www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 1. června 2020, Svátek má Laura, zítra Jarmil

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

Mistrovství Evropy 2011

Lotus Exige R-GT je připravený na testy

foto

15. prosince 2011 • 22:00

Připravy vozu Lotus Exige R-GT pro vstup do světa automobilových soutěží jsou v plném proudu. V nejbližších dnech by měly proběhnout premiérové testy tohoto speciálu, který by měl být první vlaštovkou třídy 4.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye du Valais od Františka Duška

foto

1. listopadu 2011 • 15:40

Závěrečným dílem letošního mistrovství Evropy byla Rallye du Valais. Na jihozápad Švýcarska do okolí Valais se vydal i náš stálý redakční spolupracovník František Dušek, jehož snímky z nádherné krajiny v podhůří i samotném centru Walliských Alp si můžete dnes prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Rallye du Valais vyhrál Laurent Reuche, Antonín Tlusťák dojel třetí

foto

31. října 2011 • 14:40

Tradičně posledním závodem mistrovství Evropy byla švýcarská Rallye du Valais. Prvenství si připsal Laurent Reuche, který tak vybojoval titul švýcarského šampiona. Rozhodlo se i o stupních vítězů v konečném hodnocení ME.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye du Valais od Františka Duška

foto

28. října 2011 • 23:00

V těchto dnech probíhá na jihozápadě Švýcarska poslední díl letošního ročníku mistrovství Evropy. Na Rallye du Valais se vydal i náš stálý redakční spolupracovník František Dušek, jehož snímky ze shakedownu a první etapy si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Sloučí se IRC a mistrovství Evropy?

foto

24. října 2011 • 08:00

Již delší dobu se hovoří o tom, že by se měly seriály Intercontinental Rally Challenge a mistrovství Evropy spojit. Teprve v těchto dnech k problematice sloučení šampionátů oficiálně promluvil zástupce jedné ze zainteresovaných stran.

příspěvků: 4 celý článek »

Luca Rossetti vyhrál Antibes a přiblížil se k obhajobě titulu

foto

19. října 2011 • 09:00

Italský jezdec Luca Rossetti vyhrál předposlední díl letošního seriálu mistrovství Evropy, francouzskou Rallye Antibes Côte d’Azur. Díky tomu se přiblížil k obhajobě svého loňského titulu, což se doposud podařilo pouze Bernardu Darnischovi na konci sedmdesátých let.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rallye du Valais

foto

19. října 2011 • 07:00

Posledním dílem letošního mistrovství Evropy bude Rallye du Valais. Na startu se nakonec nepředstaví Pieter Tsjoen, protože M-Sportu se nepodařilo naladit mapu na motor Fordu Fiesta RRC pro vyšší nadmořské výšky ve Švýcarsku.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rallye Antibes od Františka Duška

foto

17. října 2011 • 02:00

V posledních dnech se přední posádky mistrovství Evropy proháněly po legendárních tratích v horách nad Azurovým pobřežím nedaleko Nice. Na Rallye Antibes Cote d'Azur zamířil i náš stálý redakční spolupracovník František Dušek, jehož snímky si dnes můžete prohlédnout.

žádný příspěvek celý článek »

Tlusťák má nakročeno na třetí místo v Evropě

foto

15. října 2011 • 13:00

Posádka Czech National Team Antonín Tlusťák, Jan Škaloud na voze Škoda Fabia Super 2000 se propracovala po dalších soutěžích seriálu FIA Mistrovství Evropy v rally 2011 (ERC) na třetí místo v průběžném hodnocení. Zádveřický jezdec dojel druhý v rámci evropského hodnocení na asfaltové soutěži Rally Príncipe de Asturias ve Španělsku a na šotolinovém podniku Rajdu Polski skončil čtvrtý.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rallye Antibes

foto

6. října 2011 • 14:40

Předposledním dílem letošního mistrovství Evropy v automobilových soutěžích bude již koncem příštího týdne francouzská Rallye Antibes. Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek, které se vydají na tratě známé z Rallye Monte Carlo.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Rajdu Polski od Dominika Kalamuse

foto

28. září 2011 • 15:15

Víkendový Rajd Polski se uskutečnil na severovýchodě Polska v olasti Mazurských jezer. Jak to na rychlých pískových rychlostních zkouškách vypadalo můžete shlédnout na snímcích našeho redakčního spolupracovníka Dominika Kalamuse.

žádný příspěvek celý článek »

Rajd Polski vyhrál Kajetan Kajetanowicz

foto

28. září 2011 • 13:30

O uplynulém víkendu se na severováchodě Polska uskutečnil další díl letošního mistrovství Evropy, Rajd Polski. Šotolinový závod opanovali domácí jezdci, po napínavém souboji byl nakonec nejrychlejší Kajetan Kajetanowicz.

žádný příspěvek celý článek »

Rallye Príncipe de Asturias kořistí Alberta Hevii

foto

14. září 2011 • 17:30

Letošní ročník Rallye Príncipe de Asturias vyhrál pilot španělské Škody Alberto Hevia, nejrychlejší na trati však byl vítěz národního šampionátu Miguel Fuster, který startoval za volantem supercupového Porsche 911 GT3.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Rajd Polski

foto

14. září 2011 • 16:00

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených posádek na další díl letošního seriálu mistrovství Evropy, kterým bude o třetím zářiovém víkendu legendární šotolinový podnik u našich severních sousedů - Rajd Polski.

žádný příspěvek celý článek »

Fotografie ze druhé etapy Asturias

foto

12. září 2011 • 14:50

Automobilovými soutěžemi doslova jiskřící víkend se kromě Třebíře, Maďarska a Austrálie zaměřuje také na severozápad Španělska, kde se v okolí Ovieda jede další soutěž seriálu FIA ME. Kolem trati Rallye Príncipe de Asturias se pohybuje také František Dušek a vy si nyní můžete prohlédnou jeho fotky ze závěrečné etapy.

žádný příspěvek celý článek »

toplist