www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 8. března 2021, Svátek má Gabriela, zítra Františka

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

Fotogalerie z Traiva Cupu od Radima Pustějovského

foto

6. března 2021 • 21:00

Dnes se na polygonuá v Kopřivnici uskutečnil další závod ze série Traiva Cupu, který řada jezdců využívá pro otestování techniky před novou sezónou. Průběh této akce si můžete prohlédnout prostřednictvím snímků od našeho redakčního spolupracovníka Radima Pustějovského.

žádný příspěvek celý článek »

Testovací zkouška na Šternbersku se odkládá

foto

22. února 2021 • 10:00

Pořadatelský tým Futures Contproduct Rally Morava, která úspěšně proběhla na začátku října 2020 a pomyslně zakončila loňskou domácí sezónu, věřil v brzké pokračování svých aktivit. Na začátek března (12. – 15. 3.) naplánoval testovací zkoušku, jako šanci pro posádky rozjet se před startem nové sezóny na „Valašce“.

žádný příspěvek celý článek »

Classic Challenge, nový seriál setinových rallye veteránů

foto

16. února 2021 • 08:00

Pořadatelé veteránských setinových rallye mají napilno. I když běžné dění kolem nás je už dlouhé měsíce výrazně omezené, organizátoři nově vzniklého seriálu Classic Challenge 2021 jsou optimisté a své soutěže připravují na původně avizované termíny.

žádný příspěvek celý článek »

Motory zhasly, historické Monte je zrušeno

foto

16. ledna 2021 • 09:00

Rekordně početnou skupinu českých zástupců plánoval na 24. ročník Rallye Monte-Carlo Historique vyslat ČK motorsport. Na trati legendární soutěže se měly v barvách jihočeského týmu představit čtyři tuzemské a navíc ještě dvě zahraniční posádky. Během finálních příprav však všechny zaskočila zpráva od pořadatelů z monackého autoklubu – oblíbená rallye se v roce 2021 neuskuteční.

žádný příspěvek celý článek »

Nová setinová rally na Valašsku

foto

14. ledna 2021 • 08:00

Setinové rally pro veterány a klasické vozy jsou díky doprovodným zážitkovým programům stále populárnější. Dosud opomíjená východní část České republiky se hlásí o slovo prvním ročníkem Moravian Wallachia Classic. Pořadatelé zahájili příjem přihlášek a do konce února nabízejí zvýhodněné startovné.

žádný příspěvek celý článek »

Další Engeho milník v bohaté kariéře, aneb Rallye Dakar 2021

foto

2. ledna 2021 • 15:00

Je jen málo světových jezdců, kteří se mohou pochlubit, že během své kariéry usedli v oficiálních závodech jak do monopostu formule 1, rallyového speciálu, okruhového vozu a prototypu, ale také do formule série IndyCar. Vlastně jediným, kdo mne napadá, je Fernando Alonso, který ale nikdy nestartoval v klasické rallye.

žádný příspěvek celý článek »

toplist