, ale to neznamená, že by jedenatřicetiletá Sandra zahálela. Dalším plánem týmu byla účast na Rally Jeseníky, ale s ohledem na to, že byl tento sprint zrušený, dostaly věci rychlý spád.

příspěvků: 1 celý článek »

Štolfa s Hawlem opět na výbornou

foto

24. srpna 2019 • 11:30

To co si předsevzali, to také splnili. V letošní sezóně vyhlásila posádka dvou matadorů Jindřich Štolfa – Zdeněk Hawel oddechovou sezónu. Po loňském titulu Mistrů české republiky putoval vítězný vůz Rover do "depozitu". A ex-tovární jezdec oprášil pečlivě udržovanou Škodu 130 L/A.

žádný příspěvek celý článek »

Opel přichází s plně elektrickým vozem pro rally

foto

23. srpna 2019 • 03:00

Německá automobilka Opel bude první značkou, která postaví svůj plně elektrický speciál určený pro rallysport. Na nadcházejícím autosalonu ve Frankfurtu představí koncept závodního elektromobilu postaveného na bázi nové generace kompaktu Corsa.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Star Rally Historic

foto

5. srpna 2019 • 17:00

Star Rally Historic je již neodmyslitelnou součástí Barum Czech Rally Zlín, letos se pojede již jedenáctý ročník této soutěže. Hodinu před zveřejněním seznamu přihlášených posádek na 'velkou Barumku' si můžete prohlédnout soupis dvojic, které se postaví na start mezi historiky.

žádný příspěvek celý článek »

Ondřej Bisaha nejrychlejší na Rally Weiz v CRT

foto

31. července 2019 • 16:00

Kroměřížský Ondřej Bisaha se na tratích českých soutěží v posledních letech objevuje sporadicky. Jeho zaměření směřuje na evropské soutěže, konkrétně Central Rally Trophy. I to byl jeden z důvodů, proč Ondřej Bisaha společně s Petrem Těšínským startovali na Valašské rally, kde obsadili v cíli 5. místo v CRT.

příspěvků: 1 celý článek »

Vlastimil Neumann pojede za obhajobou prvenství

foto

25. července 2019 • 11:00

Nedílnou součástí Barum Czech Rally Zlín se stala Star Rally Historic. Za jedenáct ročníků ušla zajímavou cestu, během které se zařadila do domácího šampionátu Autoklub Mistrovství České republiky v rally historických vozidel 2019 a získala po právu status mistrovského podniku. Ve Zlíně se naposledy radoval z prvenství jezdec Vlastimil Neumann za volantem Fordu Escort RS Cosworth navigovaný Ottou Slezákem.

žádný příspěvek celý článek »

Star Rally Historic se hlásí podvanácté o slovo

foto

18. července 2019 • 14:00

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín zveřejnili zvláštní ustanovení k vloženému závodu historických automobilů pod názvem Star Rally Historic. Ta se pojede již podvanácté v termínu 16. – 17. srpna 2019 a podobně jako v předchozích letech bude startovní pole rozděleno na měřenou část zařazenou do Autoklub Mistrovství České republiky v historické rally 2019 a na volnou demonstrační jízdu Rally legend.

žádný příspěvek celý článek »

Keď si Rally Prešov dá vlastný gól

foto

14. července 2019 • 15:00

Už pred štartom bola Rally Prešov pre SK DER Rally Team výnimočná z viacerých dôvodov. Pod našou záštitou štartovalo až päť vozidiel v piatich kategóriách, čo tvorilo takmer 10% celého štartového poľa. Prešov je rodiskom Lukáša Šintala, ktorý je spolu s Jožkom „Ďodim“ Bérešom úradujúci majster Slovenska v rely v triede 3. V neposlednom rade sme mali na štartovke jedinú ženu za volantom.

příspěvků: 1 celý článek »

Zvláštní ustanovení Star Rally Historic

foto

10. července 2019 • 17:50

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín zveřejnili zvláštní ustanovení k vloženému závodu historických automobilů. Star Rally Historic se pojede již podvanácté a stejně jako v minulých letech bude startovní pole rozděleno na měřenou část zařazenou do MČR-HA a na volnou demonstrační jízdu rally legend. Na posádky čeká necelých 90 km rychlostních zkoušek, "legendy" vynechají závěrečnou RZ Semetín.

žádný příspěvek celý článek »

toplist