www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 23. června 2021, Svátek má Zdeňka, zítra Jan

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

Fotogalerie z Rally Velenje od Marka Pléhy

foto

9. června 2021 • 18:00

O posledním květnovém víkendu se uskutečnila Rally Velenje, první soutěž slovinského šampionátu a po třech zrušených soutěžích také první závod Mitropa Rallye Cupu. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Marka Pléhy.

žádný příspěvek celý článek »

Star Rally Historic se pojede poprvé ve třech dnech

foto

5. června 2021 • 07:00

Pevnou součástí barumky je v posledních letech neodmyslitelně Star Rally Historic. Letos čeká tuto oblíbenou rally, která vyrostla do plnohodnotného podniku a pevný pilíř českého šampionátu historiků, při třináctém ročníku velká premiéra. Pojede se tři dny od pátku do neděle a soutěž se vrací s umístěním centra zpět do krajského města Zlína. Diváci se mohou těšit opět na demonstrační jízdu Rally Legend.

žádný příspěvek celý článek »

Virtuální Krumlov vyslal Štěpána Pauláta do průběžného vedení (+VIDEO)

foto

3. června 2021 • 18:00

Druhou soutěží aktuální sezony SONAX MMČR v Online Rally se v polovině května stala eSport Rallye Český Krumlov. Druhý ročník jihočeské soutěže přivítal kvalitní startovní pole více než 250 jezdců, s náročnou tratí si však úspěšně poradila méně než polovina z nich.

žádný příspěvek celý článek »

Online Lak Racing Plzeň novinkou v kalendáři

foto

2. června 2021 • 20:30

Třetím dějstvím SONAX MMČR v Online Rally sezony 2021 bude soutěž, která je letošní novinkou jak v reálných rallysprintech, tak mezi virtuálními soutěžemi – Online Lak Racing Rallye Plzeň. Za pořádáním podniku Autoklub Rallysprintsérie, stejně jako nově zařazené virtuální soutěže stojí Auto rallye klub Plzeň v AČR.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Motor-Sport Team absolútnym víťazom 48. Rallye Tatry 2021

foto

2. června 2021 • 09:00

Absolútnym víťazstvom na 48. Rallye Tatry 2021 slovenský Rufa Motor-Sport Team spoločne s poľskou posádkou Grzegorz Grzyb – Michal Poradzisz potvrdilúlohu favorita.

žádný příspěvek celý článek »

Tatry sa pôjdu bez divákov a mestského okruhu

foto

27. května 2021 • 11:00

Najstaršia automobilová súťaž na Slovensku, 48. ročník Rallye Tatry Slovakia, sa uskutoční v nastávajúcom víkende 28. - 30. mája v okolí Popradu, Spišskej Novej Vsi a Kežmarku bez divákov. Pandemická situácia vzhľadom k chorobe covid-19 na Slovensku, aj napriek značnému uvoľneniu opatrení, ešte nedovoľuje prítomnosť divákov na rýchlostných skúškach a v servisnej zóne.

žádný příspěvek celý článek »

Na rally pod Tatrami sa prihlásilo vyše sto posádok

foto

26. května 2021 • 08:00

Nezvyčajne vysoký počet posádok prejavil záujem štartovať v tomto roku na najstaršej slovenskej automobilovej súťaži 48. ročníku Rallye Tatry Slovakia v Poprade, ktorý sa uskutoční v termíne 28. - 30. mája 2021. Usporiadatelia z AOS klub Poprad hlásia na zozname prihlásených 76 posádok zo Slovenska, Českej republiky, Poľska a Maďarska.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Historic Vltava Rallye od Lukáše Urbaníka

foto

17. května 2021 • 16:00

V netradičním květnovém víkendu se v okolí Klatov neuskutečnila jen Šumava, ale také Historic Vltava Rallye. Přestože se kvůli covidovým problémům s cestováním a termínovou kolizí s Targa Florio sešla méně početná konkurence ze zahraničí, i tak bylo nač koukat. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Lukáše Urbaníka.

žádný příspěvek celý článek »

Evropské body i pódium v domácím šampionátu historiků

foto

11. května 2021 • 11:00

Premiérový start týmu Racing21 v rámci 29. Historic Vltava Rallye zakončila posádka Vojtěch Štajf – Vladimír Zelinka na voze Opel Kadett C GT/E pátým místem absolutního pořadí a tím také pódiovým umístěním v několika hodnoceních šampionátů, kategorie i třídy.

žádný příspěvek celý článek »

Druhý ročník eSport Rallye Český Krumlov startuje

foto

10. května 2021 • 23:15

Tento týden je ve virtuálním prostředí na programu druhý podnik SONAX Mistrovství České republiky v rally, kterým bude jihočeská eSport Rallye Český Krumlov. Za jejím konáním stojí zkušený českokrumlovský tým ČK motorsport, který v jihočeském regionu pořádá reálnou Rallye Český Krumlov a řadu dalších motoristických akcí.

žádný příspěvek celý článek »

Informácie pre zahraničné posádky na Rallye Tatry Slovakia

foto

10. května 2021 • 22:00

Organizačný výbor najstaršej slovenskej automobilovej súťaže Rallye Tatry Slovakia pracuje na plné obrátky. Do štartu 48. ročníka, ktorý sa uskutoční v termíne 28. - 30. mája s centrom v Poprade zostáva mesiac. Súťaž budú kvôli celosvetovej pandémii covid-19 sprevádzať prísne epidemiologické opatrenia a nariadenia Vlády Slovenskej republiky. Nasledujúca tlačová správa je určená predovšetkým pre posádky a súťažné tímy zo zahraničia.

žádný příspěvek celý článek »

Historickou 'Vltavu' ovládl 'Zippo'

foto

9. května 2021 • 10:50

29. Historic Vltava Rallye dojela do svého cíle, drtivým finišem si prvenství v ní vybojovala italská dvojice Andrea 'Zippo' Zivian - Denis Piceno s vozem Audi Quattro.

žádný příspěvek celý článek »

Premiéra v evropském šampionátu historických vozů

foto

6. května 2021 • 08:30

Soutěžní tým Racing21 zažije o nadcházejícím víkendu svůj premiérový start v rámci FIA European Historic Rally Championship. Posádka Vojtěch Štajf – Vladimír Zelinka na voze Opel Kadett C GT/E odstartuje na 29. ročníku Historic Vltava Rallye.

žádný příspěvek celý článek »

Dennis Zeťák podruhé ovládl virtuální Kopnou (+VIDEO)

foto

2. května 2021 • 19:40

Druhá sezona SONAX Mezinárodního mistrovství České republiky v Online Rally se rozjela začátkem dubna při 2. RALLYSERVICE.CZ Online Rally Kopná, která byla prvním ze sedmi letošních plánovaných podniků. Seriál odehrávající se ve hře Richard Burns Rally a na online pluginu RBR Czech i v letošním roce přilákal několik stovek jezdců.

žádný příspěvek celý článek »

Pod Tatrami aj významné európske preteky Regularity

foto

1. května 2021 • 18:00

Ako samostatná súťaž sa pod Tatrami uskutoční v rámci tradičnej popradskej rally v termíne 28. - 30. mája podujatie vysokého rangu s názvom FIA Európska trofej v rally pravidelnosti historických automobilov (FIA Trophy for Historic Regularity Rally) - 2. Rallye Tatry Slovakia Regularity 2021.

žádný příspěvek celý článek »

toplist