www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 5. dubna 2020, Svátek má Miroslava, zítra Vendula

Mistrovství světa

ME

MČR a RSS

Ostatní soutěže

Autosport.cz

RSS 19 - 25. Vančík Rallysprint Kopná (RSS)

Lukáš Nekvapil se stříbrem z Kopné zbrojí na Vyškov

foto

30. května 2019 • 11:00

Do letošní sezóny vstoupil tišnovský Lukáš Nekvapil s novou spolujezdkyní a s vysokými cíli v rámci rallysprintového mistrovství. S Petrou Němcovou si dali na „rozcvičku“ Valašskou rally, kde ještě nešlo o body. Posádka v Opelu Adam R2 fungovala stejně jako vůz skvěle a v jednu dobu byla těsně pod pódiem. Pak ale přišla drobná minela a s ní propad na 11. příčku ve třídě.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Vančík Rallysprint Kopná od Lukáše Urbaníka

foto

24. dubna 2019 • 19:00

V okolí Slušovic se uskutečnil zahajovací podnik letošní Rallysprint série i Poháru 2+, Vančík Rallysprint Kopná. Průběh této ikonické soutěže, která proběhla za sychravého a studeného jarního počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Lukáše Urbaníka.

žádný příspěvek celý článek »

Vlčák bez náhradního spodního prádla bronzový

foto

24. dubna 2019 • 12:00

Rosničky tentokrát nezklamaly. Zatímco na Valašce vyhlíželi Martin Vlček s Ondřejem Krajčou kluzké tratě marně, na Vančík Rallysprintu Kopná se jim Svatý Petr revanšoval více než vydatně. Předsezonní testovací kilometry za nevlídného počasí se ukázaly jako cenný trumf, který nakonec posádku Hyundai Kowax Racing teamu vynesl až ke stupňům vítězů.

žádný příspěvek celý článek »

Petr Hejtmánek na Kopné s novým spolujezdcem

foto

24. dubna 2019 • 11:00

O minulém víkendu, 12. – 13. dubna, začal seriál Rallysprint série prvním závodem Vančík Rallysprint Kopná, a to na Valašsku v okolí Slušovic. Na start se mezi 99 posádek postavil i Petr Hejtmánek s Jakubem Kunstem se startovním číslem 55 ve Škodě 130 RS v modrožlutých barumáckých barvách. Na všechny posádky čekalo necelých 70 ostrých kilometrů a 3 rychlostní zkoušky, z nichž nejdelší Kopná měla 11,45 km.

žádný příspěvek celý článek »

Místo testování vezou Jakeš a Machů z Kopné zlaté poháry

foto

18. dubna 2019 • 18:00

Úvodní díl sprintového šampionátu obstarala tradiční Vančík Rallysprint Kopná. Nejen díky hlavnímu sponzorovi soutěže se na její start postavila i dvojice Fabii R5 ze Samohýl Škoda Teamu. Velkou radost svým fanouškům i partnerům týmu udělali především Mirek Jakeš a Petr Machů, kteří dokázali vyhrát jubilejní 25. ročník této rally.

žádný příspěvek celý článek »

Tři úspěšné premiéry pro KIT Racing na Kopné

foto

18. dubna 2019 • 16:00

Úvodní sprint letošní sezóny se odjel v okoli Slušovic v dubnu a pro přihlášené posádky to byl doslova aprílový žertík. Zatímco pár dnů před startem Rallysprintu Kopná hřály místní erzety sluneční paprsky, na samotný závod se „drobet“ ochladilo a ve vyšších polohách vítaly soutěžní vozy namrzlé cesty a sníh na stromech.

žádný příspěvek celý článek »

Úspěšná náročná Kopná pro Minařík racing

foto

18. dubna 2019 • 13:00

Domácí závod má za sebou slušovický tým pod vedením Lubomíra Minaříka. Na start se postavily čtyři posádky, tři z nich soutěž dokončily až do cíle. Před začátkem závodu jen málokdo tušil, jak si s posádkami zahraje počasí. Ve vyšších polohách ležel kolem trati sníh, na zbylých úsecích padal déšť se sněhem. Cesta hodně klouzala, a to zapříčinilo hned několik havárií. Ovšem posádky Minařík racing se s podmínkami vypořádaly výborně a k žádné kolizi u nich nedošlo.

žádný příspěvek celý článek »

Dominik Stříteský pokračuje na vítězné vlně

foto

18. dubna 2019 • 09:00

Třetí start v XTG Adam Cupu přetavil ve třetí prvenství devatenáctiletý Dominik Stříteský. Společně s Janem Mikulíkem opanovali úvodní závod pohárového kalendáře 2019, kterým byl Vančík Rallysprint Kopná. Na stupních vítězů je doplnili Patrik Brtníček s Tomášem Šmídem a nováčci Szymon Žarlok – Krzysztof Pietruzska z Polska.

žádný příspěvek celý článek »

L Racing vstúpil na pôdu českého relyšprintu

foto

18. dubna 2019 • 08:00

Jeden z najväčších profesionálnych športových tímov Slovenska - tím L Racing odštartoval svoju motoristickú sezónu skutočne na plný plyn: Majstrovstvá Slovenska v rely, ďalej v pretekoch automobilov do vrchu, Stredoeurópska trofej v rely a uplynulý víkend aj Majstrovstvá Českej republiky v relyšprinte - s našou jedinou ženskou posádkou Michaela Debnárová - Lucia Laurincová.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Vančík Rallysprint Kopná od Dalibora Benycha

foto

16. dubna 2019 • 16:00

V okolí Slušovic se uskutečnil zahajovací podnik letošní Rallysprint série i Poháru 2+, Vančík Rallysprint Kopná. Průběh této ikonické soutěže, která proběhla za sychravého a studeného jarního počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Dalibora Benycha.

žádný příspěvek celý článek »

Rallysprintový šampionát zahájil nejlépe Adam Březík

foto

16. dubna 2019 • 15:00

Jubilejní 25. ročník Vančík Rallysprint Kopná byl úvodním podnikem pětidílného seriálu Autoklub Rallysprint Série 2019. Dvojice Adam Březík, Zdeněk Bělák jr. na voze Peugeot 208 R2 vyhrála suverénně s více než minutovým náskokem způsobem start a cíl.

žádný příspěvek celý článek »

Kamiro Racing, Trněný a Doerr (takmer) splnili na Kopnej cieľ

foto

16. dubna 2019 • 14:00

Po debute s R5-kou vo ValMeze sa Karel Trněný, jazdec slovenského Kamiro Racing Teamu, nemohol dočkať štartu na ďalšej súťaži. Tou bolo úvodné podujatie seriálu Českej Rallysprint serie, čiže 25. Vančík Rallysprint Kopná 2019.

žádný příspěvek celý článek »

Kopná plná emocí

foto

16. dubna 2019 • 12:00

Devatenáctiletý Erik Cais prožívá hektické dny. Minulý týden psal maturitní písemky a ze školní lavice spěchal rovnou za volant Fordu Fiesta R5 týmu Orsák Rally Sport. Při premiéře se speciálem kategorie R5 na Rallysprintu Kopná vyhrál dva měřené úseky. V cíli čekaly posádku Cais – Žáková poháry za stříbrnou příčku v absolutním pořadí! A okamžiky, které se neopakují...

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Vančík Rallysprint Kopná od Iva Prieložného

foto

16. dubna 2019 • 09:00

V okolí Slušovic se uskutečnil zahajovací podnik letošní Rallysprint série i Poháru 2+, Vančík Rallysprint Kopná. Průběh této ikonické soutěže, která proběhla za sychravého a studeného jarního počasí, si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Vlado Hanuš a Karolína Jugasová si na Kopnej urobili s Fionou radosť

foto

16. dubna 2019 • 08:00

Mimoriadne ťažké podmienky, ktoré vládli na 25. Vančík Rallysprinte Kopná 2019, si na prvú tohtoročnú spoluprácu vybrali Vlado Hanuš, Karolína Jugasová a Ford Fiesta R5. Napriek spomínaným doslova zimným podmienkam, všetko zvládli a Fionu doviezli až do cieľa súťaže.

žádný příspěvek celý článek »

toplist