www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 21. října 2020, Svátek má Brigita, zítra Sabina

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

MČR 19 - Kowax Valašská Rally ValMez (MČR+ERT)

Valašská rally 2019 měla i své krizové momenty

foto

10. dubna 2019 • 15:00

Připravili jsme dvě videa z Valašské rally. Kolikátý podnik v sezóně to byl, už jistě víte, že ho vyhrál Kopecký taky. V rámci Valašky ale odstartoval také třetí ročník Peugeot Rally Cupu CZ, a jemu se s kamerou věnujeme pravidelně od prvního závodu na jaře 2017.

žádný příspěvek celý článek »

Sandra Pokorná i přes komplikace letos na Valašce rychlejší

foto

10. dubna 2019 • 13:00

První letošní závod už s velkou netrpělivostí vyhlížela i smíšená pražská posádka Sandra Pokorná s Jiřím Skořepou. Nejrychlejší žena loňské sezóny v zimní pauze nijak nezahálela. Během přestávky mezi sezónami pilně s Jirkou pracovala na rozpisu, na technice i stylu jízdy.

žádný příspěvek celý článek »

U Samohýlů poloviční spokojenost s Valaškou

foto

10. dubna 2019 • 11:00

Premiérový start Samohýl Škoda Teamu v domácí mistrovství dopadl jen částečným úspěchem. Posádka Martin Březík – Marek Omelka splnila očekávání týmu, po celou dobu se pohybovala na hranici první desítky domácího šampionátu a stabilním výkonem si dojela pro 10. příčku v rámci mistrovství ČR (v absolutním pořadí dvanáctá pozice). O dvě místa níž skončili Mirek Jakeš s Petrem Machů, kteří si i díky dvěma defektům prožili ne zrovna nejpodařenější víkend.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Kowax Valašské Rally ValMez od Jörga Ullmanna

foto

9. dubna 2019 • 16:00

V okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice se uskutečnil zahajovací podnik letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Kowax Valašská Rally ValMez. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Jörga Ullmanna.

žádný příspěvek celý článek »

Už stačilo, chtělo to změnu

foto

9. dubna 2019 • 13:00

Od roku 2006 bylo závodění Martina Vlčka bez přestávky spojeno s týmem Jaroslava Orsáka. Vzájemná spolupráce přinesla oběma stranám obdivuhodnou sbírku úspěchů a velké kamarádství. Jak ale praví klasik, v nejlepším je občas třeba skončit. Na konci minulého roku proto ve „Vlčákovi“ uzrálo rozhodnutí otevřít zcela novou etapu kariéry.

žádný příspěvek celý článek »

Víkend Pešlů: táta uspěl na Valašce, mladej vyhrál v Rakousku

foto

9. dubna 2019 • 11:00

To je úvod sezony jako hrom. Posádka JP Motorsport Teamu Jaroslav Pešl – Radek Juřica se na domácí Valašské rally 2019 předvedla ve skvělé pohodě a z prvního podniku domácího šampionátu v rally si Pešl s Juřicou odvezli vítězství ve své třídě 3.

žádný příspěvek celý článek »

Minařík Racing úspěšně zahájil sezonu na Valašce

foto

9. dubna 2019 • 09:00

Ve dnech 29. - 31. března se v okolí Valašského Meziříčí odehrál první podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v rally. Pořadatelé Kowax Valašské Rally ValMez si pro posádky připravili náročnou trať, která se skládala ze 14 rychlostních zkoušek.

žádný příspěvek celý článek »

Kopáčkova téměř bezchybná jízda k šesté příčce

foto

8. dubna 2019 • 18:00

Domácí šampionát rallysportu otevřela o posledním březnovém víkendu Valašská rally. Na její start se postavil rekordní počet šestadvaceti vozů R5, včetně Škody Fabia R5 spojeného týmu Duck Kicker Racing. V silné konkurenci českých, slovenských a polských závodníků obsadila posádka Václav Kopáček – Barbora Rendlová skvělou šestou příčku.

žádný příspěvek celý článek »

KIT Racing z Valašky zásluhou Matěny a Vlčka s poháry

foto

8. dubna 2019 • 17:00

Dvě posádky hájící barvy otrokovického týmu KIT Racing se postavily v poslední březnový víkend na start Kowax Valašská rallyValMez 2019, úvodního podniku MČRv rally. Lukáš Matěna dokončil třídenní závod na 3.místě ve třídě 3 a Marek Vlček bodoval ve stejné třídě pátým místem.

žádný příspěvek celý článek »

Jelínek s Ingrem jsou po Valašce s novým vozem spokojeni

foto

8. dubna 2019 • 15:00

Víkendová Kowax Valašská rally s centrem ve Valašském Meziříčí byla pro úřadující mistry republikového mistrovství třídy 3 ve složení Jan Jelínek - Petr Ingr premiérou mezi "velkými kluky". Posádka týmu RI Okna Racing při seznamování s novým vozem Škoda Fabia R5 z dílen Kresta Racingu obsadila v konkurenci šestadvaceti speciálů této kategorie v celkovém hodnocení šestatřicáté místo.

žádný příspěvek celý článek »

Boj Garguláka na Valašce předčasně ukončen

foto

8. dubna 2019 • 14:00

Do letošní sezony vstoupil na Kowax Valašské rally ValMez také Petr Gargulák. V Na sedadlo spolujezdce tentokrát usedl Petr Hanzlík. Posádka startovala s Peugeot 208 R2, tudíž se chtěla zaměřit na hodnocení v rámci Peugeot cupu. Kluci dostali od pořadatelů přidělené startovní číslo 41 a nic nebránilo užít si pěkný závodní víkend.

žádný příspěvek celý článek »

Dravou jízdu Honzy Černého zpomalil technický problém

foto

8. dubna 2019 • 13:00

V okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice se o uplynulém víkendu odjela první soutěž Autoklub mistrovství České republiky v rally, kterou byla 38. Kowax Valašská rally. Na startu se sešla špičková konkurence, kterou by nám mohla závidět nejedna soutěž ze seriálu mistrovství Evropy.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Kowax Valašské Rally ValMez od Iva Prieložného

foto

8. dubna 2019 • 12:00

V okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice se uskutečnil zahajovací podnik letošního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, Kowax Valašská Rally ValMez. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Cenné body za Valašské zkušenosti

foto

4. dubna 2019 • 15:00

Posádka týmu Racing 21 Vojtěch Štajf a Veronika Havelková dokončila 38. ročník Kowax Valašské rally ValMez na desátém místě celkového pořadí. Do klasifikace domácího šampionátu si při premiéře nového vozu Polo GTI R5 připsala také body za osmé místo v cíli.

žádný příspěvek celý článek »

EuroOil-invelt team na Valašce stříbrný i zlatý

foto

4. dubna 2019 • 11:00

Letošní ročník Valašské rallye ozdobil vyrovnaný souboj mezi V. Pechem s P. Uhlem a úřadujícími Mistry Slovenska Martinem Kočim s Radovanem Moznerem.

žádný příspěvek celý článek »

toplist