www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 29. září 2022, Svátek má Michal, zítra Jeroným

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

Mistrovství­ Evropy

Posledním závodem mistrovství Evropy bude RallyRACC Catalunya-Costa Daurada

foto

1. srpna 2022 • 12:30

Po vyřazení Maďarska ze strany FIA se nový promotér mistrovství Evropy, společnost WRC Promoter GmbH, pokoušel sehnat náhradní závěrečný podnik šampionátu. To se mu ani po dlouhých měsících nepodařilo a tak přichází se záchrannou variantou v podobě 'světové' RallyRACC Catalunya-Costa Daurada.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Překvapivým vítězem Rally di Roma Capitale se stal Damiano De Tommaso

foto

29. července 2022 • 18:00

Překvapivým vítězem letošní Rally di Roma Capitale se stal šestadvacetiletý Damiano De Tommaso, když využil zaváhání či technických problémů svých nejvážnějších konkurentů o titul italského šampiona. Na stupně vítězů jej doprovodili Simone Campedelli a po strhujícím souboji s Llarenou i Yoann Bonato.

žádný příspěvek celý článek »

Závěr jako ze žurnálu

foto

29. července 2022 • 12:00

Necelé dvě stovky kilometrů na klikatých cestách, radost z vyrovnané partie s evropskou špičkou, ale také výsledek, který ani zdaleka neodpovídá předvedenému nasazení. Tak lze zhodnotit účinkování Filipa Mareše, Radovana Buchy a jejich Škody Fabie Rally2 Evo na Rally di Roma Capitale, která byla šestým dílem evropského šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Daniel Polášek polyká evropské kilometry

foto

18. července 2022 • 17:30

Už tři závody juniorského evropského šampionátu má letos za sebou zlínský jezdec Daniel Polášek. A s navigátorkou Kateřinou Janovskou je už o tomto víkendu čeká další výzva, s vozem Ford Fiesta Rally4 se představí na asfaltové Rally di Roma Capitale.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally di Roma Capitale

foto

16. července 2022 • 12:00

Mistrovství Evropy se po dvou šotolinových soutěžích vrátí zpět na asfaltový povrch, tentokráte na rozpálené italské cesty. Koncem příštího týdne se totiž uskuteční jubilejní desátý ročník Rally di Roma Capitale a jak naznačuje zveřejněný seznam přihlášených posádek, bude se nač dívat.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Martins Sesks suverénně opanoval Tet Rally Liepaja

foto

5. července 2022 • 20:00

Tři týdny po polské soutěži pokračuje mistrovství Evropy v automobilových soutěžích dalším závodem na rychlé šotolině. Tentokrát se posádky přesunuly do Pobaltí, kde se uskuteční další ročník Tet Rally Liepaja. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Tet Rally Liepaja

foto

27. června 2022 • 10:00

Krátce po Rally Poland pokračuje mistrovství Evropy v automobilových soutěžích další rychlou šotolinou. Tentokráte se posádky přesunou více na sever do Pobaltí, kde se uskuteční další ročník Tet Rally Liepaja. Seznam přihlášených posádek je tentokrát slabší, než v minulých letech, i tak se ale bude nač dívat.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Rally Poland opanoval domácí Miko Marczyk

foto

13. června 2022 • 15:30

Po měsíční pauze opět pokračuje mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Posádky se tentokrát vydají na písečné šotolinové tratě v okolí Mazurských jezer, které zkropily v posledních dnech vydatné deště. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Rally Islas Canarias vyhrál Nil Solans

foto

16. května 2022 • 18:00

Španělský jezdec Nil Solans dokázal zvítězit v Rally Islas Canarias a připsal si tak letos již druhé vítězství v soutěži ME. Neskutečně vyrovnaný souboj o druhé místo musel rozhodnout až Llarenův rychlejší čas na RZ 2, který tím přeskočil povětšinu závodu rychlejšího Yoanna Bonata.

žádný příspěvek celý článek »

Rufa Motor-Sport a Grzyb cieľ FIA ERC Rally Islas Canarias nevideli

foto

16. května 2022 • 08:00

Vystúpenie slovenského Rufa Motor-Sport Teamu s posádkou Grzegorz Grzyb – Kamil Kozdroń v rámci FIA ERC Rally Islas Canarias nebolo zlé, žiaľ skončilo predčasne.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Azores Rallye od Svena Kolluse

foto

10. května 2022 • 12:00

Již tento týden bude pokračovat letošní seriál mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Dnes se ještě vrátíme ke druhému závodu, ikonické Azores Rallye, která se opět uskutečnila na ostrově Sao Miguel. Průběh soutěže si připomeneme prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rally Serras de Fafe - Felgueiras - Cabreira e Boticas od Svena Kolluse

foto

5. května 2022 • 09:00

Již příští týden bude pokračovat letošní seriál mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Dnes se ještě vrátíme k prvnímu závodu, který nesl nesmyslně dlouhý název Rally Serras de Fafe - Felgueiras - Cabreira e Boticas a nesl se ve znamení extrémně špatného počasí. Průběh soutěže si připomeneme prostřednictvím snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rally Islas Canarias

foto

3. května 2022 • 17:00

Třetím podnikem letošního mistrovství Evropy bude první asfaltový podnik sezóny, Rally Islas Canarias. Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek, který je poněkud chudší, než bývalo zvykem a opět chybí průběžný lídr mistrovství Evropy. Naopak sestava jezdců ERC4 i juniorů je více než zajímavá.

žádný příspěvek celý článek »

Vlčák: Náš tým láká kořist z mistrovství Evropy

foto

28. dubna 2022 • 13:00

Speciály z dílen stáje Hyundai KowaxRacing jsme zvyklí vídat ve výsledkových listinách vždy nahoře, ať už za jejich volantem sedí kdokoliv. Martin Vlček se spolujezdkyní Markétou Skácelovou však zahájili novou sezonu poněkud netradičně vzhůru nohama. Mohl za to krizový moment na úvodní rychlostní zkoušce Kowax Valašská rally ValMez, po kterém museli týmovou „í-dvacítku“ vracet do hry obětaví diváci.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: Azores Rallye vyhrál po neskutečném finiši Efren Llarena

foto

1. dubna 2022 • 18:00

Pouhé dva týdny po svém zahajovacím podniku pokračuje seriál mistrovství Evropy v Portugalsku, tentokráte na exotickém ostrově Sao Miguel uprostřed Atlantského oceánu, kde se uskuteční legendární Azores Rallye. Průběh soutěže můžete sledovat ŽIVĚ společně se serverem AutoSport.CZ.

žádný příspěvek celý článek »

toplist