www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 25. září 2020, Svátek má Zlata, zítra Andrea

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

ERC 13 - Sata Rallye Açores

Fotogalerie ze Sata Rallye Acores od Miroslava Knedly

foto

5. května 2013 • 10:00

Letošní ročník Sata Rallye Acores se nesl v duchu proměnlivého počasí, které povětšinou ukazovalo svou nepříznivější variantu. I tak však bylo možné spatřit řadu krás portugalského souostroví i zajímavé souboje na trati, jak ostatne můžete posoudit ze snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Miroslava Knedly.

žádný příspěvek celý článek »

Sata Rallye Acores: nula nebo jednička?

foto

3. května 2013 • 18:00

Posádka Antonín Tlusťák - Lukáš Vyoral obdržela na Sata Rallye Acores penalizaci v ČK 2 za předčasný příjezd. Zda byla tato penalizace udělena správně či je možné ji považovat za spornou můžete vidět na níže přiložených obrázcích z jízdního výkazu.

příspěvků: 4 celý článek »

Fotogalerie ze Sata Rallye Acores od André Lavadinha

foto

2. května 2013 • 13:45

Letošní ročník Sata Rallye Acores se nesl v duchu proměnlivého počasí, které povětšinou ukazovalo svou nepříznivější variantu. I tak však bylo možné spatřit řadu krás portugalského souostroví i zajímavé souboje na trati, jak ostatne můžete posoudit ze snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka André Lavadinha.

příspěvků: 2 celý článek »

Fotogalerie ze Sata Rallye Acores od Františka Duška

foto

30. dubna 2013 • 09:00

Letošní ročník Sata Rallye Acores se nesl v duchu proměnlivého počasí, které povětšinou ukazovalo svou nepříznivější variantu. I tak se však bylo nač dívat, jak ostatne můžete posoudit ze snímků našeho stálého redakčního spolupracovníka Františka Duška.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Kopecký vítězem Sata Rallye Acores

foto

27. dubna 2013 • 20:30

Jan Kopecký se dočkal - na svém kontě má konečně vítězný zápis ze šotolinové soutěže. To, co se mu nepodařilo v roce 2010, kdy na této soutěži a na stejné RZ havaroval z vedoucí pozice pět kilometrů před koncem rally, tentokrát dotáhl do bezchybného konce.

příspěvků: 2 celý článek »

Fotogalerie ze Sata Rallye Acores od Františka Duška

foto

26. dubna 2013 • 11:45

I letošní ročník Sata Rallye Acores provází proměnlivé počasí, které se po většinu času kloní spíše k té horší variantě. Jak to vypadalo na středeční městské speciálce i včerejších rychlostních zkouškách si můžete prohlédnout na snímcích našeho stálého redakčního spolupracovníka Františka Duška.

žádný příspěvek celý článek »

Robert Kubica vyhrál kvalifikační zkoušku na Sata Rallye Acores

foto

25. dubna 2013 • 12:24

Robert Kubica vyhrál dnešní kvalifikační zkoušku na Sata Rallye Acores a bude si vybírat jako první startovní pozici do první etapy. 5,5 km dlouhý test na východ od Ponta Delgady notně poznamenaly deště z posledních dní, kdy trať byla obrovská orranice.

příspěvků: 3 celý článek »

Sata Rallye Acores živě i na internetu

foto

25. dubna 2013 • 02:00

Sata Rallye Acores bude mít živý televizní přenos nejen na satelitním kanále Eurosport, dvě rychlostní zkoušky bude živě přenášeny také prostřednictvím oficiálních webových stránek seriálu.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z testu na Sata Rallye Acores od Františka Duška

foto

23. dubna 2013 • 03:00

Včera se v Achada das Furnas uskutečnil šotolinový test před dalším podnikem, Sata Rallye Acores. Na ostrově Sao Miguel nepanuje příliš přívětivé počasí, jak ostatně můžete posoudit i z fotografií našeho stálého redakčního spolupracovníka Františka Duška.

příspěvků: 1 celý článek »

Seznam přihlášených posádek na Sata Rallye Acores

foto

17. dubna 2013 • 01:00

Po dlouhých průtazích byl konečně zveřejněn seznam přihlášených posádek na další díl mistrovství Evropy, Sata Rallye Acores, který se uskuteční na portugalském ostrově Sao Miguel již koncem příštího týdne.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z testu Jaroslava Orsáka před Sata Rallye Acores

foto

12. dubna 2013 • 20:00

Včera se na šotolinovém úseku nedaleko Českého Krumlova uskutečnil test Jaroslava Orsáka před nadcházející Sata Rallye Acores. U tratě, kde si potečský pilot vyzkoušel své Mitsubishi Lancer Evo IX R4, se pohyboval i Jan Ouška a vy si dnes můžete prohlédnout jeho fotografie ze zmíněného testu.

žádný příspěvek celý článek »

Bruno Magalhaes pojede Portugalsko a Azory

foto

4. dubna 2013 • 20:00

Jeden z nejúspěšnějších portugalských závodníků poslední doby, Bruno Magalhaes, opět navázal spolupráci s Peugeotem Portugal. Již dnes oficiálně potvrdil starty na Rally de Porutgal a Sata Rallye Acores.

žádný příspěvek celý článek »

Napoca Rally Academy představí v ME více posádek

foto

4. dubna 2013 • 19:00

Již dříve oznámil rodinný klan Tempestiniů pravidelné starty v mistrovství Evropy. V těchto dnech bylo oficiálně potvrzeno rozšíření týmové flotily o nové jezdce na vybraných závodech.

příspěvků: 1 celý článek »

Molly Taylor pojede osm závodů mistrovství Evropy

foto

29. března 2013 • 19:10

Jak již bylo anoncováno dříve, jednu z nejrychlejších pilotek současnosti, Australanku Molly Taylor, letos čeká mezinárodní program startů. Ten byl dnes upřesněn na osm závodů mistrovství Evropy.

žádný příspěvek celý článek »

Mark Wallenwein potvrdil starty v mistrovství Evropy

foto

28. února 2013 • 12:00

Jak jsme psali již koncem listopadu, úřadující německý šampion se po roční pauze vrátí na mezinárodní scénu. Bývalý jezdec Skody Deutschland se za volantem Škody Fabie S2000 představí na vybraných soutěžích nově obrozeného seriálu mistrovství Evropy.

žádný příspěvek celý článek »

toplist