www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 24. května 2024, Svátek má Jana, zítra Viola

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR 17 - Barum Czech Rally Zlín (ERC+MČR)

Zlínský díl FIA ERC uspěl u zástupců médií

foto

31. prosince 2017 • 10:00

Zástupci médií z Belgie, České republiky, Francie, Německa, Itálie, Polska, Portugalska a Spojeného království označili uplynulou Barum Czech Rally Zlín jako hlavní událost sezony 2017 v seriálu FIA European Rally Championship.

žádný příspěvek celý článek »

Užijte si Vánoce s Barum Czech Rally Zlín!

foto

11. prosince 2017 • 23:00

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět připravili kolekcí dárkových předmětů, kterými můžete pod vánoční stromek přinést svým blízkým pořádnou porci akce a adrenalinu!

žádný příspěvek celý článek »

Rodina pekařů vypálila všem rybník

foto

19. září 2017 • 08:00

Skvělé výsledky zajeli na srpnové Barum Czech Rally Zlín otec a syn Březíkovi. Zkušený Martin Březík vyhrál s přehledem třídu 3 a s předstihem si zajistil mistrovský titul v rámci TrueCam Mistrovství České republiky v rally 2017 v hodnocení produkčních aut. Benjamínek Adam Březík vybojoval v bitvě „dvoukolek“ skvělé šesté místo, v rámci nabité evropské konkurence ve třídě RC4 dojel na pátém místě a v hodnocení třidy 6 byl na šestém místě.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Barum Czech Rally Zlín od Svena Kolluse

foto

12. září 2017 • 12:00

Barum Czech Rally Zlín je každoročním vrcholem tuzemské soutěžácké scény i mistrovství Evropy. Letošní ročník přinesl nabité startovní pole i hodnotné sportovní výkony, na které se bude ještě dlouho vzpomínat. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Svena Kolluse.

žádný příspěvek celý článek »

Vlčák vs. Barumka = 3:7

foto

11. září 2017 • 12:00

Motory ztichly, emoce vychladly a s mírným časovým odstupem nastává vhodný čas k hodnocení letošní Barum Czech Rally Zlín i pro posádky, kterým sice nebyl věnován hlavní vysílací prostor,ale svými výkony přinejmenším opepřily dění v širší špičce. Martin Vlček s Jindřiškou Žákovou už při pohledu do startovní listiny konstatovali, že by pro ně bylo úspěchem, kdyby se pohybovali na pozicích, které odpovídají jejich startovnímu číslu 24.

žádný příspěvek celý článek »

Jakeš – Ehlová: z Barumky jen dílčí body za etapu

foto

11. září 2017 • 10:00

Na výborné výkony z Českého Krumlova a Hustopečí chtěl Mirek navázat na své domácí soutěži, z níž si z dosavadních osmi startů odvezl již tři cenná umístění v první desítce absolutního pořadí. Zkusit vyrovnat či dokonce ještě vylepšit dosud nejlepší výsledek z roku 2013 (6. místo) se zdálo být v silné evropské konkurenci přetěžkým úkolem, Mirek se však touto úvahou nijak netrápil.

žádný příspěvek celý článek »

Šest defektů s Adamem (Fabrikou při Barumce)

foto

11. září 2017 • 09:00

Splněno – tak si mohla říct po Barum Czech Rally Zlín i posádka Adam Fabrika – Martin Fabián. Pro tuto dvojici to byl ve Zlíně první start s Mitsubishi Lancer EVO IX a na cílovou rampu dojeli kluci jako osmí mezi produkčními vozy.

žádný příspěvek celý článek »

„Dvoukolkářský“ titul pro Mareše s Hlouškem

foto

11. září 2017 • 08:00

Dalším skvělým vystoupením Filipa Mareše a Jana Hlouška pokračoval nejen šampionát FIA ERC Junior U27, ale také TrueCam MČR v Rally. Posádka českých reprezentantů získala v našlapané zahraniční konkurenci i přes defekt pneumatiky vynikající druhé místo, čímž si zajistila posun na velmi slibnou průběžnou třetí pozici v hodnocení evropských juniorů.

žádný příspěvek celý článek »

Dominik Brož pátý na Barum rally

foto

5. září 2017 • 15:00

Body do tabulky Juniorského mistrovství Evropy si ve Zlíně při Barum Czech Rally Zlín připsala turnovská posádka Dominik Brož – Petr Těšínský. V nadupané konkurenci jedenácti aut to bylo krásné 5. místo.

žádný příspěvek celý článek »

Roman Kresta: Srdce rozhodlo

foto

5. září 2017 • 14:00

Letos podruhé se po tříleté pauze posadil do závodního vozu Škoda Fabia R5 Roman Kresta. Společně s navigátorem Petrem Starým, v barvách Mogul Racing Teamu, odstartovali do letošního ročníku Barum rally, která je pro oba navíc domácím podnikem.

žádný příspěvek celý článek »

Agrotec racing team – Stříbro ve stínu představení Abarthu

foto

5. září 2017 • 13:00

Barum Czech rally, jako vrchol domácí sezony – měl pro hustopečský Agrotec racing team – v několika ohledech nádech výjimečnosti. Na jednu stranu ještě posádka Martin Rada – Jaroslav Jugas chtěla zabojovat o mistrovskou naději ve třídě 8, na druhou stranu byla Barumka ve znamení představení nové týmové zbraně – Abarthu 124 Rally ve třídě 4 (R-GT).

žádný příspěvek celý článek »

ACCR CZECH TEAM vítězně na Barum Czech Rally Zlín

foto

5. září 2017 • 12:00

Po vítězství v rámci týmové soutěže se ACCR CZECH TEAMu podařilo stejný úspěch zopakovat i na Barum Czech Rally Zlín. Prvenství na domácím podniku katapultovalo český reprezentační tým na třetí místo v kategorii ERC Teams.

žádný příspěvek celý článek »

Radim Vavřík, Lumír Firla a Tomáš Minarovič v cíli Barum rally

foto

5. září 2017 • 11:00

Tři ze čtyř vozů na startu populární Barum Czech Rally Zlín v cíli, taková je bilance otrokovického K.I.T. racing týmu. Radim Vavřík dokončil rally na 4. místě ve třídě 3, Lumír Firla ve třídě 6 dojel šestý a Tomáš Minarovič ve stejné třídě byl klasifikovaný na 18. místě. Zklamaný však byl Vlastimil Neumann.

žádný příspěvek celý článek »

Jan Černý po Barum Czech Rally Zlín

foto

5. září 2017 • 10:00

Jan Černý s Petrem Černohorským o uplynulém víkendu absolvovali nejnáročnější soutěž mistrovství České republiky v rally, kterou je Barum Czech Rally Zlín. Posádka Mogul Škoda ACA Racing týmu vyrazila na rychlostní zkoušky se Škodou Fabia R5 s níž se jí loni podařilo na stejné soutěži obsadit třetí místo.

žádný příspěvek celý článek »

Pešl bral na Barumce stříbro, teď se těší na finále sezony

foto

5. září 2017 • 09:00

Parádní druhé místo ve své třídě a také reálná šance na stříbro v celkovém pořadí seriálu MČR v rally. S takto příjemnou bilancí se vrátila z největšího motoristického podniku sezony z Barum Czech rally Zlín posádka JP Motorsport teamu Jaroslav Pešl - Roman Pešek (Mitsubishi Lancer EVO IX).

žádný příspěvek celý článek »

toplist