www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 10. dubna 2020, Svátek má Darja, zítra Izabela

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR v rally

Neuvěřitelný počet startujících virtuální Valašky

foto

8. dubna 2020 • 19:40

1. Kowax Valašská online rally ValMez se zúčastní téměř sedm stovek účastníků. To je reakce na unikátní aktivitu pořadatelského týmu Valašské rally ValMez 2020 a největší české RBR komunity NRC.

žádný příspěvek celý článek »

Hannoverský hattrick týmu Racing 21

foto

7. dubna 2020 • 17:00

Již třetí soutěžní vůz Polo GTI R5 v rámci projektu Racing 21 si v minulém týdnu převzal v hannoverském sídle společnosti Volkswagen Motorsport jezdec a manažer týmu Vojtěch Štajf. Racing 21 je tak technicky připraven na sezónu 2020, jejíž zahájení však zatím negativně ovlivňují opatření proti šíření koronaviru Sars-CoV-2.

žádný příspěvek celý článek »

Necelý týden do startu virtuální Valašky

foto

4. dubna 2020 • 14:00

Kowax Valašská online rally ValMez se stává realitou. Aktuálně bylo zveřejněno Zvláštní ustanovení, kde zájemci o start najdou všechny potřebné informace k účasti.

žádný příspěvek celý článek »

Rally spojuje - pomůžeme Vyoralovým?

foto

31. března 2020 • 00:50

Rádi bychom vás požádali o pomoc lidem v těžké životní situaci. Fanoušci rallymohou znát manžele Ladislava a Evu Vyoralovy z exhibičních závodů, kde prohánějí svou krásnou repliku Audi Quattro A2. S tím je asi konec a nemůže za to koronavirus.

žádný příspěvek celý článek »

Kowax Valašská rally ValMez 2020 zatím virtuálně

foto

27. března 2020 • 16:20

E-sport aktivity aktuálně zůstávají jedinou možností uskutečnit automobilovou soutěž. Toho si jsou vědomi i pořadatelé Kowax Valašské rally ValMez. I proto ve spolupráci s největší českou RBR komunitou NRC (Napa RBR Cup) vypisují Kowax Valašská online rally ValMez.

žádný příspěvek celý článek »

48. Rallye Český Krumlov odložena

foto

23. března 2020 • 22:15

Šíření koronaviru a všechna související opatření se dotýkají také příprav Rallye Český Krumlov. S ohledem na vyjádření odpovědných vládních činitelů je už nyní jisté, že z důvodu omezení účasti veřejnosti na hromadných akcích, které by mělo skončit v České republice nejdříve v průběhu června, není možné jihočeský podnik ve dnech 22. a 23. května uspořádat.

žádný příspěvek celý článek »

Samohýl Škoda Team před startem sezony

foto

20. března 2020 • 15:00

Na kvalitní výsledky z loňské premiérové sezony v mistrovství České republiky v rally bude chtít navázat zlínský tým i v letošním roce. V sezoně 2019 se obě posádky Samohýl Škoda Teamu umístily v první osmičce absolutního pořadí domácího šampionátu, letos se pak na přední příčky tabulky mistrovství ČR chce posunout především dvojice Mirek Jakeš a Petr Machů.

žádný příspěvek celý článek »

Teď bojujeme na důležitější frontě

foto

20. března 2020 • 11:00

Původně jsme chtěli v této době zveřejnit velkou tiskovou zprávu o záměrech a plánech Vančík motorsport pro tuto sezonu i pro léta budoucí. Chtěli jsme veřejnosti představit novou strukturu týmu i nové sportovní náčiní. Chtěli jsme představit cíle a program dlouhodobé spolupráce s naším novým jezdcem Dominikem Stříteským a s novými partnery.

žádný příspěvek celý článek »

Enge Racing v roce 2020 na českých tratích MČR HA hned se dvěma vozy

foto

19. března 2020 • 13:00

Jistě jste se po přečtení nadpisu zasnili v možnosti rodinného souboje Engových. Přeci jen vidět při jednom závodě proti sobě Břetislava a Tomáše Engeho by bylo více než zajímavé. Do letošní sezóny sice Enge Racing vyrazí skutečně se dvěma vozy, ale v nové jezdecké sestavě, kdy posádky budou tvořit Tomáš Enge a Lucka Engová a nově Milan Poživil s Richardem Nesvadbou.

žádný příspěvek celý článek »

Rexteam otestoval novou soutěžní techniku

foto

18. března 2020 • 08:00

První test soutěžní sezóny 2020 má za sebou besedický Rexteam. Několik týdnů strávených důkladnou repasí vozu Škoda Fabia R5 uteklo velmi rychle a natěšený tým tak mohl svou novou zbraň poprvé otestovat na uzavřené trati. Stalo se tak v sobotu 14. března v prostorách známého testovacího areálu AdventureLand v Bělé pod Bezdězem.

žádný příspěvek celý článek »

Pech představuje závodní vůz na sezónu 2020

foto

16. března 2020 • 12:00

Prakticky celou zimu udržovala posádka EuroOil teamu Václav Pech jun. – Petr Uhel své fanoušky a širokou motoristickou veřejnost v napětí, se kterým vozem pojede letošní Mistrovství ČR v rallye.

žádný příspěvek celý článek »

Klatovské soutěže odloženy

foto

16. března 2020 • 11:45

S ohledem na vývoj uplynulých dnů rozhodl organizační výbor 29. Historic Vltava Rallye a 55. Rallye Šumava Klatovy o odložení obou soutěží. V tuto chvíli se jedná o jejich přesunutí na termín v druhé polovině roku 2020, nicméně nejasná současná situace zatím nedovoluje být konkrétnější.

žádný příspěvek celý článek »

DH Racing s novými tvářemi za volantem a změny v týmové režii

foto

14. března 2020 • 20:00

Vozy týmu DH Racing jsme byli doposavad zvyklí vídat na rallyových tratích v podání úspěšné posádky Petr Krajča – Jan Houšť. Ta však letos mění v týmu své pozice a s týmovými vozy pojedou známé tváře David Suchařípa, Lukáš Langmajer a Tomáš Hauptvogel.

žádný příspěvek celý článek »

Kowax Valašská Rally ValMez 2020 se v dubnovém termínu neuskuteční

foto

12. března 2020 • 17:10

V návaznosti na dnešní rozhodnutí vlády ohledně nákazy koronavirem, dalšího omezení kulturních, společenských a sportovních akcí se s definitivní platností zastavuje příprava 39. ročníku Kowax Valašské rally ValMez 2020. Soutěž se tak neuskuteční v plánovaném termínu 3. - 5. dubna 2020. Se všemi dotčenými stranami však hledáme východisko z této situace, o kterém budeme veřejnost posléze informovat.

žádný příspěvek celý článek »

Zrušeno testování soutěžních vozidel

foto

12. března 2020 • 16:40

S ohledem na přijatá opatření vládou ČR se testování vozidel s registrační značkou neuskuteční v předem plánovaných termínech 14. - 15. 3. a 27. - 29. 3. 2020. O náhradních termínech bude Autoklub České republiky včas informovat.

žádný příspěvek celý článek »

toplist