nejnovější | novější [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | … ] starší

Jaromír Tomaštík a Martin Vlček ve Vsetíně úspěšní

foto

2. listopadu 2010 • 15:20

Tři subaru a dvě mitsubishi – taková byla sestava JT Říha group rally teamu při Alza.cz – Partr Rally Vsetín 2010. Cílovou rampou nakonec projeli ti nejzkušenější. Jaromír Tomaštík bodoval 11. místem a Martin Vlček urval dva body v absolutní klasifikaci za 14. místo.

žádný příspěvek celý článek »

Orsák ve Vsetíně dosáhl na titul ve skupině N

foto

2. listopadu 2010 • 15:10

Závěrečná soutěž rallysprintového šampionátu Rally Vsetín byla poslední letošní příležitostí získat mistrovské body. Za příjemného slunečného počasí pozdního babího léta se na Valašsku bojovalo do posledního kilometru především o bronzovou příčku. Jedním z aktérů strhující bitvy byl Jaroslav Orsák. I když souboj s Petákem nakonec o 1,6 s prohrál, mohl se radovat ze zisku titulu ve skupině N a třídě N4.

Melichárek s Lancerom WRC zvíťazil vo Vsetíne

foto

2. listopadu 2010 • 14:40

Pre slovenský Melico Racing Team mala byť pôvodne súťaž vo Vsetíne prípravou na záverečné podujatie slovenského šampionátu, no nakoniec na túto súťaž cestovali chlapci s cieľom dobre si zajazdiť a užiť si čo najviac poslednú súťaž tohtoročnej sezóny a zároveň sa odvďačiť fanúšikom za doterajšiu podporu.

Fotogalerie z alza.cz - Partr Rally Vsetín od Bronislava Končitíka

foto

2. listopadu 2010 • 14:00

Ještě jednou se vrátíme k závěrečnému rallysprintu letošní sezóny, alza.cz - Partr Rally Vsetín. Poslední letošní mistrovská soutěž se uskutečnila na osvědčených tratích kolem přehrady Bystřička. Akce se zúčastnil i náš redakční spolupracovník Bronislav Končitík, jehož snímky si můžete právě prohlédnout.

Peták získal ve sprintech bronz

foto

25. října 2010 • 22:30

Úspěšně zakončila rallysprintový šampionát posádka Hroch Rally Teamu ve složení Josef Peták a Alena Benešová, která v letošním roce startovala opět s vozem Peugeot 207 S2000. Co se Petákovi nepodařilo v Jeseníkách, podařilo se mu ve Vsetíně, při závěrečném závodě rallysprintového šampionátu, který se nesl především v duchu boje o konečné třetí místo v rámci mistrovství s Jaroslavem Orsákem.

Fotogalerie Miroslava Knedly z alza.cz - Partr Rally Vsetín

foto

25. října 2010 • 17:45

Závěrečným dějstvím skončil v uplynulou sobotu také víkendový seriál Ecosun MČR sprintrally 2010. Atmosféru chladného, ale jinak příjemně slunečného dne, která provázela letošní alza.cz - Partr Rally Vsetín, pro vás zachytil ve své fotogalerii náš stálý redakční kolega Miroslav Knedla.

Vítězem posledního letošního sprintu Melichárek

foto

25. října 2010 • 17:00

Absolutním vítězem závěrečného sprintrally sezony se stal slovenský jezdec Jaroslav Melichárek s vozem Mitsubishi Lancer WRC. Druhý, s více než 12vteřinovou ztrátou, dojel Polák Grzegorz Grzyb. Třetí skončil Josef Peták, který společně s Romanem Odložilíkem a Jaroslavem Orsákem bojoval o titul vicemistra České republiky v rallysprintu.

Fotogalerie z AZ Pneu Rally Jeseníky od Ondřeje Zemana

foto

20. října 2010 • 19:00

Ještě jednou se vrátíme k předposlednímu dílu letošního seriálu českých rallysprintů. Na tradičně pozdimní AZ Pneu Rally Jeseníky zavítala spousta fanoušků. Byl mezi nimi i náš redakční spolupracovník Ondřej Zeman, jehož snímky si můžete právě prohlédnout.

Rufa Šport mieri do Vsetína

foto

20. října 2010 • 11:00

Napriek faktu, že slovenský RUFA Šport Team v tohtoročnej sezóne absolvoval množstvo súťaží, zaradených nielen do slovenského šampionátu, ale aj do seriálu Intercontinental Rally Challenge a podujatia seriálu Majstrovstiev sveta v rally, nemieni ešte zatvoriť súťažnú techniku do garáže, ale pokračuje ďalej.

Posádka Pelech – Zimolka sprintovými mistry ve třídě N3

foto

19. října 2010 • 15:40

Na sprintu ve Vyškově vybojoval titul ve třídě N2 Pavel Pelech, v Jeseníkách se mohl radovat i jeho starší bratr Petr. Tým Ascot MB se letos může pyšnit dvěma mistrovskými tituly.

Fotogalerie z AZ Pneu Rally Jeseníky od Bronislava Končitíka

foto

13. října 2010 • 13:00

Předposledním dílem pokračoval o uplynulém víkendu letošní seriál českých rallysprintů. Na tradičně pozdimní AZ Pneu Ralle Jeseníky zavítala spousta fanoušků. Byl mezi nimi i náš redakční spolupracovník Bronislav Končitík, jehož snímky si můžete právě prohlédnout.

JTRT na AZ Pneu Rally Jeseníky

foto

13. října 2010 • 11:00

Tři pohárová umístění si připsali zástupci JT Říha group rally teamu na předposledním sprintu letošní sezony AZ Pneu Rally Jeseníky. Z úspěchů se mohli radovat Jaromír Tomaštík a Tomáš Růžička, kteří dojeli ve třídě S/2 druzí, respektive třetí a Petra Filipová, když bodovala třetím místem v kategorii Ladies.

Kresta s Kašpárkem slaví titul ve sprintech

foto

13. října 2010 • 10:00

Uplynulý víkend absolvovali účastníci ECOSUN Mistrovství České republiky ve sprintrally osmý a předposlední podnik letošní sezóny, kterým byla AZ pneu Rally Jeseníky. Na startu soutěže nechyběla se startovním číslem 1 ani posádka Enteria Rally Teamu Roman Kresta – Tomáš Kašpárek. Roman Kresta dokázal ze svého šestého letošního startu vydobýt páté vítězství v absolutní klasifikaci a s předstihem si tak zajistil mistrovský titul.

Pešl v Jeseníkách vyměnil spolujezdce, výsledek ho potěšil

foto

13. října 2010 • 08:00

Valašské Meziříčí - Jen měsíc po nejlepším výsledku kariéry na sprintu ve Vyškově (11. místo absolutně a 6. příčka ve třídě N4) si vyjel valašskomeziříčský jezdec Jaroslav Pešl další velmi cenný výsledek. Pešl tentokrát s netradičním spolujezdcem Richardem Lasevičem dojel o druhém říjnovém víkendu na AZ Pneu Rally Jeseníky na pěkném 16. místě absolutně, ve své třídě N4 dokončila posádka Toba Czech MH Racing Teamu na 8. pozici.