www.autosport.cz - Vše o rally sportu

Dnes je 27. září 2022, Svátek má Jonáš, zítra Václav

Mistrovství­ světa

ME

MČR a RSS

Ostatní­ soutěže

Autosport.cz

MČR 20 - Invelt Rally Pačejov (MČR)

Díky za každý ostrý kilometr

foto

17. října 2020 • 15:05

Jak ukazuje aktuální vývoj epidemické situace v České republice, konec soutěžácké sezony může přijít prakticky kdykoliv. Podstatná část českých stájí proto nechtěla promeškat žádnou příležitost a v uplynulých týdnech závodila doslova všude, kde se dalo.

příspěvků: 1 celý článek »

KIT Racing v Pačejově ve skvělé společnosti

foto

7. října 2020 • 19:05

Dvě první místa si odvezl otrokovický KIT Racing ze čtvrtého závodu MČR v rally Invelt Rally Pačejov. Zasloužili se o ně Vlastimil Neumann, jenž ovládl kategorii historiků, a Královéhradečák Lukáš Matěna, který pro změnu nenašel přemožitele ve třídě produkčních aut.

žádný příspěvek celý článek »

Filipu Marešovi na Pačejově došlo ...

foto

5. října 2020 • 19:25

V netradičním termínu se letos potřetí na stratu závodu MČR v rally představil dealerský tým Laureta Auto Škoda Team. V jeho barvách se tradičně prezentovala mladoboleslavská posádka Filip Mareš – Radovan Bucha, jež měla v průběhu Invelt Rally Pačejov za úkol hájit průběžné třetí místo v tabulce domácího mistrovství.

žádný příspěvek celý článek »

Náročnou rally Pačejov vyhrál Dominik Stříteský

foto

5. října 2020 • 19:05

Jednačtyřicátý ročník Invelt Rally Pačejov výrazně ovlivnilo počasí a především druhá etapa byla doslova 'bojem o přežití'. Udržet vozy na úzkých, mokrých a zablácených tratích nebylo vůbec jednoduché. V seriálu Peugeot Rally Cup zvítězila posádka Dominik Stříteský - Ondřej Krajča.

žádný příspěvek celý článek »

Pačejovský křest ohněm

foto

5. října 2020 • 18:55

Jedno nepísané pravidlo vraví, že ak chceš rásť, tak na seba musíš naložiť poriadny náklad, a poriadne sa vytrápiť. Nuž a presne to teraz robí aj pilot bratislavského tímu Glortex Racing, Roman Popovič.

žádný příspěvek celý článek »

Václav Pech po Rallye Pačejov stále ve vedení šampionátu

foto

5. října 2020 • 18:40

Rallye Pačejov byla v tomto roce poprvé zařazena do 'velkého' šampionátu mistrovství České republiky v rallye a díky tomu se na start postavila kompletní domácí špička. V roli lídra klasifikace MČR do soutěže odstartovala posádka EuroOil teamu Václav Pech - Petr Uhel.

žádný příspěvek celý článek »

Honza Černý v Pačejově bronzový

foto

5. října 2020 • 18:25

Sonax Mistrovství České republiky v rally pokračovalo třetí soutěží v Pačejově. Na startu samozřejmě nemohla chybět posádka Jan Černý – Petr Černohorský s osvědčeným Volkswagen Polo Gti R5 a zázemím týmu Mogul Benzina Racing 21.

žádný příspěvek celý článek »

Fotogalerie z Invelt Rally Pačejov od Iva Prieložného

foto

4. října 2020 • 15:00

Sonax mistrovství České republiky v automobilových soutěžích pokračovalo po kratší pauze na tratích v okolí Horažďovic, Kramolína a Nepomuku, když se poprvé v rámci velkého šampionátu jela Invelt Rally Pačejov. Průběh této soutěže si můžete připomenout prostřednictvím snímků od našeho stálého redakčního spolupracovníka Iva Prieložného.

žádný příspěvek celý článek »

Lukáš Frána v Pačejově hop nebo trop

foto

3. října 2020 • 13:00

Ani třetí podnik z letošního velkého mistráku, Invelt Rally Pačejov, si nechtěla nechat utéct dvojice Lukáš Frána – Pavel Odvárka. Do závodu vstupovala s cílem odčinit nezdar z Valašky a nebýt chyby v poslední erzetě, předsevzetí by splnila.

žádný příspěvek celý článek »

Nádherná a úspěšná Invelt Rally Pačejov

foto

2. října 2020 • 11:00

Po vyškovském sprintu prošel Peugeot teamu Vančík Motorsport rozšířenou repasí, aby byl v plné kondici připraven na blok dvou rally Mistrovství republiky a dvou podniků RSS, který by měl uzavřít letošní podivnou sezonu. Tento blok otevírala Invelt Rally Pačejov, jejíž organizátoři mají výbornou pověst a vynikají schopností postavit zajímavou trať.

žádný příspěvek celý článek »

Po dvouměsíční odmlce sedmá příčka v Pačejově

foto

29. září 2020 • 20:30

Posádka Racing21 Klokočka Volkswagen týmu Vojtěch Štajf s Františkem Rajnohou obsadila s vozem Volkswagen Polo GTI R5 sedmé místo absolutně v cíli INVELT Rally Pačejov, třetí soutěži letošního českého šampionátu.

žádný příspěvek celý článek »

Posádka Jan Kopecký - Jan Hloušek slaví první společné vítězství v MČR

foto

28. září 2020 • 18:30

Seriál domácích automobilových soutěží pokračoval podnikem v okolí Horažďovic na Invelt Rally Pačejov. Předposlední díl Sonax Mistrovství ČR v rally 2020 představoval pro posádky soudobých i historických vozů výzvu v podobě velmi technických tratí.

žádný příspěvek celý článek »

SOUHRN: 41. Invelt Rally Pačejov vítězná pro Kopeckého s Hlouškem

foto

28. září 2020 • 15:35

Vítězstvím na závěrečné rychlostní zkoušce potvrdila své absolutní prvenství na letošní 41. Invelt Rally Pačejov posádka Jan Kopecký - Jan Hloušek na Škodě Fabii Rally 2 Evo, druhé místo si na své konto připsali Václav Pech s Petrem Uhlem na Fordu Focus WRC a stupně vítězů uzavřeli Jan Černý s Petrem Černohorským na Volkswagenu Polo Gti R5.

žádný příspěvek celý článek »

Pech před Pačejovem na "Václava"

foto

25. září 2020 • 10:00

Václav Pech jun. se v prostředí motorsportu pohyboval odmalička a není divu, že chtěl po vzoru svého otce také závodit. Václav senior byl ale k závodění syna velice zdrženlivý a juniorovi povoloval „jen“ rallyecross o víkendech. Nakonec však po naléhání syna a jeho okolí povolil jednu jedinou rallye nedaleko Plzně v Pačejově.

žádný příspěvek celý článek »

Honza Černý míří do Pačejova

foto

25. září 2020 • 08:00

Start ve Vyškově pojal Honza jako rozjetí před Pačejovem, protože od Valašky byla díky zrušení Barumky dlouhá pauza ve velkém mistráku. "Start splnil naše očekávání, hezky jsme si zasoutěžili a ani třetí místo nebylo špatné. Ve Vyškově jsem startoval po 10 letech, takže pro mě to byly prakticky nové tratě a rozpis jsme si dali hezky od nuly.

žádný příspěvek celý článek »

toplist