www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 22. ledna 2022, Svátek má Slavomír, zítra Zdeněk

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Mistrovství­ světa

Sledujte výsledky Rallye Monte Carlo ON LINE

foto

20. ledna 2022 • 07:00

Je to konečně tady, nová sezóna mistrovství světa v automobilových soutěžích začíná. Opět se začíná na legendární Rallye Monte Carlo, které bude mít letos centrum pouze přímo v Monacu. Navíc se představí i nové hybridní speciály Rally1, které nahrazují vozy WRC. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Agrotec Czech Abarth Team vyráží na Monte

foto

15. ledna 2022 • 11:00

Seriál mistrovství světa stojí před svou další kapitolou. Ta se začala psát v roce 1973, o jezdecký titul se pak bojuje od sezóny 1977. Od těchto let nebyla slavná Rallye Monte Carlo ve světovém kalendáři jen třikrát, v letech 2009–2011. Od roku 2012 je zpět a tradičně patří k první prověrce nové techniky a špičkových soutěžních posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rallye Monte Carlo

foto

10. ledna 2022 • 13:00

Již příští týden začne nejen nová sezóna mistrovství světa v automobilových soutěžích, ale také nová éra soutěžních speciálů nejvyšší kategorie. Organizátoři tradičního zahajovacího podniku Rallye Monte Carlo dnes konečně zveřejnili seznam přihlášených posádek.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Černý míří na mistrovství světa rally společně s Jantar Teamem

foto

3. ledna 2022 • 12:00

Jan Černý se pro letošní sezónu stal pilotem slovenského Jantar Teamu. Společně plánují dlouholetý program, který by měl vyvrcholit startem na slavné Dakar Rally. Hlavním cílem spolupráce je start na Mistrovství světa v rallye a v první společné sezóně se chtějí ukázat v co nejlepším světle a bojovat o přední pozice v kategorii WRC3 s novým vozem Ford Fiesta Rally3.

žádný příspěvek celý článek »

Zveřejněn předběžný kalendář MS 2022

foto

17. října 2021 • 17:30

Promotér mistrovství světa dnes oznámil plánovaný kalendář soutěží na nadcházející sezónu. Opět se většina soutěží uskuteční výhradně v Evropě, kalendář vesměs kopíruje letošní ročník. Vypadávají náhrandí podniky (Arctic, Ypres, Monza), namísto Chile se dostává Nový Zéland. A místo Walesu nejspíš bude Severní Irsko.

žádný příspěvek celý článek »

toplist