www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 30. listopadu 2021, Svátek má Ondřej, zítra Iva

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Ostatní soutěže

SOUHRN: Mikuláš uzavřel domácí sezonu v rally, vítězem se stal Bisaha

foto

28. listopadu 2021 • 15:20

Do cílové mety zdárně dojel 11. ročník VHS Mikuláš Rally 2021 ve Slušovicích, tradiční volný podnik na závěr sezony zapsaný v kalendáři Autoklubu České republiky. Vítězem letošního ročníku se stala posádka Ondřej Bisaha, Jakub Navrátil na voze Hyundai i20 R5.

žádný příspěvek celý článek »

XXVI. TipCars Pražský Rallysprint se musí znovu odložit

foto

26. listopadu 2021 • 10:00

Už necelý týden zbýval k odstartování TipCars Pražského Rallysprintu, když opět promluvila vyšší moc a 26. ročník oblíbené autoshow konané ve vánočně naladěné Praze se podruhé odkládá.

žádný příspěvek celý článek »

Mikuláš Rally ve Slušovicích se pojede již tuto sobotu

foto

25. listopadu 2021 • 22:15

11. ročník VHS Mikuláš Rally Slušovice má na semaforu zelenou. Tradiční loučení s motoristickou sezonou na Moravě proběhne v termínu 26. – 27. listopadu 2021. Pořadatelé z Rallysprint Klubu v AČR v Podkopné Lhotě připravili pro soutěžní posádky na poslední listopadovou sobotu opět oblíbenou okruhovou rychlostní zkoušku kolem slušovické dostihové dráhy, ale i náročný úsek z Trnavy do Kašavy.

žádný příspěvek celý článek »

Mikuláš nabízí kvalitní seznam přihlášených posádek

foto

25. listopadu 2021 • 18:00

Pořadatelé z Rallysprint klubu v AČR Podkopná Lhota hlásí téměř naplněný seznam přihlášených posádek na 11. ročník VHS Mikuláš Rally Slušovice. Tradiční loučení s motoristickou sezonou na Moravě se uskuteční v termínu 26. – 27. listopadu 2021 a přilákalo celkem 64 posádek z České republiky, Slovenska a Polska.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye W4 od Marka Pléhy

foto

23. listopadu 2021 • 19:20

Ještě jednou se obrazem vracíme rakouského Hornu, kde se uskutečnil poslední letošní závod rakouského mistrovství, tedy Rallye W4. Atmosféru populární rally si můžete připomenout prostřednictvím dalších snímků, které na místě pořídil Marek Pléha

žádný příspěvek celý článek »

Jantar Team s Tomášem Engem nejlepší R5 na Setkání mistrů

foto

23. listopadu 2021 • 18:50

Premiérová účast Jantar Teamu na Global Assistance Setkání mistrů 2021 na autodromu v Sosnové u České Lípy dopadla nad očekávání skvěle. Tomáš Enge na Škodě Fabia Rally2 EVO zvítězil mezi vozy Rally2.

žádný příspěvek celý článek »

Závěrečným vítězstvím k evropskému titulu

foto

23. listopadu 2021 • 18:45

Posádka týmu ACCR Racing21 Vojtěch Štajf a Vladimír Zelinka získala titul mistrů Evropy ve skupině 2 v rámci letošního seriálu FIA European Historic Rally Championship.

žádný příspěvek celý článek »

Príkladné športové gesto Laca Mokrana

foto

23. listopadu 2021 • 18:15

Nestáva sa často, aby sa posádky samé vzdali svojej pozície. O to väčšiu športovú aj ľudskú hodnotu, v dnešnej ťažkej dobe krízy morálky, má toto príkladné športové gesto topoľčianskej posádky Laca Mokrana a Jula Kováča.

žádný příspěvek celý článek »

Mikuláš Rally ve Slušovicích se pojede již pojedenácté!

foto

16. listopadu 2021 • 01:00

Letošní mistrovská sezona v automobilových soutěžích dojela v Českém Krumlově úspěšně do cílové mety. V samotném závěru roku se konají volné exhibiční podniky a jedním z nich bude 11. VHS Mikuláš Rally Slušovice. Tradiční loučení s motoristickou sezonou na Moravě se uskuteční v termínu 26. – 27. listopadu 2021. Pořadatelé z Rallysprint Klubu v AČR v Podkopné Lhotě připravili pro fanoušky opět oblíbenou okruhovou rychlostní zkoušku kolem slušovické dostihové dráhy, ale i náročný úsek z Trnavy do Kašavy.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye W4 od Dalibora Benycha

foto

10. listopadu 2021 • 12:00

O uplynulém víkendu se v okolí rakouského Hornu uskutečnil poslední závod tamějšího národního šampionátu, Rallye W4, který byl dříve povědomý pod názvem Waldviertel Rallye či ještě dříve Semperit Rallye. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye W4 od Jörga Ullmanna

foto

9. listopadu 2021 • 13:00

O uplynulém víkendu se v okolí rakouského Hornu uskutečnil poslední závod tamějšího národního šampionátu, Rallye W4, který byl dříve povědomý pod názvem Waldviertel Rallye či ještě dříve Semperit Rallye. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněna zvláštní ustanovení na VHS Mikuláš Rally Slušovice

foto

8. listopadu 2021 • 16:30

Jedním z tradičních zakončovacích podniků soutěžácké sezóny bude po roční nucené pauze způsobené koronavirem VHS Mikuláš Rally Slušovice, která se uskuteční o posledním listopadovém víkendu. Organizátoři dnes zveřejnili schválené zvláštní ustanovení.

žádný příspěvek celý článek »

XXVI. TipCars Pražský Rallysprint láká na techniku z mistrovství světa

foto

8. listopadu 2021 • 08:00

Už za necelý měsíc v Praze odstartuje tradiční TipCars Pražský Rallysprint a oslaví tak svůj 26. ročník. Stejně jako každý rok, i tentokrát se dočkáme velmi atraktivního startovního pole, v sobotu 4.12.2021 by se na trať měla vydat i nejšpičkovější technika.

žádný příspěvek celý článek »

Startuje FIA Rally Star CZ pro nové talenty!

foto

3. listopadu 2021 • 09:45

FIA Rally Star je celosvětovým programem hledání talentů v rally Mezinárodní automobilové federace FIA organizovaný ve spolupráci s národními federacemi. Do letošního premiérového ročníku se vedle více než 30 zemí zapojila také Česká republika prostřednictvím Autoklubu České republiky.

žádný příspěvek celý článek »

Virtuální šampionát vyvrcholí na Rentor Partr Online Rally Vsetín

foto

1. listopadu 2021 • 23:50

Druhá sezona oficiálního mistrovství ve virtuálních rally míří do svého finále. Závěrečnou tečku za BIG SHOCK! MMČR v Online Rally ročníku 2021 napíše nově zařazená Rentor Partr Online Rally Vsetín, za jejíž organizací stojí identický pořadatelský tým jako u právě uplynulé vsetínské sprintrally.

žádný příspěvek celý článek »

toplist