www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 8. srpna 2020, Svátek má Soběslav, zítra Roman

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

IRC 12 - Sata Rallye Açores (IRC)

Deník Nicoly Areny: Sata Rallye Acores

foto

3. března 2012 • 09:00

Dnes se můžete setkat s prvním dílem připravovaného seriálu velezkušeného italského spolujezdce Nicoly Areny, který vám bude přinášet své zážitky z cest, kudy ho zavede jeho soutěžácká kariéra.

příspěvků: 1 celý článek »

Fotogalerie ze Sata Rallye Acores od André Lavadinha

foto

29. února 2012 • 16:30

O uplynulém víkendu začal na portugalském ostrově Sao Miguel letošní ročník seriálu Intercontinental Rally Challenge. Soutěže, kterou provázelo nepříznivé počasí, se zúčastnil i náš stálý redakční spolupracovník André Lavadinho a vy si dnes můžete prohlédnout snímky, které se mu v tamější krásné přírodě podařilo nasnímat.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie ze 3. etapy Sata Rallye Acores od Miroslava Knedly

foto

26. února 2012 • 04:40

Zahajovací podnik letošního ročníku Intercontinental Rally Challenge, portugalská Sata Rallye Acores, odjel včera závěrečnou třetí etapu. Přestože byla kilometrově nejdelší, do celkových výsledků již příliš nepromluvila. Posádky si aspoň užily přívětivějšího počasí, jak můžete posoudit z fotografií Miroslava Knedly.

žádný příspěvek celý článek »

Andreas Mikkelsen vyhrál Sata Rallye Acores

foto

25. února 2012 • 17:50

Andreas Mikkelsen vyhrál letošní první díl seriálu Intercontinental Rally Challenge, portugalskou Sata Rallye Acores. Souboj rozhodly včerejší hrůzostrašné hodiny Juho Hänninena, díky kterým ztratil finský pilot více než deset vteřin, načež se pro dnešní den rozhodl na svého severského kolegu neútočit.

příspěvků: 1 celý článek »

Fotogalerie ze 2. etapy Sata Rallye Acores od Miroslava Knedly

foto

24. února 2012 • 23:30

Dnešní druhá etapa Sata Rallye Acores se stala pohřebištěm pro velké množství posádek. Nepříznivé povětrnostní podmínky udělaly z tratě bojiště, na kterém si řada pilotů vylámala zuby. Překonat tyto náročné nástrahy se však podařilo Miroslavu Knedlovi, který dokázal dorazit i zpět do civilizace, odkud zaslal své fotky ze dnešní etapy.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z 1. etapy Sata Rallye Acores od Miroslava Knedly

foto

24. února 2012 • 03:00

Včera začala na třech krátkých rychlostních zkouškách letošní Sata Rallye Acores. Jak to na rychlostních zkouškách první etapy vypadalo si můžete prohlédnout prostřednictvím snímků, které si pro vás připravil náš stálý redakční spolupracovník Miroslav Knedla.

žádný příspěvek celý článek »

Shakedown na Azorech kořistí Škodovky

foto

23. února 2012 • 12:50

Oba severští piloti Škodovky - Juho Hänninen a Andreas Mikkelsen vyhráli dnešní shakedown na zahajovací podnik letošního seriálu Intercontinental Rally Challenge, portugalskou Sata Rallye Acores.

žádný příspěvek celý článek »

Hvězdy IRC sadbou stromů podpořily dobročinnost

foto

23. února 2012 • 08:00

V průběhu seznamovacích jízd na úvodní díl letošního seriálu Intercontinental Rally Challenge se uskutečnila charitativní akce, při které jednotlivé posádky zasadily strom.

žádný příspěvek celý článek »

Azorská rally otevírá sezonu IRC 2012

foto

20. února 2012 • 10:05

Azorská Rally otevírá o nadcházejícím 'víkendu' brány nové sezony šampionátu Intercontinental Rally Challenge (IRC) 2012. Po zatím nejúspěšnějším roce své 111-leté historie motorsportu chce Škoda v roce 2012 získat potřetí v řadě titul IRC ve značkách. Na startu první soutěže sezony je celkem pět Fabií Super 2000.

žádný příspěvek celý článek »

Marco Tempestini pojede minimálně 7 závodů IRC

foto

17. února 2012 • 08:00

Italský jezdec Marco Tempestini žije již řadu let v Rumunsku, za které i závodí. Po letech strávených na národní úrovni se rozhodl pro přesun na mezinárodní scénu, rád by totiž zaútočil na titul mezi produkčními auty v rámci IRC.

žádný příspěvek celý článek »

Oleksander Saliuk v IRC s Fordem Fiesta S2000

foto

15. února 2012 • 08:00

Sedminásobný ukrajinský šampion Oleksander Saliuk s Fordem Fiesta S2000 je zajisté největším překvapením na startovní listině Sata Rallye Acores. Mladý Ukrajinec má však v plánu více startů v IRC.

žádný příspěvek celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Sata Rallye Acores

foto

13. února 2012 • 00:30

Celkem 39 posádek se přihlásilo na úvodní díl letošního seriálu Intercontinental Rally Challenge, kterým bude už koncem příštího týdne Sata Rallye Acores. Na portugalský ostrov by se mělo vydat celkem devět speciálů S2000.

příspěvků: 1 celý článek »

Bruno Magalhaes se přihlásil na Sata Rallye Acores

foto

11. února 2012 • 03:00

Několikanásobný portugalský šampion a v posledních dvou letech pravidelný účastník seriálu Intercontinental Rally Challenge, domácí Bruno Magalhaes, se na poslední chvíli přihlásil na letošní ročník Sata Rallye Acores.

příspěvků: 1 celý článek »

László Vizin přidává start na Azorech

foto

8. února 2012 • 23:30

Maďarský pilot László Vizin patřívá k pravidelným účastníkům seriálu Intercontinental Rally Challenge. Nejinak tomu bude i letos, kdy se oproti původním předpokladům představí už na úvodním podniku na Azorských ostrovech.

žádný příspěvek celý článek »

Carlos Sainz na Azorech se Škodou Fabia S2000?

foto

5. února 2012 • 15:50

Již jen tři týdny zbývají do startu úvodního podniku letošního Intercontinental Rally Challenge, portugalské Sata Rallye Acores. Objeví se na startu i Carlos Sainz?

příspěvků: 1 celý článek »

toplist