www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 26. ledna 2020, Svátek má Zora, zítra Ingrid

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

Mistrovství světa

Sledujte výsledky Rallye Monte Carlo ON LINE

foto

23. ledna 2020 • 19:00

Je to konečně tady, nová sezóna mistrovství světa v automobilových soutěžích začíná. Po loňské napínavé sezóně přichází nová, která přináší řadu velkých změn v jezdeckém složení jednotlivých týmů. Průběh legendární Rallye Monte Carlo můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Shakedown na Rallye Monte Carlo vyhrál Sébastien Ogier

foto

22. ledna 2020 • 19:00

Svůj vstup do nové stáje Toyota Gazoo Racing WRT okořenil Sébastien Ogier vítězstvím na dnešním shakedownu před Rallye Monte Carlo, který se uskutečnil na kompletně suché asfaltové trati nedaleko servisní zóny v Gap. Na pomyslné stupně vítězů jej doprovodili Thierry Neuville a Elfyn Evans.

žádný příspěvek celý článek »

Trojice vozů Toyota Yaris WRC na Rallye Monte Carlo otevírá novou kapitolu

foto

22. ledna 2020 • 12:00

Zbrusu nová jezdecká sestava Sébastien Ogier, Elfyn Evans a Kalle Rovanperä bude usilovat o úspěšné zahájení sezóny s vozy Toyota Yaris WRC na kultovní a náročné Rallye Monte Carlo v rámci letošního světového rallyového šampionátu FIA.

žádný příspěvek celý článek »

Citroën C3 R5 na startu WRC 2020

foto

20. ledna 2020 • 15:00

Citroën Racing pokračuje v účasti ve FIA World Rally Championship ve spolupráci s nejlepšími zákazníky využívajícími vozy C3 R5, počínaje lednovou Rally Monte Carlo přes klasické podniky sezony až po závěrečnou listopadovou rally v Japonsku. Tímto krokem vrcholí dlouholetý vývojový program vozu C3 R5, který započal v roce 2018 s cílem poskytovat zákazníkům maximálně konkurenceschopné auto.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rallye Monte Carlo

foto

13. ledna 2020 • 12:15

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na úvodní podnik letošního seriálu mistrovství světa v automobilových soutěžích, Rallye Monte Carlo. Na tradiční podnik v okolí Gapu a monackého knížectví se přihlásilo 88, přičemž žádná z nich není z České republiky.

žádný příspěvek celý článek »

M-Sport představil design na sezónu 2020

foto

9. ledna 2020 • 17:00

Britský M-Sport World Rally Team představil dnes na výstavě Autosport Show v Birminghamu design svých speciálů pro nadcházející sezónu mistrovství světa v automobilových soutěžích.

žádný příspěvek celý článek »

toplist