www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 14. července 2020, Svátek má Karolína, zítra Jindřich

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Reklama

MČR v rally

Lukáš Frána v Mladé Boleslavi stříbrný

foto

14. července 2020 • 19:30

Nejdelší pauza mezi jednotlivými sezónami v dějinách české rally nijak nepoznamenala chuť do závodění Lukáše Frány. Společně s Pavlem Odvárkou si z prvního podniku letošního roku Rally Bohemia odvezli stříbro ve své třídě.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Bohemia od Dalibora Benycha

foto

14. července 2020 • 14:30

V okolí Mladé Boleslavi a na Liberecku se uskutečnil nezvykle zahajovací díl letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Rally Bohemia. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Na Bohemce bylo k vidění několik generací rychlých Peugeotů

foto

14. července 2020 • 14:00

Konečně jsme se dočkali. Na 47. ročníku Rally Bohemia odstartovalo letošní Sonax MČR v rally a společně s ním také čtvrtý ročník Peugeot Rally Cupu. Kromě cupových „dvěstěosmiček“ byl představen také nový speciál Peugeot 208 Rally4, ryze elektrická verze e-208 a skalní fanoušci rally si užili jízdu nestárnoucího Štěpána Vojtěcha s jeho krásným Peugeotem 206 WRC.

žádný příspěvek celý článek »

Kowax Rally ve spojení s fulneckou akcí Trabant Retro

foto

14. července 2020 • 13:30

Rychlostní zkouška Fulnek, startující v historickém jádru města, nebude jediným spojením Kowax ValMez Rally a Kowax Rallysprintu s tímto místem. Pořadatelský tým Valašky se domluvil na vzájemné propagaci a propojení soutěže s místní akcí Trabant Retro Rally. Jejím centrem bude ve dnech 7. – 9. srpna 2020 restaurace „Na Stovce“ ve Fulneku.

žádný příspěvek celý článek »

Pech s Uhlem vyhráli Rally Bohemia

foto

14. července 2020 • 12:00

EuroOil team s Václavem Pechem a Petrem Uhlem na voze Ford Focus WRC, zvítězili po dramatickém souboji na prestižní Rallye Bohemia. Do úvodního závodu Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích vstoupili se staronovým vozem překvapivým vítězstvím již na první rychlostní zkoušce.

žádný příspěvek celý článek »

Sezónní premiéra v desítce nejlepších

foto

14. července 2020 • 11:00

Jubilejní dvacátý start Vojtěcha Štajfa v legendární soutěži Rally Bohemia, která letos otevřela český šampionát v rally, skončil solidním celkovým výsledkem v první desítce. S navigátorem Františkem Rajnohou přijeli do cíle v Mladé Boleslavi se svým vozem Polo GTI R5 na devátém místě absolutního pořadí.

žádný příspěvek celý článek »

Štrajkujúca prevodovka zastavila Sting Motorsport na Bohemke

foto

13. července 2020 • 18:00

Veľká výzva čakala na súťažnú posádku slovenského Sting Motorsport na 47. Bohemia Rally 2020. Žiaľ, prevodovka povedala stopuž po ôsmych rýchlostných skúškach.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Pech s Uhlem vítězi Rally Bohemia 2020 (+ ohlasy)

foto

12. července 2020 • 20:50

Z prvenství na poslední zkoušce letošní Bohemia Rally se sice raduje Jan Kopecký, ale rozdíl osmi desetin vteřiny neznamená nic jiného než fakt, že absolutními vítězi úvodního podniku Sonax MČR v rally 2020 se stává dvojice Václav Pech - Petr Uhel na Fordu Focus WRC.

žádný příspěvek celý článek »

Kopecký a Hloušek dojeli s vozem Škoda Fabia Rally2 evo na druhém místě

foto

12. července 2020 • 19:55

V pořadí 47. Rally Bohemia znamenala po koronakrizi dlouho očekáváný restart nové sezóny Mistrovství České republiky. Tovární jezdec Jan Kopecký se spolujezdcem Janem Hlouškem dojeli po napínavém souboji na druhém místě těsně za posádkou Václav Pech/Petr Uhel s vozem Ford Focus RS WRC.

žádný příspěvek celý článek »

Závodníci i fanoušci, v listopadu hurá do Klatov!

foto

9. července 2020 • 22:20

Soutěžní sezóna se pomalu rozjíždí a jak naše národní šampionáty, tak i Mistrovství Evropy historických vozů už mají nově sestavené kalendáře. Ve všech figuruje i pošumavské dostaveníčko, v Klatovech se klání soudobých i historických vozů uskuteční 6. - 8. listopadu 2020.

žádný příspěvek celý článek »

Jubilejní start Vojtěcha Štajfa na Rally Bohemia

foto

9. července 2020 • 22:15

Posádka Racing 21 Klokočka Volkswagen týmu Vojtěch Štajf a František Rajnoha odstartují o tomto víkendu ve svém soutěžním vozem Polo GTI R5 do premiérového podniku letošního MČR v automobilových soutěžích, populární Rally Bohemia. Pro Vojtěcha Štajfa to bude jubilejní dvacátý start v této soutěži.

žádný příspěvek celý článek »

L Racing pokračuje v soutěžení ve velkém stylu

foto

9. července 2020 • 22:10

Automobilové preteky a súťaže rely dostali začiatkom leta zelenú. Kalendár sa tak pomaly napĺňa aj v profesionálnom tíme L Racing. Rely v Kopřivniciach strieda veľká 'Bohemka'.

žádný příspěvek celý článek »

Rally Bohemia přeje divákům bezpečné sportovní zážitky

foto

9. července 2020 • 22:05

Organizátoři Rally Bohemia každoročně usilují nejen o kvalitní soutěž pro posádky na trati ale také bezpečnou podívanou pro jejich fanoušky. I v letošním roce jsou tratě rychlostních zkoušek zabezpečeny dle vytvořeného bezpečnostního plánu, který má bezmála 300 stran a byl schválen bezpečnostním delegátem Autoklubu ČR.

žádný příspěvek celý článek »

Škoda Motorsport jde letos poprvé do ostré akce

foto

9. července 2020 • 22:00

Letošní sezona motorsportu se opožděně, ale přece jen rozjíždí. O víkendu odstartoval v Rakousku seriál Grand Prix Formule 1, svoji podobu získal i světový šampionát v automobilových soutěžích WRC. Prvním podnikem domácího rallyového mistrovství bude tradiční červencová Rally Bohemia.

žádný příspěvek celý článek »

Peugeot Rally Cup odstartuje na Bohemce

foto

8. července 2020 • 20:55

Po vynucené a dlouhé pauze se konečně naplno rozjíždí letošní motoristická sezóna. Úvodním podnikem Sonax MČR v rally je nadcházející Rally Bohemia, kde odstartuje také čtvrté pokračování populárního Peugeot Rally Cupu. V roce 2020 cupové posádky v České republice naposledy pojedou s vozem Peugeot 208 R2.

žádný příspěvek celý článek »

toplist